Новият Dust2Only

Изображение
connect aim.psycho-cs.com:27018
Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Новият Dust2Only

Мнение от minute »

Ping statistics for 213.231.128.30:
Packets: Sent = 100, Received = 100, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 1ms, Maximum = 1ms, Average = 1ms

Това е пинга до DNS на доставчика ми :-(. Изглежда, че всичко до там е ОК, явно нещо се дъни след това :-(.
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Новият Dust2Only

Мнение от minute »

Ей го и с 1000 пакета:

Ping statistics for 213.231.128.30:
Packets: Sent = 1000, Received = 1000, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 1ms, Maximum = 2ms, Average = 1ms
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Новият Dust2Only

Мнение от minute »

Уфффффф :-(.
Положението с Д2-то вместо да се подобри направо си е****а м.....! Ще е нужна помощта ви за да решим проблема, инък ще му дръпна шалтера, защото по добре да не се предлага никаква услуга отколкото да предлагаш нещо скапано!
Ще се опитаме да решим две в едно :-), да се надяваме че ням да се стигне до три.
1. Лага.
2. Крашовете.

По точка едно:
Ще съм благодарен да репортвате нещо подобно, и то не само веднъж ами в продължение на 2-3 дни поне:
Лаг = ДА/НЕ;
Доставчик - /инето/ и града
ИП = интересува ме само ако не сте на БТК (не е задължително, ако се притеснявате да ви знам ип-тата, ще ми свърши работа и някое ИП на вашия доставчик, даже по добре). Можете да го разберете по следния начин(за тези който не са запознати :-) ):
- Отваряте си cmd прозорец, за XP от СТАРТ менюто избирате Run и пишете cmd, за Win 7 пишете cmd направо в самото поле на СТАРТ менюто (най отдолу).
- След като сте отворили прозореца пишете: "tracert http://www.abv.bg" - разбира се без кавичките.
- казвате ми първото ИП различно от 192.168.......
Необходима ми е тази информация, защото се оказа, че проблема е в междинни доставчици между моя и вашите, от тук и много трудната комуникация с тях :-(.
Ще е хубаво да сложите и стойностите за "loss" и "choke". Който не знае как да ги изведе нека напише "net_graph 3" отново без кавичките в конзолата на играта.

По точка две:
Трябва да намеря някаква закономерност кога крашва сървъра, прави го произволно и е много трудно разрешаването на проблема. Интересува ме дали е имало "симптоми" преди да крашне. Също така дали не е имало явен хакер в сървъра (някой хакове също са способни да го крашнат, или сам да се прецака при опита да банне хакера :-) )? Има ли закономерност между лаг-а и крашовете, смисъл дали се повишава лага малко преди да спре сървъра?

Абе изобщо пишете всичко което може да ви се стори важно или по темата, пък после ще видим :-).
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

ALLfaked
Редовен
Мнения: 70
Регистриран: 30.05.2011, 17:22
Мишка: Delux dlm 315
Ник в CS: V ZELENOM MIRE APPLEWOW
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Re: Новият Dust2Only

Мнение от ALLfaked »

Вечерта към 23:40 като играх и имаше такъв лаг че саунда от сървъра (counter terorist win, bomb planted, и т.н) ми ги нямаше даже като ме киллнат и спеквам някой от отбора и не се чуват истрели и няма огънчето което стреля
Изображение
Само нуба не знае от къде му идва проблема!!!

ALLfaked
Редовен
Мнения: 70
Регистриран: 30.05.2011, 17:22
Мишка: Delux dlm 315
Ник в CS: V ZELENOM MIRE APPLEWOW
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Re: Новият Dust2Only

Мнение от ALLfaked »

Преди малко като влезнах да играя няма да ти опиша какъв лаг беше ... Флашват ме флашката гръмва, след 5 секунди съм флашнат ... като убия някой го показва след 3-4 секунди ... и такам, много кофти е
Изображение
Само нуба не знае от къде му идва проблема!!!

Потребителски аватар
Fair Play
CS Admin
Мнения: 497
Регистриран: 20.01.2010, 02:15
Мишка: A4TECH X-766FS
Ник в CS: Fair Play
Местоположение: Някъде до морето :)

Re: Новият Dust2Only

Мнение от Fair Play »

Аз от както се изместих на Интербилд нямам проблеми с чоке и лосс максимум да стигнат 10 и 2те но после се оправят друг е въпроса че играя с 40-60пфс ама това е от машината ми :)
He is Machine! He is Legend! He is Fair Play!

Потребителски аватар
ILLEGAL
Новак
Мнения: 2
Регистриран: 27.01.2012, 23:37
Мишка: A4TECH
Ник в CS: ILLEGAL

Re: Новият Dust2Only

Мнение от ILLEGAL »

То всичко добре , а защо не направите поне 3 сек. фрийз тайм и един рунд да е 1.45 мин ? Иначе , аз съм най-добрия това е ясно !

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Новият Dust2Only

Мнение от aXNJI »

ILLEGAL написа:То всичко добре , а защо не направите поне 3 сек. фрийз тайм и един рунд да е 1.45 мин ? Иначе , аз съм най-добрия това е ясно !
яяяяя Xel си има протеже :lol:
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Потребителски аватар
ILLEGAL
Новак
Мнения: 2
Регистриран: 27.01.2012, 23:37
Мишка: A4TECH
Ник в CS: ILLEGAL

Re: Новият Dust2Only

Мнение от ILLEGAL »

XeL ? ...

hackerrr
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 22.06.2016, 11:48

Re: Новият Dust2Only

Мнение от hackerrr »

Честито
Изображение Интернет е пари , печелете с clixsense !
Изображение Регистрация: http://www.clixsense.com/?8269345" onclick="window.open(this.href);return false;

Отговори