Oбщи приказки

Диети, тренировки, добавки, медикаменти и др.
Потребителски аватар
Scotty
Ex-CS Admin
Мнения: 149
Регистриран: 29.10.2010, 16:07
Мишка: Microsoft Intelli 1.1A
Ник в CS: Scotty
Аватарът на Ghost
Зареждане…

Re: Oбщи приказки

Мнение от Scotty »

АЗ СЪМ ПОТРЕСЕН ОТ СУПЕР МЕГА ЯКАТА КОМПЕТЕНТНА ТЕМА :) продължавай братле! ;-)
Ever tried, ever failed, try again, fail again, fail better!

Потребителски аватар
born2rulez
Новак
Мнения: 5
Регистриран: 03.03.2012, 12:21
Ник в CS: Legion
Местоположение: Поморие
Контакти:

Re: Продавам хранителни добавки

Мнение от born2rulez »

lanselot написа:20 годишен пич съм, 1.82 висок 84 кила. Ходих редовно на фитнес от 11 клас до края на 12, докато общо взето не станах студент. От там почна едно пийние, едно ядиние и си стоя на същите кила, но изобщо не изглеждам по същия начин. Ръката ми стана по-мъничка, качих в корема, сега имам миниатюрно шкембенце, очакващо се да прерастне като пуйка, а преди си имах 2 реда плочки ... Та мисълта ми е, какво трябва да направя за да стопа мазнините и да кача мускулна маса. (Приемам идеята да взимам добавки)
Общо взето с много кардио ще стане твойта работа ;) Намаляш алкохола , хляба и всякакви други боклуци : хамбургери , макдоналдс и подобни . Почваш на ден минимум 30мин кардио ( ако можеш сутринтта ) наблягай да приемаш повече храни богати на протеин ( чисто месо , белтъци ) намали въглехидратите и най-вече след 6 вечер не яж . Ако си гладен може някой друг белтък , извара , салата . Това ти е основата вече може и добавки да си вземеш но не ти препоръчвам такива на ефедринова основа ако не си запознат . Кленбутеролът е вариян но и той се приема по схема не е за всеки . Ако те интересува както е казал по-горе колегата ще ти обясним ;)
I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger !

boko_batkata
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 06.08.2011, 02:38

Re: Oбщи приказки

Мнение от boko_batkata »

намали въглехидратите и най-вече след 6 вечер не яж
Изобщо не си прав, когато сваляш целта е да има приток на аминокиселини по всяко време и да не пада прекалено
кръвната захар, за да не изпадаш в катаболизъм. Това няма как да стане при големи интервали без храна.

Потребителски аватар
Vendetta
CS Admin
Мнения: 82
Регистриран: 20.09.2008, 22:49
Местоположение: Поморие
Контакти:

Re: Oбщи приказки

Мнение от Vendetta »

lanselot написа:20 годишен пич съм, 1.82 висок 84 кила. Та мисълта ми е, какво трябва да направя за да стопа мазнините и да кача мускулна маса. (Приемам идеята да взимам добавки)
Първо ще поизчистиш мазнинките, а после с ротацията ще почнеш да качваш мм без да омазнавяш много.

бм 3085,74ккал - окб 2585,74ккал
нвд ден:
210гр белтък
126 въглехидрат
137гр мазнини 1
зареждащ ден:
168гр белтък
294гр въглехидрат
82гр мазнини

нвд ден:
-кардио
1. 5 белтъка, 150гр овес
2. 100гр месо, салата
3. протеинов шейк + 50 гр стафиди
4. 200гр месо салата
5. 200гр месо, салата
6. 200гр месо, салата със 130гр зехтин или 200гр орехи

зареждащ ден:
1 5 белтъка, 150гр ориз
2 100гр месо, 100 гр ориз
3 100гр месо, 100гр ориз
4 100гр месо, салата
5 150гр месо, салата
6 200гр месо, салата с 80гр зехтин или 120гр орехи

4-5 литра вода на ден.

Изглежда скучен режим, но е само за 42 дни, така че ще устискаш. Може да пиеш кафе сутрин преди велоергометъра, но не трябва да е със захар. От добавките.. може да си вземеш протеин, но не гейнър, първо не излиза изгодно спрямо цена за доза - количество белтък, второ не можеш да заместиш всяко хранене с него. Ако имаш парички разгледай и фетбърнарите, но и без тях ще имаш резултати. На идея ми идва да пробваш и някой азотен бустер за мотивация, но това е само ако тренираш с тежести.
no mersy,no pity,no fear

Никога не е късно да научиш,че си идиот!

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Oбщи приказки

Мнение от r3l4x4 »

Vendetta написа:
lanselot написа:20 годишен пич съм, 1.82 висок 84 кила. Та мисълта ми е, какво трябва да направя за да стопа мазнините и да кача мускулна маса. (Приемам идеята да взимам добавки)
Първо ще поизчистиш мазнинките, а после с ротацията ще почнеш да качваш мм без да омазнавяш много.

бм 3085,74ккал - окб 2585,74ккал
нвд ден:
210гр белтък
126 въглехидрат
137гр мазнини 1
зареждащ ден:
168гр белтък
294гр въглехидрат
82гр мазнини

нвд ден:
-кардио
1. 5 белтъка, 150гр овес
2. 100гр месо, салата
3. протеинов шейк + 50 гр стафиди
4. 200гр месо салата
5. 200гр месо, салата
6. 200гр месо, салата със 130гр зехтин или 200гр орехи

зареждащ ден:
1 5 белтъка, 150гр ориз
2 100гр месо, 100 гр ориз
3 100гр месо, 100гр ориз
4 100гр месо, салата
5 150гр месо, салата
6 200гр месо, салата с 80гр зехтин или 120гр орехи

4-5 литра вода на ден.

Изглежда скучен режим, но е само за 42 дни, така че ще устискаш. Може да пиеш кафе сутрин преди велоергометъра, но не трябва да е със захар. От добавките.. може да си вземеш протеин, но не гейнър, първо не излиза изгодно спрямо цена за доза - количество белтък, второ не можеш да заместиш всяко хранене с него. Ако имаш парички разгледай и фетбърнарите, но и без тях ще имаш резултати. На идея ми идва да пробваш и някой азотен бустер за мотивация, но това е само ако тренираш с тежести.
От протеините - не препоръчвам суроватъчен, защото стимулира доста инсулина и е доста канцерогенен. Никога не се опитвай да заместваш хранене с добавки- измислено е от хора без работа.... Също така отричам свойствата на азотните добавки- добри са , но в определени ситуации, това не е една от тях. Той не е с чак толкова много подкожни мазнини и можем в зареждащия ден да увеличим още въглехидратите и протеина(колкото е в нвд дните). Има теория, че въглехидратния прием е изцяло зависим от подкожните мазнини, аналогично и на мм. Ще намалим и мазнините до абсолютен минимум в тези дни. В нвд диетата може да добавиш и млечни продукти 8) Ще помоля Вендета да даде идея за тренировъчен режим, за да можем да го коментираме :violin:
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
Vendetta
CS Admin
Мнения: 82
Регистриран: 20.09.2008, 22:49
Местоположение: Поморие
Контакти:

Re: Oбщи приказки

Мнение от Vendetta »

При положение, че целта е основно чистене и акцента на програмата ще е върху кардиото мисля, че 3-4 тренировки седмично са достатъчни. Но от друга страна развиването на качествена мускулатура и увеличаването и води до нуждата от повече калории, тоест повишава обмяната на веществата, за това силовата подготовка не е за подценяване. По мое мнение е добре програмата да се върти основно около базови упражнения с повторения в диапазон 6-8 с почивки между сериите по около 2 мин, а между упражнения по 1-1:30мин.
В началото слагам мускулната група на която давам приоритет.
1. Гръб, 30мин кардио
2. гърди, рамо
3. 40мин кардио на гладно сутрин, корем
4. бедра, прасец
5. ръце, 30мин кардио
6. почивка
7. 40мин кардио на гладно сутрин, корем

гръб - почваме с най-тежкото
мъртва тяга - 4 серии
набиране широк надхват - 3 серии
гребане с лост - 3 серии
раменен подхват, горен скрипец - 3 серии
трапец 2 упр. по 2 серии
тази програма ми я казаха на скоро и я препоръчвам на всеки 2ри. За мен това е ултимате подбор на упражнения. :lol:

гърди
равен лег - 3 серии
горен лег - 3 серии
кофички с тежест - 3 серии
средно рамо - 1 упражнение 3 серии

бедра - най-доброто
заден/преден клек - и двата си имат свои плюсове и минуси - 4 серии
напади - 3 серии
бедрено сгъване - 3 серии
бедрено разгъване - 3 серии
2 упражнения за прасец х 3 серии
ръце
лег, тесен хват - 3 серии
разгъване зад врат с дъмбел - 3 серии
бицепс с прав (крив, ако те болят китките) лост - 3 серии
чуково сгъване с дъмбели - 3 серии

корема 2 упражнения по избор, общо 6 серии. Предлагам изометрични упражнения, но гледай да избягваш стандартните коремни преси. Товарят прекалено кръста, а и забрави за бройки от типа на 500-600 повторения. Коремната мускулатура се тренира като всеки друг мускул. :)
Последна промяна от Vendetta на 08.03.2012, 22:04, променено общо 1 път.
no mersy,no pity,no fear

Никога не е късно да научиш,че си идиот!

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Oбщи приказки

Мнение от r3l4x4 »

Ултимате упражненията ти са доста добри :lol: все едно аз съм ти ги избирал :lol: Утре ще изкажа своето мнение :dance:
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
lanselot
Ex-CS Admin
Мнения: 492
Регистриран: 08.09.2011, 18:47
Мишка: x7 705k
Ник в CS: DefuseR * LANSELOT[D]OBI

Re: Oбщи приказки

Мнение от lanselot »

Мерси много дружина. От мен се иска сега само - ВОЛЯ !
Можещите, могат да имат това, което си пожелаят!!!!!

napafkan
Ex-CS Admin
Мнения: 94
Регистриран: 15.04.2011, 02:24
Мишка: 1.5
Ник в CS: az sam si obiknoven 4ovek sam si
Местоположение: Bourgas moreto be :P

Re: Oбщи приказки

Мнение от napafkan »

Имам 2 въпроса.
1. Относно тренировъчните програми. Не трябва ли постоянно да се сменят упражненията и да се разнообразява. Аз тренирам така всяка тренировка гледам да правя различни упражнения от предната.
2. И искам да знам вашето мнение от комбинацията глутамин+аминокиселини.
Благодаря :)
I never lie, even when I tell the truth :D
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
bastarka
Модератор
Мнения: 377
Регистриран: 28.05.2008, 00:06
Пол: Жена

Re: Oбщи приказки

Мнение от bastarka »

Абе Дани ти къде тръгна с мъжете :lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Oбщи приказки

Мнение от r3l4x4 »

napafkan написа:Имам 2 въпроса.
1. Относно тренировъчните програми. Не трябва ли постоянно да се сменят упражненията и да се разнообразява. Аз тренирам така всяка тренировка гледам да правя различни упражнения от предната.
2. И искам да знам вашето мнение от комбинацията глутамин+аминокиселини.
Благодаря :)
Достатъчно е на 6-8 седмици да се променя тренировката. Една тренировка не се разбира, че е ефективна след като веднага я заменяш с друга 8) Искаш комбинация- глутамина също е аминокиселина :roll: Кажи ми какъв ефект очакваш точно от добавките ?
I'll **** you till you love me

napafkan
Ex-CS Admin
Мнения: 94
Регистриран: 15.04.2011, 02:24
Мишка: 1.5
Ник в CS: az sam si obiknoven 4ovek sam si
Местоположение: Bourgas moreto be :P

Re: Oбщи приказки

Мнение от napafkan »

Еми ще ти кажа какво знам аз и следователно го очаквам. По-бързо въстановяване и по добро подхранване на мускула.
I never lie, even when I tell the truth :D
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Damqn
Пристрастен
Мнения: 156
Регистриран: 08.09.2011, 16:56
Мишка: Made in China
Ник в CS: shooter®
Местоположение: обл. Варна
Контакти:

Re: Oбщи приказки

Мнение от Damqn »

И аз съм като shakeitt почти сме равномерни това било тегло било нещо др.. и т.н. така че избирам лоста ! :)
Животът е твърде важен за да го взимаме насериозно.Изображение

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Oбщи приказки

Мнение от r3l4x4 »

Damqn написа:И аз съм като shakeitt почти сме равномерни това било тегло било нещо др.. и т.н. така че избирам лоста ! :)
Тотално излишен, посредствен и неразбираем пост. Не ти трябва "лоста" а учебник по Български език :!:
I'll **** you till you love me

boko_batkata
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 06.08.2011, 02:38

Re: Oбщи приказки

Мнение от boko_batkata »

По мое мнение е добре програмата да се върти основно около базови упражнения с повторения в диапазон 6-8 с почивки между сериите по около 2 мин, а между упражнения по 1-1:30мин.
Vendetta, не съм съгласен, приятел. Винаги за сваляне предпочитам по-леки тежести за 10-12 дори 15 повторения за крака стигам до 20. С по-малки почивки, удачни са и суперсерии. Дайте си малко почивка от големите тежести, които използвате в период на покачване на маса. ЦНС също има нужа от почивка. :wink:

Отговори