Малко помощ

Проблеми, съвети, номерца, трикове, настройки и команди за играта.
Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Малко помощ

Мнение от green »

Имам следния проблем:
Преди около месец и половина (може и малко повече) лаптопа ми започна да се държи много смотано така да го кажа когато пусна някоя игра.
По принцип например в Smite ми вървеше с 80-90 fps на високи графики, а сега е много нестабилно (всмисъл намалих му графиките и пак е много нестабилно от 100-130 на 30-40 рязко понякога и 20 fps) подобно е и с цс-а като пусна...
Пробвах сумати неща и пак същото... от производителя теглих драйвъри, имам и диск и с него същата работа...
Помагайте :D
Лаптопа е:
Asus k555lj
6gb ram
intel core i5 5200U up to 2.7Ghz
1.png
2.png
3.png
4.png
5.png
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
Изображение

Потребителски аватар
bogii
CS Admin
Мнения: 371
Регистриран: 17.10.2011, 16:41
Мишка: G903
Ник в CS: BoGiI
Местоположение: PLEVEN
Аватарът на Pokemon
Зареждане…

Re: Малко помощ

Мнение от bogii »

погледни в таск мениджара какво ти товари ма6инакта 99% килниго от това не е от драиварите

hAMA
CS Admin
Мнения: 200
Регистриран: 30.05.2011, 21:26
Мишка: Китайска !
Ник в CS: Много са!

Re: Малко помощ

Мнение от hAMA »

И при мене го има това нещо в ЦС-са.Като почна да стрелям почва да ми пада фпс-то,но при мене хард диска ми прави тая мизерия.Виж си хард диска да няма лоши сектори .

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Малко помощ

Мнение от green »

На Богито съвета работи, но само докато ресна лаптопа..
Аз след като почна този проблем си преинсталирах лаптопа, но пак същата работа.. някаква хубава 8-ца да знаете?
И някак си да махна товарещите процеси изцяло? (покрай сесията главата ми отказва вече, затова и не мога да се сетя какво точно да направя :mrgreen: )
Изображение

Потребителски аватар
bogii
CS Admin
Мнения: 371
Регистриран: 17.10.2011, 16:41
Мишка: G903
Ник в CS: BoGiI
Местоположение: PLEVEN
Аватарът на Pokemon
Зареждане…

Re: Малко помощ

Мнение от bogii »

мога да ти препоръчам хубава 7ца
но кое точно ти товари няма как да не може да се килне процеса за винаги да не е някои вирус басил буба конче

http://arenabg.com/svali-torent-windows ... on-476450/" onclick="window.open(this.href);return false;

zila55
Новак
Мнения: 13
Регистриран: 11.02.2017, 18:40
Мишка: Gigabyte
Ник в CS: KraiCer

Re: Малко помощ

Мнение от zila55 »

Проблем, за ФПС може да е от много, неща;Памет, Вируси, слаб интернет, процеси който си нямаш и на представа(вируси), Значенито на Windows. кой е на, Win7 всичко е Окей. само се наглежда за Бацили.
аа има и дръго, отвори го Компютара и го изчисти от прахта която се сабира. ако не си го правил де. :think:

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Малко помощ

Мнение от green »

Няма как да го отворя, първо защото е лаптоп(не ми се занимава много да отварям лаптоп), второ защото е в гаранция още :)
Изображение

zila55
Новак
Мнения: 13
Регистриран: 11.02.2017, 18:40
Мишка: Gigabyte
Ник в CS: KraiCer

Re: Малко помощ

Мнение от zila55 »

green написа:Няма как да го отворя, първо защото е лаптоп(не ми се занимава много да отварям лаптоп), второ защото е в гаранция още :)
да да познато ми, аз си чупих латопа на скоро, и го отвореих то гаранциония стикер, и просто накрая го махнах и като видях винтелатора за 2 месеца дето го имам тоя латоп лошо ми стана но нямаше, тря ше да лепя латопа, и накрая се оказа, че съм сцепил ХАРДА, лаптопа не е за много игрички затова се полочават такива, неща понякога, имах проблем преди със цс щото е win10, но чичо гоогле ми помогна. Колкото и да е мощен лаптопа то е една котика и се натоварва повече от КОМПА.

Потребителски аватар
bogii
CS Admin
Мнения: 371
Регистриран: 17.10.2011, 16:41
Мишка: G903
Ник в CS: BoGiI
Местоположение: PLEVEN
Аватарът на Pokemon
Зареждане…

Re: Малко помощ

Мнение от bogii »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ти чук ли си го отварал бре та чак харда спукаш харда

Отговори