Проблем със звука...

Проблеми, съвети, номерца, трикове, настройки и команди за играта.
Потребителски аватар
SuperB
Редовен
Мнения: 53
Регистриран: 28.04.2012, 08:44
Мишка: A4Tech

Проблем със звука...

Мнение от SuperB »

Преди два дена си преинсталирах компютъра (XP) и сега вместо идвете колонки да ми работят работи само дясната.... А когато сложа на средата буксата работят идвете... Но в цс не ми върши работа, защото когато някой ми е от ляво и ходи до мен го чувам и от дясно....Проблема не е в колонките, защото ги пробвах на таблет, работят си перфекто.

blind88
CS Admin, Jr.
Мнения: 54
Регистриран: 11.05.2011, 08:45

Re: Проблем със звука...

Мнение от blind88 »

Ами не е проблем, при много хора е така просто сложи дясната на лявото ухо и лявото на дясното и няма да имаш проблеми

Потребителски аватар
SuperB
Редовен
Мнения: 53
Регистриран: 28.04.2012, 08:44
Мишка: A4Tech

Re: Проблем със звука...

Мнение от SuperB »

blind88 написа:Ами не е проблем, при много хора е така просто сложи дясната на лявото ухо и лявото на дясното и няма да имаш проблеми
Ти бъзикаш ли се с мен... Няма как да стане... Преди преинсталацията си бяха наред.

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Проблем със звука...

Мнение от fallangel »

SuperB написа:
blind88 написа:Ами не е проблем, при много хора е така просто сложи дясната на лявото ухо и лявото на дясното и няма да имаш проблеми
Ти бъзикаш ли се с мен... Няма как да стане... Преди преинсталацията си бяха наред.
:lol: :lol: :lol: Блинд ми се струва че не разбра въпроса ти. Виж в настройките трябва да има баналс да не би да е плъзнат ня накоя страна. Драйвъри слагал ли си изобщо, макар че при XP ти е задължително , малко компютри тръгва звука без ръчно инсталирани драйвъри.

Потребителски аватар
SuperB
Редовен
Мнения: 53
Регистриран: 28.04.2012, 08:44
Мишка: A4Tech

Re: Проблем със звука...

Мнение от SuperB »

FallAngel написа:
SuperB написа:
blind88 написа:Ами не е проблем, при много хора е така просто сложи дясната на лявото ухо и лявото на дясното и няма да имаш проблеми
Ти бъзикаш ли се с мен... Няма как да стане... Преди преинсталацията си бяха наред.
:lol: :lol: :lol: Блинд ми се струва че не разбра въпроса ти. Виж в настройките трябва да има баналс да не би да е плъзнат ня накоя страна. Драйвъри слагал ли си изобщо, макар че при XP ти е задължително , малко компютри тръгва звука без ръчно инсталирани драйвъри.
Ами сложих драйвери...

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Проблем със звука...

Мнение от fallangel »

Чесно да ти кажа не знам какъв е проблема можеш да пробваш да деинсталираш драйвърите и да ги сложиш на ново, друго сега не ми идва на акъла.

Потребителски аватар
SuperB
Редовен
Мнения: 53
Регистриран: 28.04.2012, 08:44
Мишка: A4Tech

Re: Проблем със звука...

Мнение от SuperB »

FallAngel написа:Чесно да ти кажа не знам какъв е проблема можеш да пробваш да деинсталираш драйвърите и да ги сложиш на ново, друго сега не ми идва на акъла.
Преинсталирах драеверите...

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Проблем със звука...

Мнение от fallangel »

Да разбирам че нищо не е станало, пробвай ....... не знам и аз какво да пробваш. Да не би да не прави хубав контакт буксата, размърдай я добре, но не прекаляваи да не повредиш нещо. Пробвай и на другите отвори просто да така за проба.

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Проблем със звука...

Мнение от green »

Според мен е от настройките му , не си спомням много добре , аз съм на седмица и настройките не са същите, но имах такъв проблем и го оправих от балнса , бях го направил да свири само от едната страна , бъркай се в настройките ще го оправиш на шано (като мен :lol: ) или извикай някой , който разбира повече , да види кое как е :)
Изображение

Потребителски аватар
SuperB
Редовен
Мнения: 53
Регистриран: 28.04.2012, 08:44
Мишка: A4Tech

Re: Проблем със звука...

Мнение от SuperB »

green написа:Според мен е от настройките му , не си спомням много добре , аз съм на седмица и настройките не са същите, но имах такъв проблем и го оправих от балнса , бях го направил да свири само от едната страна , бъркай се в настройките ще го оправиш на шано (като мен :lol: ) или извикай някой , който разбира повече , да види кое как е :)
От настройките е ... Ама къде точно нз. Прегледах ги...

Потребителски аватар
bogii
CS Admin
Мнения: 371
Регистриран: 17.10.2011, 16:41
Мишка: G903
Ник в CS: BoGiI
Местоположение: PLEVEN
Аватарът на Pokemon
Зареждане…

Re: Проблем със звука...

Мнение от bogii »

Control Panel -sounds and audio devices тук тряба да види6 ако драиварите са ти наред 6те си оправи6 настроиките на звука

Потребителски аватар
SuperB
Редовен
Мнения: 53
Регистриран: 28.04.2012, 08:44
Мишка: A4Tech

Re: Проблем със звука...

Мнение от SuperB »

bogii написа:Control Panel -sounds and audio devices тук тряба да види6 ако драиварите са ти наред 6те си оправи6 настроиките на звука
Адаш погледнах ги..

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Проблем със звука...

Мнение от fallangel »

Еми друг вариянт освен да го преинсталираш пак Windows-а не виждам. И тогава ако не стане ми ще се окаже че саунд картата ти е прецакана и ще трябва да сложиш външна.

Потребителски аватар
ansi
Новак
Мнения: 14
Регистриран: 14.04.2013, 14:49
Пол: Жена
Мишка: А4
Местоположение: Св. Влас

Re: Проблем със звука...

Мнение от ansi »

и аз имам проблемче все едно съм в тунел
ansi mansi

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Проблем със звука...

Мнение от minute »

От настройките е и най вроятно по някаква пшричина е тръгнало на "Mono" звук и затова чуваш всичко и в двете едновременно. Рови качествено и пробвай на различни изходи. При мен може да си настройвам всеки един изход какво да бъде (вход изход, за какво изход и т.н.). Та от там като съм ръчкал да си играя се е случвало като при теб. Но винаги след преинсталация са тръгвали нормално, смисъл аз съм бил причината да се прецака нещо. Ако не си ръчкал след преинсталирането и е такова положението, търси друг драйвер или преинстал на Бозата с друга версия! Други съвети не мога да дам.

P.S.
ansi написа:и аз имам проблемче все едно съм в тунел
А светлина в края виждаш ли?
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Отговори