Кадри от камерите на Феликс Баумгартнер

дъра-бъра :)
Потребителски аватар
milanista
Ex-CS Admin
Мнения: 208
Регистриран: 13.04.2012, 22:02
Ник в CS: Milanista

Кадри от камерите на Феликс Баумгартнер

Мнение от milanista »

Тука на това видео има не лоши кадри от това, което всъщност искахме да видим онзи ден, а те ни показваха само една бяла точка как пада от небето :lol:

http://www.redbull.com/cs/Satellite/en_ ... 3270932859

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Кадри от камерите на Феликс Баумгартнер

Мнение от Bat Stoqn »

Заради тоя малоумник си изгубих 3 часа почти от живота за нищо.Нещо не ми се връзват кадрите,на черния екран се върти кълбовидно а тук странично :think: :think: :think: Да не стане пак както уж са стъпвали на луната :lol: :lol: :lol: всичко да е монтажи

Потребителски аватар
bastarka
Модератор
Мнения: 377
Регистриран: 28.05.2008, 00:06
Пол: Жена

Re: Кадри от камерите на Феликс Баумгартнер

Мнение от bastarka »

Мнение от tqnata78 » 17 Окт 2012, 01:07
Заради тоя малоумник си изгубих 3 часа почти от живота за нищо.Нещо не ми се връзват кадрите,на черния екран се върти кълбовидно а тук странично
:think: :think: :think: Да не стане пак както уж са стъпвали на луната :lol: :lol: :lol: всичко да е монтажи

Абе Тяна ще ме побъркаш хахахаххахаха :lol:
Изображение

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кадри от камерите на Феликс Баумгартнер

Мнение от r3l4x4 »

tqnata78 написа:Заради тоя малоумник си изгубих 3 часа почти от живота за нищо.Нещо не ми се връзват кадрите,на черния екран се върти кълбовидно а тук странично :think: :think: :think: Да не стане пак както уж са стъпвали на луната :lol: :lol: :lol: всичко да е монтажи
Така си е :) Иначе в случая за мен това си беше истинско, защото в днешно време има доста институции, които само стоят и чакат да злепоставят някой :)
I'll **** you till you love me

Отговори