Кандидатура за админ - peterpan

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Кандидатура за админ - peterpan

Мнение от essential »

Голяма простащина е това с белите букви. А наскоро го засичам не само от нови админи.

Потребителски аватар
fefaka
Ex-CS Admin
Мнения: 430
Регистриран: 01.11.2011, 13:29
Местоположение: София

Re: Кандидатура за админ - peterpan

Мнение от fefaka »

Сигурно даже са ти казали че аз съм причината да си закрият веригата :lol: Един път да беше влязъл в сървъра или сайта да видиш закво става въпрос щеше да разбереш кво е положението а не да вярваш на глупости :wink: ...и между другото щом тва ти го е писал някой червен от там им предай да ми махнат правата ако смятат някой ден пак да пускат сървъра щом аз съм им бил проблема 8)

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Кандидатура за админ - peterpan

Мнение от Bat Stoqn »

Какъв е бил в другите сървъри мен лично не ме интересува :) за мен е важно какво показва в нашите.За момента се справя със задълженията си и не виждам причина поради която да му се откаже удължаване на правата.Един съвет от мен Петърчо,слушай какво ти казват хората и си взимай поука а не да тръгваш с рогата напред :hand:

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидатура за админ - peterpan

Мнение от r3l4x4 »

FallAngel написа:Ако се въздържаш от такива реплики ще е добре.
say_team "to ostavashe da ne me odobrqt"
say_team "deto sym dokladval za hilqdi hakeri.."
Нали знаете че трябва много да внимавате какво говорите в сървъра. Всяка една дейност се записва в лог и винаги може да се извади. И такива работи
(text "C4!!!!!") (color "white")
(text "BOBMAAAAAA") (color "white")
(text "ZALAGAITEEE") (color "white")


ПОВЕЧЕ ДА НЕ СЪМ ВИДЯЛ

Казваш C4 един два пъти ако се бавят и това е. Това ще ти е като предупреждение.
И да се бавят това е техен избор :) може да пазят оръжие... има си и време, което е сложено, за да се използва. Единствено ако се види ясна неориентация може да се предприемат мерки
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидатура за админ - peterpan

Мнение от r3l4x4 »

Peterpan критиката от админите е градивна и трябва да я приемеш... освен ако нямаш ясни причини за това. В случая четеш и приемаш критиките като мъж и оправяме проблемите. И моето мнение не подлежи на коментар - приемаш го. Гласували сме ти голямо доверие. Няма да толерирам спорове и проява на агресия!
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидатура за админ - peterpan

Мнение от fallangel »

Еми решението е взето, добре дошъл в екипа.

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Кандидатура за админ - peterpan

Мнение от 2GOOD »

А това бил пешопан...

Съжалявам приятел, но последните ти няколко изказвания в крещалката ме накараха (временно) да ти махна правата.

Разбира се аз не съм активен в сървърите и колегите ще се изкажат, но моите доводи са чисто естетически в държанието ти. Ето няколко цитата от крещялката днес:
fefaka: lele pls nqkoi da doide v noviq d2 che edin pedeeras me sumnqva z awall ama sme 1vs1 i mn me drazni
fefaka: are da doide dedin adminv d222 !
fefaka: green cuka li ti se v knife-a
Подобно държание от админ не е добре + кирилицата..// няколкото нарушения във форума + грешни банове.

Това са моите доводи, нека колегите се изкажат.

Поздрави

Потребителски аватар
distance
Ex-CS Admin
Мнения: 155
Регистриран: 22.07.2010, 15:23
Мишка: 3.5

Re: Кандидатура за админ - peterpan

Мнение от distance »

Държанието му е зле, иначе обикаля по сървърите гледа за хакери, като цяло върши си задълженията. 1 - 2 седмици почивка от правата добре ще му се отразят. :oops:

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Кандидатура за админ - peterpan

Мнение от CzaR »

Щом така си решил.

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Кандидатура за админ - peterpan

Мнение от green »

Сори, че пиша тук, но мисля, че този месец е напрегнат за всички гимназисти.. тъй като преговаряме всичко от начало а какво сме научили е друга работа :lol:
Една-макс две седмици са му достатъчни, според мен. Петър е един от най-добрите админи тук.. той постоянно е под прикритие в сървърите, не съм виждал да псува или обижда в сървърите, вчера сигурно е бил изнервен... а доколкото грешните банове.. то няма човек който да не греши... Вие го знаете отлично :)


П.С. пак се извинявам за спама, който причинявам
Изображение

Потребителски аватар
fefaka
Ex-CS Admin
Мнения: 430
Регистриран: 01.11.2011, 13:29
Местоположение: София

Re: Кандидатура за админ - peterpan

Мнение от fefaka »

2GOOD написа:А това бил пешопан...

Съжалявам приятел, но последните ти няколко изказвания в крещалката ме накараха (временно) да ти махна правата.

Разбира се аз не съм активен в сървърите и колегите ще се изкажат, но моите доводи са чисто естетически в държанието ти. Ето няколко цитата от крещялката днес:
fefaka: lele pls nqkoi da doide v noviq d2 che edin pedeeras me sumnqva z awall ama sme 1vs1 i mn me drazni
fefaka: are da doide dedin adminv d222 !
fefaka: green cuka li ti se v knife-a
Подобно държание от админ не е добре + кирилицата..// няколкото нарушения във форума + грешни банове.

Това са моите доводи, нека колегите се изкажат.

Поздрави
Еми да за съжаление съм такъв като се издразня и завинаги да ми махнеш правата няма да се променя :wink: А относно грешните банове?! Много?! Ти сериозно ли? А на латиница писах защото понякога ми се бъгва и не ми я сменя..

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Кандидатура за админ - peterpan

Мнение от 2GOOD »

Разберете... админа трябва да е за пример и да спазва правилата - всеки друг може да пише глупости в крещялката или в темите и да не пише на кирилица, но админа е лицето на този сайт, а ПешоПан е много малък за да прави изказвания от рода на такъв съм си като ми кипне и т.н. Не съм аз човека, който да те учи как да се държиш в обществото но една лека сдържаност е добре дошла.

Поздрави

Заключена