cs-PowerPlay

Реклама на вашите сървъри сървъри или верига - за Counter-Strike 1.5, 1.6, CZ, Source, Promod.
Потребителски аватар
little /e/
Новак
Мнения: 4
Регистриран: 04.06.2012, 02:05
Пол: Жена

cs-PowerPlay

Мнение от little /e/ »

1. IP: 212.233.133.85:27016

2. Карти:

Код: Избери всички

cs_assault.bsp
cs_italy.bsp
cs_italy2.bsp
cs_militia.bsp
cs_snipe_it5.bsp
de_aztec.bsp
de_cbble.bsp
de_clan1_mill.bsp
de_cpl_mill.bsp
de_cpl_mill_32.bsp
de_cpl_strike.bsp
de_dust.bsp
de_dust2.bsp
de_dust4ever.bsp
de_dust4ever2.bsp
de_forge.bsp
de_inferno.bsp
de_mirage.bsp
de_nuke.bsp
de_prodigy.bsp
de_snipeit5.bsp
de_snipe_it5.bsp
de_train.bsp
de_tuscan.bsp
mini_dust2.bsp
Работи 24/7

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
*MiLoS*
Нямащ си друга работа
Мнения: 201
Регистриран: 16.06.2011, 17:23
Мишка: acme
Ник в CS: нацепен крак
Местоположение: Казанлък
Контакти:

Re: cs-PowerPlay

Мнение от *MiLoS* »

На колко дена е сървъра ? :) :shifty:
Изображение
Изображение[url=steam://friends/add/76561198061927288]Изображение[/url]

Потребителски аватар
little /e/
Новак
Мнения: 4
Регистриран: 04.06.2012, 02:05
Пол: Жена

Re: cs-PowerPlay

Мнение от little /e/ »

Какво те кара да си мислиш, че е на дни?
Изображение

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: cs-PowerPlay

Мнение от 2GOOD »

ох... деца просто отговори на нормален въпрос нормално, а не с въпрос.

Потребителски аватар
little /e/
Новак
Мнения: 4
Регистриран: 04.06.2012, 02:05
Пол: Жена

Re: cs-PowerPlay

Мнение от little /e/ »

Мисля, че съм отговорила нормално, с въпрос. Искам да разбера, каква е причината някои хора да си мислят, че сървъра е пуснат примерно вчера. Аз нямам ли право на въпроси? Просто питам от чисто любопитство. А иначе веригата ни е нова, сървъра е пуснат от около 2 месеца може би. Също така, днес добавихме 2 нови плъгина.
Изображение

Потребителски аватар
Dreadlord.GG
Пристрастен
Мнения: 113
Регистриран: 21.06.2012, 01:47
Мишка: С топче
Ник в CS: Dreadlord.GG
Местоположение: Райхфайзен банк

Re: cs-PowerPlay

Мнение от Dreadlord.GG »

little /e/ написа:Мисля, че съм отговорила нормално, с въпрос. Искам да разбера, каква е причината някои хора да си мислят, че сървъра е пуснат примерно вчера. Аз нямам ли право на въпроси? Просто питам от чисто любопитство. А иначе веригата ни е нова, сървъра е пуснат от около 2 месеца може би. Също така, днес добавихме 2 нови плъгина.
Като съвет от мене ще ти кажа, че 2те най-важни неща за успешни цс сървъри са рекламата и хубав, "силен" сайт . Без това вече трудно би просъществувал сървър при наличието на толкова големи вериги .

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: cs-PowerPlay

Мнение от eldynari »

а трябва ли ние които сме потребители на тази мрежа да влизаме във вашия сървър това не е ли един вит анти-реклама за психо сървъра? Я се замисли малкоЧ

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: cs-PowerPlay

Мнение от minute »

eldynari написа:а трябва ли ние които сме потребители на тази мрежа да влизаме във вашия сървър това не е ли един вит анти-реклама за психо сървъра? Я се замисли малкоЧ
Не, не е анти реклама, ние сме толерантни към всички които искат да се развиват. По никакъв начин не задължаваме играчите във Психо да не ходят в други вериги, това му е хубавото на свободата :-). Освен това ако искаш и си истински фен на Психо ще идеш ще видиш с какво е по - хубав даден сървър (ако е така) и ще дойдеш да ни кажеш :-). Важното е най накрая всички да разберат, че има място за всички под - слънцето и да се престане с глупостите!

Dreadlord.GG написа:Като съвет от мене ще ти кажа, че 2те най-важни неща за успешни цс сървъри са рекламата и хубав, "силен" сайт . Без това вече трудно би просъществувал сървър при наличието на толкова големи вериги .
Съгласен съм, little /e/ замисли се над това! И от мен един съвет, ако някой те критикува не го нападай, току виж е имал право :naughty:.

Късмет на веригата и дано стане голяма и известна, и разбира се никой не те е спрял да кажеш хубава дума и за нас :-)!
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: cs-PowerPlay

Мнение от eldynari »

minute написа:
eldynari написа:а трябва ли ние които сме потребители на тази мрежа да влизаме във вашия сървър това не е ли един вит анти-реклама за психо сървъра? Я се замисли малкоЧ
Не, не е анти реклама, ние сме толерантни към всички които искат да се развиват. По никакъв начин не задължаваме играчите във Психо да не ходят в други вериги, това му е хубавото на свободата :-). Освен това ако искаш и си истински фен на Психо ще идеш ще видиш с какво е по - хубав даден сървър (ако е така) и ще дойдеш да ни кажеш :-). Важното е най накрая всички да разберат, че има място за всички под - слънцето и да се престане с глупостите!

Dreadlord.GG написа:Като съвет от мене ще ти кажа, че 2те най-важни неща за успешни цс сървъри са рекламата и хубав, "силен" сайт . Без това вече трудно би просъществувал сървър при наличието на толкова големи вериги .
Съгласен съм, little /e/ замисли се над това! И от мен един съвет, ако някой те критикува не го нападай, току виж е имал право :naughty:.

Късмет на веригата и дано стане голяма и известна, и разбира се никой не те е спрял да кажеш хубава дума и за нас :-)!
ОО няма порлбем да съм двоен агент :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
little /e/
Новак
Мнения: 4
Регистриран: 04.06.2012, 02:05
Пол: Жена

Re: cs-PowerPlay

Мнение от little /e/ »

minute написа:
Dreadlord.GG написа:Като съвет от мене ще ти кажа, че 2те най-важни неща за успешни цс сървъри са рекламата и хубав, "силен" сайт . Без това вече трудно би просъществувал сървър при наличието на толкова големи вериги .
Съгласен съм, little /e/ замисли се над това! И от мен един съвет, ако някой те критикува не го нападай, току виж е имал право :naughty:.
И аз съм съгласна с Dreadlord.GG. Правим каквото можем, пускаме реклами колкото можем и където можем, а сайта и форума лично на мен си ми харесват страшно много и естествено и тях подобряваме, когато ни хрумне някоя нова идея. Също така приемам всякакви критики, но не и нападки. С удоволствие чета всеки един коментар относно нашата верига.
minute написа:Късмет на веригата и дано стане голяма и известна, и разбира се никой не те е спрял да кажеш хубава дума и за нас :-)!
Благодаря! А за вас не бих казала нищо лошо, даже имам добавен ваш сървър във Favorites. Също така ми харесва това, че хора от екипа се отзовават в темите.
Изображение

Отговори