Цялата истина относно Флуудовете

дъра-бъра :)
Потребителски аватар
Sp0oF
Напредващ
Мнения: 45
Регистриран: 16.06.2012, 11:15

Цялата истина относно Флуудовете

Мнение от Sp0oF »

Мнениеот djreturn-official » 05 Май 2013 21:38
Привет хора, ето че дойде деня, в който трябва всички Вие да научите цялата истина, за да не останете измамени както мен.
Моля, преди да коментирате каквото и да било, прочетете внимателно всичко.

Ето и как започна моята история.

С Даниел Христодулов се запознах още през далечната 2007 година, като от тогава насам съм му помагал с абсолютно всичко. Като започнем от направата на компютърните конфигурации, минем през инсталацията и настройката на Linux дистрибуции, та чак до уеб сървъри и прочие.
Та, края на 2011 година той беше на колокация в ComNet, а аз в PlayTime. Ноември месец (ако не ме лъже паметта), му предложих да направим нещо общо, по-мащабно и така започнахме да мислим как да се казва новата верига, до като една сутрин ми хрумна:
- "Абе, що да не е FPS? First Person Servers звучи добре!"
И така, дадохме двамата по 30лв и купихме домейна. Междувременно ми се въртяха още идеи в главата, като например да пуснем хостинг на различни услуги: гейм, уеб, радио и прочие, като на Даниел също му хареса идеята, за което бяхме предвидили вече купеният от него домейн: "n1-servers.com".

Началото на 2012 година, или по-точно 16-ти януари (помня добре датата), трябваше да пътувам към София заради хардуерен проблем с една моя машина. Тогава предложих на Даниел да вземем моите машини и неговата и да направим обща профилактика.
Започнахме да мислим как ще обединим нещата и съответно кое на коя машина ще бъде. Взехме решение да превърнем къщата, близо до дома на Даниел, в сървърно помещение. Средата на Maрт месец аз имах доста проблеми с атаки към мен и PlayTime
и трябваше да решавам на момента - дали да си местя техниката някъде другаде или да се хващаме с Даниел и да правим сървърното. Тогава той предложи да работим с още един човек, Явор, негов приятел, който също да вкара пари и ще направи дизайна на бъдещите
ни сайтове и съответно за това да взима някакъв процент. Съгласих се. Трябваше ни само интернет доставчик, който да прекара оптика и да пусне бизнес услуга.

Даниел и Явор се спряха на "Cores Networks". Аз на няколко пъти се опитах да ги убедя, че въпросната фирма няма да ни свърши работа и ще имаме само ядове и проблеми, но те не ме послушаха.
Извадихме пари за инсталационна такса, ако не ме лъже паметта беше около 150лв и 300лв за интернет на месец. Моята работа беше да купя Media Convertor, SFP и да занеса суичове и кабели (понеже в къщата
всички компютри бяха мои). Пропускам частта, че с "Cores Networks" нещата не се получиха, както и предполагах.

Дойде времето да пуснем вече сървърите и сайтовете, но се наложи пак да сменим доставчика. Спряхме се на Optic-Com, стабилна фирма, с добро отношение към клиентите си. Платихме си и на тях,
пуснаха ни желаният интернет, и започнах настройки по рутера (който впрочем също беше моя машина). Само като си помисля, колко безсънни нощи съм изкарал, за да може като има атака да напиша подходящо правило, за да не пада интернета.. Както и да е.
Та вече моята част около FPS.BG беше готова, бях написал изцяло нов мод, всеки плъгин беше написан от нищото, но пък уви Явор не си беше свършил уговореното (а аз не се занимавам с дизайни). Чакахме го няколко месеца, вече беше дошъл Юли, дизайн нямаше..
В това време предложих на Даниел да вземем един компютър, на който да напускаме 5vs5 сървъри (да си въртят някакви пари на месец) и сглобихме конфигурацията за около 1000лв с последният тогавашен модел на AMD процесор.
Тогава реших да уговоря бившия мой колега - Cv3 (Цветан Топалов) срещу заплащане да ни направи желаните дизайни.
Той направи опростения дизайн на n1-servers.com, който виждате и в момента, а аз за няколко дена буквално безсънна работа написах perl скриптовете и php+mysql кода. Като тогава ми хрумнаха няколко гениални идеи, затова успях до такава степен да оптимизирам нещата,
че на една машина успяхме да пуснем 72 рент сървъра без проблеми като лаг, забивания и тнт. Та, лятото дойде и аз заминах на море. През това време вече имаше и няколко клиента на колокация, които бях довел, но в един момент разбрах, че уговорката била да делим всичко
по равно за нещата ОСВЕН за колокацията, понеже помещението било на Даниел и трябвало той да си ги прибирал парите. Аз разбира се, неохотно се съгласих с уговорката клиентите на колокацията да покриват разходите като ток, интернет и каквото си остане от това - да си го прибира.

Бях му обяснил, че имам perl скриптове за ddos атаки, които съм ги писал преди време, най-сполучливият от които беше този с дупката в DPROTO, който позволяваше да се флууди през CS сървърите на хората (казва се DrDoS атака). Та качих един ден сървърите на рутера и му обясних
как да ги ползва и тогава резултата беше очакван.. Имаше постоянни атаки към GameHost.bg GameServers.bg, iPlay.bg, CS-BG.info, Alfa-Public и прочие и прочие.. Целите бяха две - убиване на конкуренцията и привикване към "нас" на колокация, за което естествено на
мене ми беше все едно, като така или иначе аз не печелех нищо от това. Всичко си вървеше идеално, докато един ден не изгоря инсталацията в къщата в София и трябваше да пътувам сам, понеже Даниел в същото време си беше на море в Несебър. Трябваше да прекарвам нова ел. инсталация,
табло, бушони и т.н. купих тогава рафтове, на които наредихме машините (по-долу ще покажа снимки), общо-взето успях да го докарам на вид "сървърно".

Края на Август месец дизайна за FPS.BG беше готов от Cv3, не беше перфектният, но ставаше за ползване. Започнах работа по програмният код,
но през повечето време трябваше да "support-вам" клиенти на N1, пък и тогава нямах времето и възможността да се заседявам дълго пред компютър, затова и работата не вървеше бързо. През това време питах на няколко пъти Даниел какво става с приходите, понеже до момента
не бях видял и 1лв печалба, а не ми се смяташе колко пари бях инвестирал. Той започна да ми обяснява, как ако съм желаел е можело да мина на заплата, всеки месец да съм вършел работа за която да взимам фиксирана сума пари. Викам си на акъла:
- "чакай бе кво става тука, уж правим нещо заедно, вкарваме пари пък сега заплати ала бала" - още повече, че заплатата ми трябваше да бъде колкото на 5 човека, мрежов, хардуерен, софтуерен администратор, програмист и support, пък и кво ли още не"
Не ми хареса идеята и тъй като не успяхме да се уговорим за някакво решение реших да се откажа от N1-Servers и да го оставя сам да се оправя, като вече му бях "завещал" всички написани от мен скриптове, база данни и прочие готови, само да си ги ползва и да му изкарват пари.

Септемрви месец станах студент, както и той, и въпреки, че той не вършеше буквално никаква работа, ми мрънкаше защо няма FPS, даже в един момент започна да ме изкарва мен "мързеливият Тодор" пред останалите хора. Не че ми пукаше де, но си размишлявах има ли нужда да
продължаваме изобщо вече да правим нещо заедно? С времето като той видя, че започна да припечелва повече пари стана алчен и започна да вдига цените на хората, които малко или много нямаха избор - или са при него, или той ще ги флууди.. Края на 2012 година вече между
нас беше ясно, че няма да работим над нищо общо. И тъй като аз нямах никаква ползва и файда от цялата тая работа, реших да почна малко по малко да си прибирам техниката към Плевен и да мисля за нещо самостоятелно -
"щом вече съм го направил един път, що да не го направя и отново".
Реших да се допитам до старият ми интернет доставчик ОптиСпринт Плевен да ми докарат оптика до мое помещение и да ми пуснат желаната услуга. Пуснах си вече всички неща от Плевен на новия доставчик и доста хора, които бях "завел" при
n1-servers ми казаха направо:
- "Тошко, където си ти там сме и ние, ти се занимаваш, правиш защити, подобрения и т.н. и при теб ще ни е най-добре".
Казвам им на всички, че няма проблем и започнах да им пускам малко по малко нещата при мен. Всичко беше нормално допреди седмица. Имаше DDoS атака към мен, само като видях за какъв трафик ставаше на въпрос ми беше ясно, че е от моите скриптове за флууд..
Явно някой не можеше да приеме факта, че хората идват при мен и за да ми благодари за всичко, което съм направил, реши да ме флууди.. Естествено аз не отвръщам на атаките, защото от година че и повече не се занимавам с подобни неща, не е това начина за постигане на каквото и да било..

Та освен мен ето малък списък с "прецакани хора" от Даниел:
-Коко - CFG.BG - Дължи му към 200лв от СМС-и, и както изглежда изобщо няма намерение да му ги връща.
-Красьо - Danger-CS - Измами го като му каза, че за 1500лв (ако не се лъжа) ще му сглоби перфектният сървър, а реално машината не струваше повече от 1000лв, останалите пари си ги прибра за него си (естествено).
-Младен - Itanium-Servers - същата работа, взе му капаро за машина, която дори не я и купи..
Мога още доста хора да изреждам, но смятам е безмислено..

Едиственото за което не съжалявам са колегите от UCTT, толкова време всичко беше на мои машини, форума съм го възстановявал десетки пъти след като Даниел осираше база данните,
буквално се "грижех" за сървърите като мои.

На сегашните клиенти ще ви кажа едно - Никой никога не е флуудил n1-servers.com, просто няма кой. Едиственият, който се занимава с подобни атаки е Даниел, бившият колега, благодарение на мойте скриптове..
За тези в бъдеще - просто трябва да сте наясно с какъв човек си имате работа, ето за пример мен - направих му всичко и след като беше готово ми каза:
- "Ами нищо не си направил, тука 5 скрипта 2 firewall-a, 1 сайт и ел. табло, ако не беше ти някой друг щеше да го свърши БЕЗ ПАРИ"....

Мога още много да разказвам, но живота ми не е виртуален, а доста реален и подобни неща обичам да ги говоря наживо.
Ако някой все още смята, че е ощетен от мен с каквото и да било, бих желал да се свърже с мен, за да го компенсирам.
Аз си продължавам работа по мой си самостоятелни проекти, който се интересува може да се свърже с мен за повече информация.
Тъй като има доста "келеменца", които се представят за мен, заплашват и мамят, начините за връзка са:

Mail: [email protected]
skype: djreturn.xakepa
facebook http://fb.com/djreturn

И пак казвам, ако не го прочетете е излищно да коментирате..

Поздрави и хубава вечер! :)

-- 05 Май 2013 21:38 --

Ето за доказателство снимка на MRTG графиките от оптиката на Даниел. Hа тях много ясно и точно се вижда кога флууди и какъв трафик прави..
http://store.picbg.net/pubpic/C9/AF/402 ... 58c9af.PNG

А тук ви предоставям цялата уеб система на N1-Servers, всичко е мое авторско дело, така че Ви го предоставям за ползване и модифициране по Ваше желание.
http://lan-servers.com/n1-servers.com.rar

Отговора на Даниел:

Мнениеот Swuifti-official » 06 Май 2013 11:57
Здравейте, не знам от къде да започна, но ще се опитам да подредя всичко така, че да ви стане ясно.
Нека започнем с това: както всички знаете и предполагате, че това НЕ е нито цялата нито самата истина, снощи като ми дадоха линк към темата видях няколко коментара по негов адрес, без аз да кажа нищо по темата, без вие да знаете нищичко.

Защо като начало Тодор прави това в момента ?
- От яд, че го изгонихме от сървърното (поради флууд по него и от негова страна)
- От яд, че го изгонихме от проектите по FPS понеже не свърши (вече си мисля, че и НЕ може) за 1 година нищо, бил преправил модовете да пише fpsmodmenu, хаха неговите хора в lan-servers му се смяха даже, че е излишно това.
- Опит да прехвърли всичко върху н1 и мен, но това няма как да стане защото хората не са с акъл на 10 годишни и вече няколко не му се вързаха, искам да ви кажа, че всичко това е подготвяно от няколко седмици от негова страна като преди това се опитваше да саботира mail, web server, цс сървъри и т.н и т.н (имаше и успешни такива), да говори с разни хора и да ги лъже.(Общо взето се опитва да излезне чист)
- Горе споменатите уж измамени хора от моя страна е пълна лъжа както виждате човека над мен (собственика на danger-cs) може да ви потвърди, че въобще няма такова нещо, писа ми и собственик на cfg.bg, който в момента не е в София и ще ви потвърди също, че няма такова нещо. (до тук нищо вярно, освен имена на ISP-та и на хора)


Навсякъде виждате направихме, взехме и т.н само, че не е така Тодор освен да взима, ползва и обижда, не е дал нищо, всичко, което е взето по тези проекти е от мен, но тук навлизаме в друга тема. С две думи Тодор не иска да вкарва в проекти нито 1 лв, но пък да взима. Това вас надали ви интересува някакъв си селянин, който сигурно не е виждал на куп толкова колкото аз съм вкарал по Н1, че е лъжец и нагло момченце, не го обвинявам знам му семейството и с какво се занимават :)
Все още дължи пари на cv3 за дизайна, който той ни направи (аз платих моята част), но Тодор заяви, че дизайна за нищо не става и нямало да плаща, между другото последно преди да го изритам от всякъде ми заяви: "Защо не платим и за програмист за фпс.бг" е чакай бе пич нали ти щеше да го правиш това, видя, че имам кинти и почна да ме караш за всичко да плащам аххаха СТРАШЕН СИ ЕЙ.


Дали е имало флуудове по въпросните сайтове горе, да имало е дали всичките са от него (надали тогава беше нашумял много този exploit).
Защо не е споменал впс-сите, които имаше в чужбина (бяха му предоставени за година напред от фирма, която го е уж наела за точно същото нещо да саботира и флууди, единственото нещо за, което го признавам, че е НАЙ-ДОБЪР: ДА РУШИ) до, които впс-си аз никога не съм имал достъп, понеже е нагло човече и почна да флууди на ред и да се мисли за безсмъртен и да предлага колокация (в мое помещение) примерно на gamehost.bg (неговия начин на мислене беше следния аз пари за фирмата няма да давам, който клиент доведа той ще ги покрива), адаша Киряков лично му отказах колокация и съм се карал с Тодор как може да е толкова нагъл и да прави подобни неща може вече да разберете защо съм го изгонил от всякъде, просто така съм научен и възпитан с честен труд и добра конкуренция и качество да се бориш.

Чудно защо въпросните сайтове и фирми нямат вече проблеми от както Тодор не участва по проектите ?
Чудно защо Тодор ми се крие от 1 месец и не си вдига телефона, а от 5 месеца ми върши работа за, която съм платил и все още не е свършил и ми дължи пари, това защо му е да го споменава ?

Това всичко обаче е нищо със следващото нещо, което нямам търпение да ви разкажа, нашия Тошко вече има опит с тези неща флууд и саботиране.
От както той е студент в Габрово, живее в общежитие там имаше ISP, който продаваше интернет, познайте нашия човек какво направи ?
Започна да реже кабели, да сабира суичове и да флууди от моето сървърно (без моето знание естествено и получавам обаждания за флуудове и се чудиш кво става тук бе...) по тях (после да не ми казва само, че няма изгода от тези неща гхахаха смешник) накрая дори е разбил някакъв склад, който се държи техника на въпросното исп и е откраднал всичко от стаята (това го знам от НЕГО лично похвали ми се на няколко пъти) хората там го разбраха всичките и нищо чудно и бой да е ял, сигурен съм, че ако се поинтересува някой може да намери въпросната фирма и да ви разкажат за циганските му номерца. (Edit: идеята му беше да си пусне оптика там и да продава интернет като изгони другия доставчик)

Защо нашия Тошко не споменава за PlayTime ? Защо го изгониха от там, нали му е било добре, е нека аз ще ви кажа защо го изгониха, флууд от НЕГОВА страна и по него ! (както и стария му доставчик опти спринт, защо не каза за случката как са флуудили от там също и пак са го изгонили и от там в playtime, неее това за какво да го споменаваме) Защо като започнахме да правим сървърно се махнахме от cores ? Заради флууд по него от cwi, а те защо го флуудиха ? Те не правеха нищо без причина, нали така.Защото се правише на отворен и им флуудише форума. От всички фирми, сървърни само са го подритвали и гонили точно както аз, вие си правете изводите ! очаквайте до няколко месеца и от сегашното местоположение да го изгонят, той просто е такъв само вище ника му "xakera" :reve:

От както работя с него ако си спомняте phenomsquad, след като момчето разбра, че сме заедно (uctt & lan-servers) той започна освен да пише неговото име и моето (без никаква причина, дори не бях чувал за този сайт) мисълта ми е следната, че, който започне да работи с него автоматично започват да го обиждат и да го правят флуудер и измамник.( до ден днешен ме е яд, че въобще съм се захващал с него)

Пиша това за хората, които не знаят как стоят нещата, но тези, които си го познават знаят много добре какъв келеш е за всичките флуудове и exploits.

ПС: Между другото последния exploit известен при нас (България) го е правил с Итни, който с помоща на Костов успяхме да спрем.
Източник: cs-bg.info
Последна промяна от Sp0oF на 15.05.2013, 01:25, променено общо 4 пъти.
Изображение

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Цялата истина относно Флуудовете

Мнение от fallangel »

Каква е идеята на това информиране?

Потребителски аватар
Sp0oF
Напредващ
Мнения: 45
Регистриран: 16.06.2012, 11:15

Re: Цялата истина относно Флуудовете

Мнение от Sp0oF »

Мислих, че информацияте ще ви е от полза за "сървърчетата ви" но уви... айде със здраве.
Изображение

Потребителски аватар
bogii
CS Admin
Мнения: 371
Регистриран: 17.10.2011, 16:41
Мишка: G903
Ник в CS: BoGiI
Местоположение: PLEVEN
Аватарът на Pokemon
Зареждане…

Re: Цялата истина относно Флуудовете

Мнение от bogii »

:roll: :shock: :roll: :o

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Цялата истина относно Флуудовете

Мнение от essential »

Ако става въпрос за на CaspaR40 номерата от лятото, когато флъдваше сума ти вериги и хостинг сайтове - знае се това.

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Цялата истина относно Флуудовете

Мнение от fallangel »

Sp0oF написа:Мислих, че информацияте ще ви е от полза за "сървърчетата ви" но уви... айде със здраве.
Някакъв сарказъм долавям тук "сървърчетата ви". Смяташ че щом не наемаме сървъри и не плащаме по 300лв за нет не сме достойни конкуренти на останалите ли. Аз мисля че сме доста голяма конкуренция щом ни удостояват с честа да ни флудят, от 2 години може и повече нямам много точно наблюдение, най посещаваните ни сървъри присъстват в листа на 25-те най посещавани сървъри в gametracker за България. Само защото всичко го правим за удоволствие и не печелим пари от това не означава че сме сървърчета.
И как точно трябваше да ми помогне тази тема, трябваше да издиря Тодор и какъв беше там другия не им запомних имената и да им кажа "ей вие защо ми флудите веригата" и да ги пребия от бой. Или пък да им пусна и аз един флуд. И как точно ни помага това? Добре разбрахме кой е бил и какво да направим? Да се принизим на тяхното ниво и да се издигаме с нечестност, и на гърба на останалите. Еми ние не сме такива.

Потребителски аватар
Sp0oF
Напредващ
Мнения: 45
Регистриран: 16.06.2012, 11:15

Re: Цялата истина относно Флуудовете

Мнение от Sp0oF »

fallangel написа:
Sp0oF написа:Мислих, че информацияте ще ви е от полза за "сървърчетата ви" но уви... айде със здраве.
Някакъв сарказъм долавям тук "сървърчетата ви". Смяташ че щом не наемаме сървъри и не плащаме по 300лв за нет не сме достойни конкуренти на останалите ли. Аз мисля че сме доста голяма конкуренция щом ни удостояват с честа да ни флудят, от 2 години може и повече нямам много точно наблюдение, най посещаваните ни сървъри присъстват в листа на 25-те най посещавани сървъри в gametracker за България. Само защото всичко го правим за удоволствие и не печелим пари от това не означава че сме сървърчета.
И как точно трябваше да ми помогне тази тема, трябваше да издиря Тодор и какъв беше там другия не им запомних имената и да им кажа "ей вие защо ми флудите веригата" и да ги пребия от бой. Или пък да им пусна и аз един флуд. И как точно ни помага това? Добре разбрахме кой е бил и какво да направим? Да се принизим на тяхното ниво и да се издигаме с нечестност, и на гърба на останалите. Еми ние не сме такива.
Казах го това чисто информативно понеже има тема - "DDoS Атака" в която всеки се чуди кой е и какво иска, пример:
Re: DDoS Атака - прекъсвания на сайта и сървърите !!!

Мнениеот minute » 18 Юли 2012, 16:04
Въпроса по - скоро е кой е новия "играч" в тази сфера, и какво толкова му пречим?
Re: DDoS Атака - прекъсвания на сайта и сървърите !!!

Мнениеот minute » 25 Юли 2012, 14:46
Аз не знам, няма ли най - после да вземе да си каже кой е и какво иска по - дяволите! Сигурен съм, че ще се разберем по - един или друг начин кой какво иска и кави са му целитe!
Колкото повече хора знаят за тези лица които поддържат едни от най-големите вериги на цс в БГ ... толкова по-зле за тях.., техните сайтове и сървъри, а вие знаете кой стои зад всичко това и не се чудите вече кой какво иска и за какво се бори, примерно?
Изображение

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Цялата истина относно Флуудовете

Мнение от 2GOOD »

Като цяло мисля, че тази информация трябва да е достъпна на много места, затова бих желал спууф отново да я добави в първия пост, заедно със споменаване на източниката.

А дали сме "сървърчета" или не.... мисля, че сме доказали през всичките тези години.

Поздрави

Потребителски аватар
bogii
CS Admin
Мнения: 371
Регистриран: 17.10.2011, 16:41
Мишка: G903
Ник в CS: BoGiI
Местоположение: PLEVEN
Аватарът на Pokemon
Зареждане…

Re: Цялата истина относно Флуудовете

Мнение от bogii »

браво браво бе градцки с такива калпазани ли си се забъркал
:wink:
но както казаха това инфо относно проблема е добре да се разпространи на пове4е места за да знаят хората
от каде иде

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Цялата истина относно Флуудовете

Мнение от minute »

2GOOD написа:Като цяло мисля, че тази информация трябва да е достъпна на много места, затова бих желал спууф отново да я добави в първия пост, заедно със споменаване на източниката.

А дали сме "сървърчета" или не.... мисля, че сме доказали през всичките тези години.

Поздрави
+1

П.С. Няма как да знаем дали това е вярно и кой прав кой крив, но е полезно да се има едно на ум :-).
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Цялата истина относно Флуудовете

Мнение от fallangel »

minute написа: П.С. Няма как да знаем дали това е вярно и кой прав кой крив, но е полезно да се има едно на ум :-).
С това съм най съгласен.

Потребителски аватар
Sp0oF
Напредващ
Мнения: 45
Регистриран: 16.06.2012, 11:15

Re: Цялата истина относно Флуудовете

Мнение от Sp0oF »

minute написа: +1

П.С. Няма как да знаем дали това е вярно и кой прав кой крив, но е полезно да се има едно на ум :-).
И двамата са еднакво виновни за цялата мизерия която направиха със всички по-известни хостинг организации на Counter-Strike в България.
Последна промяна от Sp0oF на 15.05.2013, 14:03, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Цялата истина относно Флуудовете

Мнение от fallangel »

Лошото е че не са само те. Аз съм убеден че поне 2 от атаките ни, са направени от други хора, даже за едната се знаеше точно кой я поръча, а изпълнителя кой е бил не се знае пак.

Потребителски аватар
Sp0oF
Напредващ
Мнения: 45
Регистриран: 16.06.2012, 11:15

Re: Цялата истина относно Флуудовете

Мнение от Sp0oF »

fallangel написа:Лошото е че не са само те. Аз съм убеден че поне 2 от атаките ни, са направени от други хора, даже за едната се знаеше точно кой я поръча, а изпълнителя кой е бил не се знае пак.
За теб е без значение кой стои зад тази работа, нали така каза? недей се прави на загрижен..., и без това нищо неможеш да направиш.
Изображение

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Цялата истина относно Флуудовете

Мнение от fallangel »

Напротив загрижен съм, само че така изложена информацията от тебе не ми върши никаква работа. И много неща могат да се направят, дай ми IP-та от където идва атаката и ще я спра.

Отговори