Кандидатстване за админ son of the devil

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: Кандидатстване за админ son of the devil

Мнение от SauSer »

Хубаво е това, че си редовен тук и в игра, стараеш се, откликваш, когато има сигнали.
Дотук добре, но лошо впечатление ми направиха 3-те грешни бана за доста кратък срок. Веднага ще добавя, че всички грешат и е нормално, но някак още в пробния ти период 3 неправилни за 4-5 дена... Хубаво е и, че викаш друг админ за мнение, когато не си сигурен, но в останалите случаи преценката ти излиза да е доста нестабилна и подвеждаща, което мисля, че е най-важното.
НЕ и от мен
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Кандидатстване за админ son of the devil

Мнение от green »

от JIygua » Пет Мар 22, 2013 3:50 pm
В тази тема ще пускам инфо за новите членове на екипа ,както и тези които вече не са част от екипа.
Тази тема, която Златето прочете първо беше пусната за мен, там обявиха, че по желанието на "son of the devil" той вече не е админ в сървърите.
Но на Златото съм крайно обиден, защо не дойде при мен да питаш, а ходиш и разглеждаш другите форуми, защо говориш когато не знаеш всичко, да беше ме попитала аз щях да ти дам отговор на това което искаш.

Ето Ви линк кам темата, която писах "оставката" http://cs-stz.com/forum/viewtopic.php?f ... 5807#p5807
Запалих се по нея верига, заради деатрън сървъра... такъв мод като техния и 10 години да минат няма да намеря....(не го е правел Fr33maN еле някой от новите администратори.. +това съм по-стар потребител от дсаас, Fr33maN и JIygua)

Ето и линк към темите, на които се вижда отношението на дсаас, поне да се уверите, че не лъжа за истинката причина, също така аз напуснах първи брат ми каза на JIygua да ми върне правата, после на сутринта брат ми вика: "Ае тоя прост Fr33.... банна целия отбор +още 5-6 колеги... нарича го прост, аз обясних защо в по-горния ми отговор.
Та и линковете: http://cs-stz.com/forum/viewtopic.php?t=685 , днес когато се върна от училище, ако темата не е заключена ще ви дам и други, че сега бързам.....

Повече подкрепям мнеието на саусер и цар , да така.... никой в стремежа си да се докаже не е правил грешки... да така е естествено, това е може би последната ми кандидатура, няма да пусна вече, защото да не направя пак някой грешен бан......:)
Аз ще си остана редовен/активен във форума и сървърите, но само толкова, това е Златото ми уби желанието с това, че говори без да знае, Злате споко ще продължа да те уважавам както преди, но ако имаш нукой друг въпрос питай мен не ходи хо другите вериги да търсиш сведения...:)
Изображение

Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: Кандидатстване за админ son of the devil

Мнение от Still Ballin »

Аз му давам ДА ! Верно има грешни банове , но вярвам че от него ще излезе добър админ ! За първо време ако получиш права отбягвай от самостоятелни решения (освен ако не е явен )
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

Заключена