Oбщи приказки

Диети, тренировки, добавки, медикаменти и др.
Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Oбщи приказки

Мнение от r3l4x4 »

boko_batkata написа:
По мое мнение е добре програмата да се върти основно около базови упражнения с повторения в диапазон 6-8 с почивки между сериите по около 2 мин, а между упражнения по 1-1:30мин.
Vendetta, не съм съгласен, приятел. Винаги за сваляне предпочитам по-леки тежести за 10-12 дори 15 повторения за крака стигам до 20. С по-малки почивки, удачни са и суперсерии. Дайте си малко почивка от големите тежести, които използвате в период на покачване на маса. ЦНС също има нужа от почивка. :wink:
Според мен пък и двамата сте прави :lol:
Когато сме на диета с много малко въглехидрати според мен е по-добре да се тренира по-тежко и с повече почивки. така предпазваме мускула от разпад и се възстановяваме по-добре. За сметка на това... с повече повторения се горят в пъти повече калории. Тоест според мен е по-добре да се правят повече бройки при диети, който са тотално свързани с кардио и като цяло тренировката е ключ към успеха им. Вярно е, че ЦНС има нужда от почивка, но също така запомнете, че това дали ще си силен, бърз и издръжлив е до най-голяма степен тренировка на нервната система. Това е тотално индивидуално и трябва всеки да го определи със стажа си ... аз мога само да ви дам съвет и да видя кое работи и не работи при вас. Имайте в предвид, че тялото се приспособява... тоест, когато тренирате с по-малки килограми... то си казва: за какво ми е тази мускулатура като вдигам само толкова ? За тренировката с базови упражнения- аз винаги съм се придържал към нея. От доста време насам тотално изпитвам тялото си и всеки път давам всичко от себе си във всяка моя тренировка, но вашите цели са напълно различни.
I'll **** you till you love me

kzN
Ex-CS Admin
Мнения: 55
Регистриран: 18.03.2012, 10:01
Мишка: x7
Ник в CS: kzN
Местоположение: Burgas

Re: Oбщи приказки

Мнение от kzN »

Какво ще кажете за телешкия протеин , защото сега смятам да го почвам.Казаха ми и видях де , че всъщност този протеин е доста чист от страна на мазнини.Някакво мнение ?

Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: Oбщи приказки

Мнение от Still Ballin »

предлагам ви конското месо - http://www.bb-team.org/hrani/id/480739_ ... kon-surovo вижте съставките и ги сравнете с телешкото , аз и др мои приятели си бяхме купили един кон , но не за яздене 8) щом искате красиви тела се поинтересувайте от конското месо !!!
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Oбщи приказки

Мнение от r3l4x4 »

Така
1-во за телешкия протеин... това е много добра формула и много чиста и излиза по около 1.5 лева за 20 гр чист протеин. Но не става за хранителен заместител и няма как да стане.
2-ро за конското месо- това е най-доброто месо според мен. Но по принцип е към 25-30 лева килограма. В чужбина е изключително скъпо и е от сорта на 50-60 евро за килограм. Дай инфо какви пари ти излезе горе долу на кг?
I'll **** you till you love me

Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: Oбщи приказки

Мнение от Still Ballin »

Ми не и знам точно пазарната цена в момента . Пазара беше открит от един мой приятел от Бургас с който имаме общо село , набарал някакъв циганин и ми предложил 200 лева , историята се развива в зимни обстоятелства и човека се съгласил ,защото няма бачкане и глад голям , и бяхме 4 човека общо и си го делнахме коня но за килаа :( не се сетих да тегля , но мисля че направихме удар !!!
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Oбщи приказки

Мнение от r3l4x4 »

От години при нас в Бургасе се продава от човек на човек по около 7-8 лева 500 гр в буркани :lol:
I'll **** you till you love me

Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: Oбщи приказки

Мнение от Still Ballin »

Вярно си е !!! Аз в момента сам в швеция но мосля до 1 месец месец и нещо да се върна към Бг , и тогава ще изкоча с актуална цена за конско месо
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Oбщи приказки

Мнение от Bat Stoqn »

Реласк имам приятел който си купува конски луканки,да го питам за месо ако искаш :D Само че му ги носят някъде от Пазарджик май не съм сигурен :D

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Oбщи приказки

Мнение от r3l4x4 »

tqnata78 написа:Реласк имам приятел който си купува конски луканки,да го питам за месо ако искаш :D Само че му ги носят някъде от Пазарджик май не съм сигурен :D
Ще съм благодарен ако разпиташ :dance: Търся - конско, телешко, риба и пилешко на добри цени- купувам големи количества :dance:
I'll **** you till you love me

kzN
Ex-CS Admin
Мнения: 55
Регистриран: 18.03.2012, 10:01
Мишка: x7
Ник в CS: kzN
Местоположение: Burgas

Re: Oбщи приказки

Мнение от kzN »

релаксе с това няма как да стане какво имаше в предвид , че протеина излиза скъп или , че няма файда от него.Аз понеже се консултирах с приятеля на сестрата и той го е пил този протеин марката беше San и наистина е много чист протеин и много добре мисля , че се връзва с добър хранителен режим.И аз съм от Бургас гледах го протеина е по 160 лв за 2 кила и нещо и мисля , че е хубав и ще има ефект от него.

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Oбщи приказки

Мнение от r3l4x4 »

kzN написа:релаксе с това няма как да стане какво имаше в предвид , че протеина излиза скъп или , че няма файда от него.Аз понеже се консултирах с приятеля на сестрата и той го е пил този протеин марката беше San и наистина е много чист протеин и много добре мисля , че се връзва с добър хранителен режим.И аз съм от Бургас гледах го протеина е по 160 лв за 2 кила и нещо и мисля , че е хубав и ще има ефект от него.
И какъв точно ефект очакваш от него ? :roll:
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
EASY
Напредващ
Мнения: 38
Регистриран: 20.03.2012, 19:48
Ник в CS: EASY!!!, T0,zZz
Местоположение: Стара Загора

Re: Oбщи приказки

Мнение от EASY »

Аз мога да помогна за рибата и телешкото.Имам познати единия има язовир другия кравеферма,през уикенда ще пробвам да ги издиря,неделя или най-касно понеделник ще пиша за цени.Намират се на 100-на км.от Бургас.
Изображение

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Oбщи приказки

Мнение от r3l4x4 »

Това е супер :dance: :dance: :dance:
I'll **** you till you love me

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Oбщи приказки

Мнение от Bat Stoqn »

Днеска говорих с моя авер за конското :dance: значи така стоят нещата.Ако си купиш 1 годишно конче ти излизало около 200-250 лева,месо ще изкараш около 60-80 килограма.Ако е двугодишно ти излизащо около 300-350 лева а месото било към 100-120 килограма :D Средно аколо 3,50-4,00 лева килото излиза,имам човек който ги коли и разфасова и ми каза, че най добре било да се направи на буркани 8) Ако искаш да задействаме нещата да намерим кон :lol:

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Oбщи приказки

Мнение от r3l4x4 »

Аз месечно само за пилешко давам 350-400 лева... така че съм много навит. Може да се съберем няколко човека и всек ида вземе каквото му трябва :dance:
I'll **** you till you love me

Отговори