Кандидатура за админ Dust2

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
Потребителски аватар
bastarka
Модератор
Мнения: 377
Регистриран: 28.05.2008, 00:06
Пол: Жена

Re: Кандидатура за админ Dust2

Мнение от bastarka »

Ама ти си бил доста нагъл :animals-fishgreen:
Не мисля,че някога изобщо ще дораснеш за тази " позиция " :)
Само като прегледам начина по който си отговорил на въпросите в кандидатурата си направо ме избива на смях :lol: :lol: :lol:

Да преминем директно на въпроса без да увъртам повече
НЕ :!: :!: :!:
Изображение

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Кандидатура за админ Dust2

Мнение от CzaR »

От мен НЕ :idea:

Потребителски аватар
tAkethAt
Ex-CS Admin
Мнения: 321
Регистриран: 24.08.2011, 06:44
Мишка: CANYON
Ник в CS: slabAK

Re: Кандидатура за админ Dust2

Мнение от tAkethAt »

Категорично - НЕ!!
:lol: В неделя те питах, кога ще се кандидатираш за администратор, защото явно мислиш, че е много лесно
и ти ми каза, че въобще не разбираш от играта и няма да се кандидатираш ;) Отговори на това, ако обичаш :)
"О, неразумни и юроде! Що се срамуваш да се наречеш българин, и не четеш, и не говориш на своя език?

Потребителски аватар
fefaka
Ex-CS Admin
Мнения: 430
Регистриран: 01.11.2011, 13:29
Местоположение: София

Re: Кандидатура за админ Dust2

Мнение от fefaka »

zlatoto написа:Казвам ти НЕ, защото сме жалки :lol:
Не съм казвал че всички са жалки...само 1-2-ма...

Аре подравявам ви с тая яка песен :D
https://www.youtube.com/watch?v=FVAGiB2 ... ce=message
Последна промяна от fefaka на 14.03.2012, 10:45, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
bastarka
Модератор
Мнения: 377
Регистриран: 28.05.2008, 00:06
Пол: Жена

Re: Кандидатура за админ Dust2

Мнение от bastarka »

Това момче,честно да ви кажа,ме кара да се хвана за главата - " wtf :doh: "
Изображение

Потребителски аватар
fefaka
Ex-CS Admin
Мнения: 430
Регистриран: 01.11.2011, 13:29
Местоположение: София

Re: Кандидатура за админ Dust2

Мнение от fefaka »

А песента изкефи ли те :D

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Кандидатура за админ Dust2

Мнение от aXNJI »

Честно казано не знам кво се опитваш да направиш...
Изкарваш стари кирливи ризи за да може твойте да изглеждат чисти ли? Ами не изглеждат чисти, изглеждат ДОРИ ОЩЕ ПО-МРЪСНИ.
Демек... показваш на всички колеги какво ги чака ако ти станеш админ. Нон-стоп доносничество, ровене да намериш и най-малката грешка която са направили за да може ти да изпъкнеш и тях да ги накажат. Това не е нито колегиално нито "работа в екип".
И очакваш същите хора, чиито авторитет се опитваш да подрониш да ти кажат ДА. Как си го мислиш не мога да разбера?

Ще съм много учуден ако те изберат за админ. /лично мнение/ Ти няма да допринесеш с нищо за сървъра, ти умееш само да правиш дразги и раздори от това което виждам, това не е помощ. Можеш да си правиш дразгите и без права според мен.

П.П. Да и аз съм само заради правата тук. Просто за да помагам докато се забавлявам и убивам време. Какво толкова в това?
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Потребителски аватар
fefaka
Ex-CS Admin
Мнения: 430
Регистриран: 01.11.2011, 13:29
Местоположение: София

Re: Кандидатура за админ Dust2

Мнение от fefaka »

хХАХХАХОХООХОХО ххахахахха така е аз съм най големия доносник....не разбирам с тебе или с друг освен с оня да имам проблем...къде го видя тва доносничество тва си е тема...и не разбирам къде са тия стари кирливи ризи като тва беше преди макс 2 седмици...

dakelaaaaa
Пристрастен
Мнения: 104
Регистриран: 14.12.2011, 01:53
Мишка: Logitech
Ник в CS: DAKELA_XAPE
Местоположение: Гърция

Re: Кандидатура за админ Dust2

Мнение от dakelaaaaa »

SauSer написа:I thought you were jokin' :lol:

Не го приемай като обида, ясно ти е как стоят нещата - НЕ.

Само една молба имам, защото смятам, че все още съществува шанс да се запази някакво уважение между теб и съфорумниците тук.
Замисли се за отношението си напоследък (всъщност от доста време насам) - за това кого, кога и по каква причина си обидил и нужно ли е да се държиш като дете на моменти (не се засягай, но не би било правилно да отречеш, че е така). Мнозинството би обяснило това с възрастта, но аз съм виждала и друга твоя страна.
Ти си един от многото потребители тук, с или без теб събитията си текат, но аз не те мисля за глупаво момче и допускам, че можеш да си поправиш отношението. Когато пожелаеш, имаш съвсем различен "облик" - това от личен опит, както споменах ;)
Опитай се да преосмислиш какво поместих в тези 5-6 реда и след време (колкото и да е необходимо) може да се погледне на твоя кандидатура по-сериозно.
Всеки човек, осъзнал грешките си, заслужава втора възможност да се докаже. Бори се за своята.

добре казано :clap: :clap: :clap: :clap:
Чукането сближава....Наздраве

Заключена