Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
Потребителски аватар
MARIQNKO
Ex-CS Admin
Мнения: 171
Регистриран: 18.04.2012, 11:44
Мишка: X7 Gaming
Ник в CS: MAR1QNKO

Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от MARIQNKO »

* Мариян Тодоров ( Marqnkata)
* гр. Бургас
* 18г.
* MAR1QNK0
* Играя доста често от 1-2 месеца, но мисля, че са достатъчни да опозная форума, сървърите, играчите и всичко което трябва. Имам голям опит като админ и модератор във вериги като Headoff , Mehanata , iPlay. Ще съм полезен за развитието на веригата :dance:
* Бих желал да подпомагам другите админи в това да опазим сървъра от хакери. Естествено бих желал да помагам и за развитието му, като съм канил лично мои приятели да играят цс в PsychoTraining`s CS!
* Желанието ми да се присъединя към екипа на Psycho-cs е продиктувано единствено от добри помисли. Не мога да гарантирам, че ако ми гласувате доверие, ще бъда постоянно на линия, но ще се постарая да разпределя времетaо, което отделям за играта Counter-Strike равномерно между удоволствието и задължението.

Edit: Кандидатурата е за следните сървъри: Classic, Dust2 Only и Deathmach отделям достатъчно време за всички сървъри, в момента имам доста свободно време.


Поздрави!
MAR1QNKO


Одобрен.
Изображение


Тренирай!
Никой няма да се влюби в характера ти от пръв поглед.

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от Bat Stoqn »

От мен имаш ДА

Потребителски аватар
*MiLoS*
Нямащ си друга работа
Мнения: 201
Регистриран: 16.06.2011, 17:23
Мишка: acme
Ник в CS: нацепен крак
Местоположение: Казанлък
Контакти:

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от *MiLoS* »

1-Не си изпълнил шаблона за Кандидатура и 2-За кой сървър се кандидатираш 3-то И с кое ще ти полезен на екипа Psycho ??? :doh: :naughty: :hand: Абе хора играе от 1-2 месеца какво ще разбере за сървърите много е новичък ако стане админ са гръмна :clap: :hand: - Имаше хора играят за сървърите не ги правите админи - Играят от доста време и спазват правилата а един човек ще се появи изведнъж и висчки почнахте с ДА . Не не мога да ви разбера :naughty: :hand: :whistle:
Последна промяна от *MiLoS* на 02.05.2012, 22:09, променено общо 1 път.
Изображение
Изображение[url=steam://friends/add/76561198061927288]Изображение[/url]

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от r3l4x4 »

ДА, но ще имам малко условия :shifty:
I'll **** you till you love me

jakoooo
CS Admin, Jr.
Мнения: 137
Регистриран: 18.06.2011, 02:28
Мишка: bez mishka
Ник в CS: Jako on Steroids

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от jakoooo »

Да но да си по редовен в сайта 8)

Потребителски аватар
moses
CS Admin
Мнения: 227
Регистриран: 13.06.2011, 20:50
Мишка: Genius
Ник в CS: moses
Местоположение: BETWEEN HEAVEN AND HELL

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от moses »

Аз съм неутрален. До колкото знам преди си играел тук и си имал някакви проблеми с банове. Идеята ми е , че не си нов. Няма как обаче да кажа да или не - нямам почти никакви наблюдения над теб. Между другото съм те засичал в headoff , но не помня да си имал права както и в iPlay.
ЧЕРНО ДРОБЧЕ СЪЖАЛЯВАМ , АЗ ТАКА СЕ ЗАБАВЛЯВАМ... !!!

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от CzaR »

Аз лично съм 50-50, ако решат колегите да ти гласуват доверие. :roll:

Потребителски аватар
opi
CS Admin, Jr.
Мнения: 176
Регистриран: 03.05.2011, 18:38
Мишка: ddz

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от opi »

Мнение от CzaR » 02 Май 2012, 00:51
Аз лично съм 50-50, ако решат колегите да ти гласуват доверие. :roll:
:text-+1:
Изображение Изображение

Потребителски аватар
MARIQNKO
Ex-CS Admin
Мнения: 171
Регистриран: 18.04.2012, 11:44
Мишка: X7 Gaming
Ник в CS: MAR1QNKO

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от MARIQNKO »

moses написа:Аз съм неутрален. До колкото знам преди си играел тук и си имал някакви проблеми с банове. Идеята ми е , че не си нов. Няма как обаче да кажа да или не - нямам почти никакви наблюдения над теб. Между другото съм те засичал в headoff , но не помня да си имал права както и в iPlay.
Бана ми тук беше по грешка, всичко се оправи накрая, а до колкото правата в хеадоф имах ги бях от партията на айм сървъра. Нали знаеш всеки сървър си имаше определен брой админи (малко екипче), но имаш права във всички сървъри :dance: За iPlay влизаш в архива приети кандидатури и темата ми е там

1-Не си испълнил шаблона за Кандидатура и 2-За кой сървър се кандидатираш 3-то И с кое ще ти полезен на екипа Psycho ???


1- За шаблона ако е така извинявам се 2- явно си сляп или не си прочел кандидатурата в последното си изречение в едита съм писал за кои сървъри става въпрос 3-то обосновил съм се много точно в кандидатурата защо искам да стана админ! Искам само да попитам ти имаш ли някакви права в сървърите или в сайта, че да се бъркаш в работата на модераторите и администраторите ?
успех от мен :D
Благодаря
Изображение


Тренирай!
Никой няма да се влюби в характера ти от пръв поглед.

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от minute »

MARIQNKO написа:
1- За шаблона ако е така извинявам се 2- явно си сляп или не си прочел кандидатурата в последното си изречение в едита съм писал за кои сървъри става въпрос 3-то обосновил съм се много точно в кандидатурата защо искам да стана админ! Искам само да попитам ти имаш ли някакви права в сървърите или в сайта, че да се бъркаш в работата на модераторите и администраторите ?
Предполагам ти е ясно защо е в червеничко :-). Относно потребителите на сайта и форума, имат право да изкажат мнение а това дали ще се вземе в предвид си го решаваме ние :-). Аз също ще остана неутрален, не че имам нещо против просто си признавам, че нямам наблюдения, нито позитивни, нито негативни. Каквото решите колеги. :-)
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
fefaka
Ex-CS Admin
Мнения: 430
Регистриран: 01.11.2011, 13:29
Местоположение: София

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от fefaka »

А що вече не си админ в iplay и headoff и mehanata
Последна промяна от fefaka на 02.05.2012, 09:07, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
MARIQNKO
Ex-CS Admin
Мнения: 171
Регистриран: 18.04.2012, 11:44
Мишка: X7 Gaming
Ник в CS: MAR1QNKO

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от MARIQNKO »

peterpan написа:А що вече не си админ в iplay и headoff?
Хеадоф вече няма нали знаеш, поне ЦС де, до колкото iPlay, мисля че знаете, че се занимавам сериозно със спорт и тогава бяха доста напрегнати месеци в здрави тренировки, състезания на всичко отгоре книжки трябва да се вадят матури трябва да се взимат абее дълга и широка просто не ми оставаше време да се занимавам със сървърите и сайта и така свърши всичко, но сега съм чук :dance:

Edit:
и mehanata
Механата я държаха двама човека Ванката и Muxo много добри приятели, но в някои от случаите двамата не бяха на едно мнение, дойде и момента в който Ванката каза край и заради тъпите сървъри май още не си говорят тааа.. аз се застъпих за Ванката и аз напуснах с него както и много хора за това и сървърите дръпнаха толкова назад.
Изображение


Тренирай!
Никой няма да се влюби в характера ти от пръв поглед.

Потребителски аватар
moses
CS Admin
Мнения: 227
Регистриран: 13.06.2011, 20:50
Мишка: Genius
Ник в CS: moses
Местоположение: BETWEEN HEAVEN AND HELL

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от moses »

Не беше заяждане от моя страна ако си го приел така .. просто исках да придобия повече инфо от теб :) Успех .
ЧЕРНО ДРОБЧЕ СЪЖАЛЯВАМ , АЗ ТАКА СЕ ЗАБАВЛЯВАМ... !!!

Потребителски аватар
blinkin89
Ex-CS Admin
Мнения: 173
Регистриран: 29.01.2012, 19:39
Мишка: acer

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от blinkin89 »

Аз играя в този сървър от преди коледа и съм те виждал мн рядко, и нямам никакви наблюдения. Ако те одобрят дано си добър и различаваш хакерите, защото има мн хора, които можеш да сбъркаш с хакери а просто да са добри. Успех :)

Потребителски аватар
MARIQNKO
Ex-CS Admin
Мнения: 171
Регистриран: 18.04.2012, 11:44
Мишка: X7 Gaming
Ник в CS: MAR1QNKO

Re: Кандидатура за админ: MAR1QNK0

Мнение от MARIQNKO »

blinkin89 написа:Аз играя в този сървър от преди коледа и съм те виждал мн рядко, и нямам никакви наблюдения. Ако те одобрят дано си добър и различаваш хакерите, защото има мн хора, които можеш да сбъркаш с хакери а просто да са добри. Успех :)
В кой сървър ? Ти видя ли за кои сървъри съм кандидатствал въобще ? А до колкото различаването на добрия играч с хакера съм сигурен, че няма да има проблем както казах имам много много опит, и все пак няма безгрешни хора.
Изображение


Тренирай!
Никой няма да се влюби в характера ти от пръв поглед.

Заключена