Contact an Admin on Skype

Всякакви плъгини относно Amx Mod X.
Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Contact an Admin on Skype

Мнение от fallangel »

Поради желанието на много потребители изявяващи желанието по време на игра да могат да се свържат с амин, за докладване на хакери. Порових из нета и намерих нещо подходящо.

Ще копирам част от урока, понеже в сайта където е изисква регистрация.
източник: http://amxmodxbg.org
автор: rapara13

Contact an Admin on Skype 2.1

Опция 1

Изображение

Опция 2

Изображение


Описание:

Това е прост плугин чрез който като напишете в чата !admin, /admin, !hacker, /hacker ви излиза MOTD като този на снимките по горе.
1.Опция - Когато щракнете на картинката вашият cs се минимизира и се включва чата с админа.
1.1. Вече можете да добавите 3 skypa във опция 1
2.Опция - Когато ви излезе MOTD след 2 секунди директно минимизира cs и се вклчва чата с админа.

Това е основното, цялата тема може да се прочете тук

Потребителски аватар
bogii
CS Admin
Мнения: 371
Регистриран: 17.10.2011, 16:41
Мишка: G903
Ник в CS: BoGiI
Местоположение: PLEVEN
Аватарът на Pokemon
Зареждане…

Re: Contact an Admin on Skype

Мнение от bogii »

+1

Потребителски аватар
Dreadlord.GG
Пристрастен
Мнения: 113
Регистриран: 21.06.2012, 01:47
Мишка: С топче
Ник в CS: Dreadlord.GG
Местоположение: Райхфайзен банк

Re: Contact an Admin on Skype

Мнение от Dreadlord.GG »

Идеята е много добра , много големи вериги ползват вече тази опция , може да се настани траино и тук .

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Contact an Admin on Skype

Мнение от minute »

Аммм, не разбирам предимството пред крещялката на сайта (освен неудобството, че трябва регистрация на нашия сайт). Смисъл спираш да играеш и ти се включва автоматично скайпа с контакт на админа (примерно admin_psycho), ако съм разбрал правилно. Почти същото време ще е необходимо да минимизираш играта и да влезеш на сайта и да напише същото което и в скайпа но в крещялката. Не ме разбирайте погрешно, но ако мислите, че няма да е много по удобно от крещалката няма да застана зад този плъгинг. Основното ми съображение в този случай е чисто маркетингово. Трябва да се популяризира сайта и останалите сървъри, ако искаш да се оплачеш от хакер заминавай на сайта където ще намериш и друго инфо кое как става останалите ни сървъри и т.н. Идеята ми е, че играч влязъл случайно нямаме особенна полза от него, поне не толкова колкото от играч, регистриран в сайта, прочел част от форума, дал добро предложение (не само оплакване от хакер) и т.н.
Ако искате ще сложим и този или подобен плъгинг, но освен не особената му по - голяма функционалност ще натоварва излишно и админите, нали се сещата колко спам ще има в този скайп, и ще трябва да се блокват непрекъснато потребители, докато в сайта му бухаме бан-а и забравяме за досадника (поне в повечето случай :-) ).
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
BlackJack
Новак
Мнения: 17
Регистриран: 23.05.2012, 22:22
Мишка: Delux - Model M528
Ник в CS: .:n7:. Bl@ck J@ck
Местоположение: Бургас

Re: Contact an Admin on Skype

Мнение от BlackJack »

Поне лично на мен ми харесва като идея. Аз не докладвам за абсолютно всеки "намирисващ" в крещялката по простата причина, че ако пусна който и да е браузър, ми пада фпс от 99 на 30, дори и да изключа браузъра поне 15-20 мин след това се усеща как малко по малко се вдига фпс докато не стигне 70-80 и след това си остава така. Много ми е неприятно така да играя.
И това е само с браузърите - при включени уинамп, юторент и т.н. куп простотии не ми пречи на ЦС-а, но браузърите ми го прецакват. (все пак машината ми е закупена през 2004 >.<)

+2

П.С. - Това може и да ме накара да оставам с включен скайп от тук нататък :D
Жената не пада по-далеч от леглото :)

http://www.speedtest.net/result/2070011881.png

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Contact an Admin on Skype

Мнение от aXNJI »

Ем аз съм по-често в крещялката от колкото в скайп, пък и лично съм против. Не съм много наясно, но ако трябва в моя скайп да получавам заявки аз съм твърдо против. Има хора които обвиняват всеки втори че е хак, както влизам веднъж на 3-4 дни а понякога и на повече от седмица, не искам да вляза в скайп и да заваря 50-100 съобщения. А дори да праща само на онлайн, аз съм или ДНД или инвизибъл така че пак няма да ги виждам.

Извинявам се но смятам че всеки има право на личното си пространство, остава и ФБ админ да направят... :naughty:
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Contact an Admin on Skype

Мнение от 2GOOD »

Заставам зад мнението на минутката.. и без това има много спам по скайпа. Благинката която ми идва на ум за едно по-далечно бъдеще е, след като направим системата за регистрацията на никовете да напишем плъгин, с който директно да можете да пишете в крещялката от играта пример /sb hack ivancho server d2 и това да се поства от вашия ник в крещялката - без броузъри и скайпове и други такива ;) По този начин вие ще сте запознати със сайта и ще сте на ясно какво правите. Според в тази посока трябва да се движим ;) Разбира се съобщението няма да се вижда в цс чата за да не се предупреждава хакера.

Според мен идеята е много добра и не много трудна за изпълнение, единствените проблеми са чисто технически с локацията на базата и други, които са наша грижа.

Като + ще за нас ще е система за за предопреждение различна от всички други. Може разбира се да се направи друго поле различно от крещялката където да излизат само тези съобщения - това даже ще е по-лесно... има какво да се мисли :think:

Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: Contact an Admin on Skype

Мнение от SauSer »

Аз също съм на мнение, че не е нужна подобна интеграция. Против съм.

П.П. Идеята на 2GOOD звучи доста добре :)
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Contact an Admin on Skype

Мнение от CzaR »

И аз съм съгласен с мнението на шефчето. :) Всичко с времето си, нещата ще се правят 1 по 1 :)

Отговори