Neobux и как да печелим

дъра-бъра :)
ven20
Новак
Мнения: 7
Регистриран: 20.08.2012, 16:19

Re: Neobux и как да печелим

Мнение от ven20 »

Здравей и мерсиm че ми стана реферал.
А за тези реферали,да те се наемат и като останат на 4-5 дена, трябва да им платиш за 15,30,90,150,240 дни с което има и отстъпки.

Потребителски аватар
lanselot
Ex-CS Admin
Мнения: 492
Регистриран: 08.09.2011, 18:47
Мишка: x7 705k
Ник в CS: DefuseR * LANSELOT[D]OBI

Re: Neobux и как да печелим

Мнение от lanselot »

Ако ти се изкарват парички, защо не станеш от компа и не си размърдаш трибуквието... Мързела ще ни довърши, такава глупост отдавна не бях виждал. Съжалявам, ако съм наскърбил някой чипсояд - мое мнение :teasing-blah: :teasing-blah: :teasing-blah:
Можещите, могат да имат това, което си пожелаят!!!!!

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Neobux и как да печелим

Мнение от aXNJI »

lanselot написа:Ако ти се изкарват парички, защо не станеш от компа и не си размърдаш трибуквието... Мързела ще ни довърши, такава глупост отдавна не бях виждал. Съжалявам, ако съм наскърбил някой чипсояд - мое мнение :teasing-blah: :teasing-blah: :teasing-blah:
Чипсояд :lol: :lol: тва не го бях чувал.

Но все пак ланс много не си прав приятелю. Има хора които бачкат на някви администраторски работи и кибичат по цял ден на комп, повечето време без даправят нищо. Мога да ти кажа че за тях PTC сайтовете са много подходящи, защото като направи една paypal регистрация и се набута в 5-10 такива сайта с нея, с повече постоянство наистина можеш да изкараш нещо. Не казвам че ще забогатееш от тва де, но като напреднеш в 5-10 сайта, можеш да си изкарваш по 50-100 долара месечно та и малко отгоре, а сега както е тръгнало в тая държава, 50-100 долара може да не са много но пак са помощ за бюджета :)
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

ven20
Новак
Мнения: 7
Регистриран: 20.08.2012, 16:19

Re: Neobux и как да печелим

Мнение от ven20 »

Тука aXNJI е прав,зависи какви ще са другите PTC сайтове.

Потребителски аватар
lanselot
Ex-CS Admin
Мнения: 492
Регистриран: 08.09.2011, 18:47
Мишка: x7 705k
Ник в CS: DefuseR * LANSELOT[D]OBI

Re: Neobux и как да печелим

Мнение от lanselot »

aXNJI написа:
lanselot написа:Ако ти се изкарват парички, защо не станеш от компа и не си размърдаш трибуквието... Мързела ще ни довърши, такава глупост отдавна не бях виждал. Съжалявам, ако съм наскърбил някой чипсояд - мое мнение :teasing-blah: :teasing-blah: :teasing-blah:
Чипсояд :lol: :lol: тва не го бях чувал.

Но все пак ланс много не си прав приятелю. Има хора които бачкат на някви администраторски работи и кибичат по цял ден на комп, повечето време без даправят нищо. Мога да ти кажа че за тях PTC сайтовете са много подходящи, защото като направи една paypal регистрация и се набута в 5-10 такива сайта с нея, с повече постоянство наистина можеш да изкараш нещо. Не казвам че ще забогатееш от тва де, но като напреднеш в 5-10 сайта, можеш да си изкарваш по 50-100 долара месечно та и малко отгоре, а сега както е тръгнало в тая държава, 50-100 долара може да не са много но пак са помощ за бюджета :)
Братле, аз поне познавам хора, които активно се занимават единствно с туй, понеже кибичат пред компа постоянно, не са се хванали на работа и очакват прогресивно да забогатеят, изкл тези 5% които ти назова, но доста по-голяма част от хората активизирани в това начинание, го правят заради това, че са мързеливи. Лично мнение ок.
Можещите, могат да имат това, което си пожелаят!!!!!

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Neobux и как да печелим

Мнение от aXNJI »

lanselot написа:
aXNJI написа:
lanselot написа:Ако ти се изкарват парички, защо не станеш от компа и не си размърдаш трибуквието... Мързела ще ни довърши, такава глупост отдавна не бях виждал. Съжалявам, ако съм наскърбил някой чипсояд - мое мнение :teasing-blah: :teasing-blah: :teasing-blah:
Чипсояд :lol: :lol: тва не го бях чувал.

Но все пак ланс много не си прав приятелю. Има хора които бачкат на някви администраторски работи и кибичат по цял ден на комп, повечето време без даправят нищо. Мога да ти кажа че за тях PTC сайтовете са много подходящи, защото като направи една paypal регистрация и се набута в 5-10 такива сайта с нея, с повече постоянство наистина можеш да изкараш нещо. Не казвам че ще забогатееш от тва де, но като напреднеш в 5-10 сайта, можеш да си изкарваш по 50-100 долара месечно та и малко отгоре, а сега както е тръгнало в тая държава, 50-100 долара може да не са много но пак са помощ за бюджета :)
Братле, аз поне познавам хора, които активно се занимават единствно с туй, понеже кибичат пред компа постоянно, не са се хванали на работа и очакват прогресивно да забогатеят, изкл тези 5% които ти назова, но доста по-голяма част от хората активизирани в това начинание, го правят заради това, че са мързеливи. Лично мнение ок.
Да съгласен съм че не става само на тая страна да се лежи, прав си. Но за хората които така и така трябва да са на компютъра по цял ден... не виждам нищо лошо да си правят рег в тия сайтове.
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Neobux и как да печелим

Мнение от Bat Stoqn »

Като каза Ланселот,на който му трябват пари да ходи да бачка.От тея сайтове само болести може да си докара човек :snooty: Аз не виждам как може 50-100 долара да ти помогнат ако се надяваш само на тях,ако си тинейджър има смисъл ,но за човек който има семейство :think:

Потребителски аватар
gArNe7
Редовен
Мнения: 70
Регистриран: 16.02.2012, 11:31
Мишка: 2
Ник в CS: gArNe7

Re: Neobux и как да печелим

Мнение от gArNe7 »

Тези сайтове са измислени най добре да си работиш.А не да чакаш на компа и да такова парите от горе 8)
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
North
Ex-CS Admin
Мнения: 162
Регистриран: 29.01.2012, 06:22
Местоположение: Някъде след public static void main()

Re: Neobux и как да печелим

Мнение от North »

Никой ли не се сети да спомене че доста от собствениците на такива сайтове в един момент просто затварят сайта си и духват с паричките от рекламите, или пък решават че данните за регитрация които си им дал не са верни (след като събереш 10$ и нагоре) и те режат като кисела краставица? :whistle:
Изображение

Потребителски аватар
gArNe7
Редовен
Мнения: 70
Регистриран: 16.02.2012, 11:31
Мишка: 2
Ник в CS: gArNe7

Re: Neobux и как да печелим

Мнение от gArNe7 »

Така си е кой да се сети ..........Аз какво викам ,че са измислени :D 8)
Няма смисъл така ли е Нор :clap:
Изображение
Изображение

Отговори