Oбщи приказки

Диети, тренировки, добавки, медикаменти и др.
Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Oбщи приказки

Мнение от r3l4x4 »

Ще ми е интересно да споделиш хранителния режим и тренировките 8)
I'll **** you till you love me

bobsan
Новак
Мнения: 13
Регистриран: 22.06.2012, 20:11

Re: Oбщи приказки

Мнение от bobsan »

Относно храната,за източници на протеин съм избрал свинско,пилешко месо,риба и яйца-общо 250 гр. протеин дневно.Въглехидратите са основно от овесени ядки или пълнозърнест хляб.Направил съм няколко варианта на дневно меню,които ще въртя.Утре ми е ден за кардио,като ще пробвам как ще ми подейства ефедрина :) Относно тежестите,още не съм измислил конкретната програма,но ще е според твоите съвети-мисля да тренирам 3 пъти седмично с базови упражнения и малко повторения.Първите няколко тренировки така или иначе ще са вработващи след двумесечното прекъсване което направих.Ако ми предложиш подходящ сплит ще ме улесниш :)

Потребителски аватар
lanselot
Ex-CS Admin
Мнения: 492
Регистриран: 08.09.2011, 18:47
Мишка: x7 705k
Ник в CS: DefuseR * LANSELOT[D]OBI

Re: Oбщи приказки

Мнение от lanselot »

Релакс, искам да те попитам за следната комбинация. L carnitine и ефедрин. Идеята ми е да сваля кила, та?
Можещите, могат да имат това, което си пожелаят!!!!!

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Oбщи приказки

Мнение от r3l4x4 »

lanselot написа:Релакс, искам да те попитам за следната комбинация. L carnitine и ефедрин. Идеята ми е да сваля кила, та?
Ще ти отговоря, когато напишеш всичко, което знаеш за ефедрина тук 8)
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Oбщи приказки

Мнение от r3l4x4 »

bobsan написа:Относно храната,за източници на протеин съм избрал свинско,пилешко месо,риба и яйца-общо 250 гр. протеин дневно.Въглехидратите са основно от овесени ядки или пълнозърнест хляб.Направил съм няколко варианта на дневно меню,които ще въртя.Утре ми е ден за кардио,като ще пробвам как ще ми подейства ефедрина :) Относно тежестите,още не съм измислил конкретната програма,но ще е според твоите съвети-мисля да тренирам 3 пъти седмично с базови упражнения и малко повторения.Първите няколко тренировки така или иначе ще са вработващи след двумесечното прекъсване което направих.Ако ми предложиш подходящ сплит ще ме улесниш :)
Хляба го махни - независимо какъв е - използвай само ориз и овес за източник на въглехидрат(ориза най-вече в зареждащите дни за да свалим мазнините). Чакам да споделиш впечатленията си за ефедрина и как си бил на следващия ден... За тренировъчната програма предпочитам да чуя теб какво мислиш - аз просто да коментирам кое как трябва да бъде и къде трябва да се промени 8)
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
lanselot
Ex-CS Admin
Мнения: 492
Регистриран: 08.09.2011, 18:47
Мишка: x7 705k
Ник в CS: DefuseR * LANSELOT[D]OBI

Re: Oбщи приказки

Мнение от lanselot »

Аз ако знаех нещо щеше да е добре. Знам, че е на няква билкова основа и е на хапчета този който ми го предлагат - демек не е чист ефедрин. Също така знам, че доста ще ми помогне в това да стопя мазнини. Само че преди малко ме наплашиха, колко вредно било - ала бала и, че стромбата бил по-добрия вариант :D. Та си викам, дай да попитам релакса. Ае влизам да се къпя, че съм изтичал 5 км и съм щайга парти.
Можещите, могат да имат това, което си пожелаят!!!!!

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Oбщи приказки

Мнение от r3l4x4 »

lanselot написа:Аз ако знаех нещо щеше да е добре. Знам, че е на няква билкова основа и е на хапчета този който ми го предлагат - демек не е чист ефедрин. Също така знам, че доста ще ми помогне в това да стопя мазнини. Само че преди малко ме наплашиха, колко вредно било - ала бала и, че стромбата бил по-добрия вариант :D. Та си викам, дай да попитам релакса. Ае влизам да се къпя, че съм изтичал 5 км и съм щайга парти.
1-во стромбата по никакъв начин не действа в-у мазнините или изгарянето им 8)
2-ро де се чуло и видяло ефедрин на билкова основа ти най-вероятно ми говориш за някакъв бърнар на ефедринова основа? Това е лекарствено средство - супер мощен стимулант използва се за лечение на астма, ниско кръвно налягане, бронхит, алергии, деиствието му е сходно до това на адреналина. Амфетамините се произвеждат при взаимодействие на ефедрин и йодоводородна киселина + още някои тънкости(той е дериват на амфетамините и метамфетамините), но няма да е правилно да ги кажа :shifty: Мисля, че си е чисто лекарство :lol: или не според вас е полу синтетична билка :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Иначе да алкалоид е на растението ефедра :lol: но не е толкова простичко - ако ме слушате може дори да ви кажа химическата обработка :whistle:
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
lanselot
Ex-CS Admin
Мнения: 492
Регистриран: 08.09.2011, 18:47
Мишка: x7 705k
Ник в CS: DefuseR * LANSELOT[D]OBI

Re: Oбщи приказки

Мнение от lanselot »

Демек да не си взимам :D ?
Можещите, могат да имат това, което си пожелаят!!!!!

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Oбщи приказки

Мнение от Bat Stoqn »

lanselot написа:Демек да не си взимам :D ?
Приятелю,не взимай химии защото ще съжаляваш след време :hand: Лично го изпитвам на гърба си :(

alex.mitev
Напредващ
Мнения: 44
Регистриран: 05.06.2012, 21:54

Re: Oбщи приказки

Мнение от alex.mitev »

Тяната - какво изпитваш на гърба си?

Защо е тази пропаганда да не се използва химия?

Аз също мисля, че не трябва да се използва преди да сте си изградили стриктни хранителни навици, имате финансова възможност да поддържате този начин на живот, тренирали сте няколко години - имате техника и имате познания по темата. Нали се сещаш, че утре някой на улицата може да ти каже , че метана по 150 мг дневно чисти............. точно както продължавате да говорите за стромбата. Тя просто изкарва водата, стига с това чистене...................

Точно от тук идват проблемите с химията - крайно неподготвени потребители...... крайно, а после винят това и онова и създават грешна представа на хората...

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Oбщи приказки

Мнение от Bat Stoqn »

alex.mitev написа:Тяната - какво изпитваш на гърба си?

Защо е тази пропаганда да не се използва химия?

Аз също мисля, че не трябва да се използва преди да сте си изградили стриктни хранителни навици, имате финансова възможност да поддържате този начин на живот, тренирали сте няколко години - имате техника и имате познания по темата. Нали се сещаш, че утре някой на улицата може да ти каже , че метана по 150 мг дневно чисти............. точно както продължавате да говорите за стромбата. Тя просто изкарва водата, стига с това чистене...................

Точно от тук идват проблемите с химията - крайно неподготвени потребители...... крайно, а после винят това и онова и създават грешна представа на хората...
Аз не казвам че съм компетентен по темата,а говоря от името на човек който е бил в болница заради системата винстрол+анавара.Уж беше най хубавата и чиста а за малко да умра :think: ти как си мислиш че има хубава химия която помага за едно а не вреди на друго :naughty:

П.С Стана вече 2 години откакто пия хапчета и не мога да се оправя,така че без коментар повече

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Oбщи приказки

Мнение от r3l4x4 »

alex.mitev написа:Тяната - какво изпитваш на гърба си?

Защо е тази пропаганда да не се използва химия?

Аз също мисля, че не трябва да се използва преди да сте си изградили стриктни хранителни навици, имате финансова възможност да поддържате този начин на живот, тренирали сте няколко години - имате техника и имате познания по темата. Нали се сещаш, че утре някой на улицата може да ти каже , че метана по 150 мг дневно чисти............. точно както продължавате да говорите за стромбата. Тя просто изкарва водата, стига с това чистене...................

Точно от тук идват проблемите с химията - крайно неподготвени потребители...... крайно, а после винят това и онова и създават грешна представа на хората...
Само да вмъкна ... станозолола понякога задържа вода 8)
I'll **** you till you love me

bobsan
Новак
Мнения: 13
Регистриран: 22.06.2012, 20:11

Re: Oбщи приказки

Мнение от bobsan »

Хляба го махни - независимо какъв е - използвай само ориз и овес за източник на въглехидрат(ориза най-вече в зареждащите дни за да свалим мазнините). Чакам да споделиш впечатленията си за ефедрина и как си бил на следващия ден... За тренировъчната програма предпочитам да чуя теб какво мислиш - аз просто да коментирам кое как трябва да бъде и къде трябва да се промени 8)[/quote]

За тренировките ми се върти в главата да разделя тялото в две тренировки-в едната да правя гърди и гръб,в другата краката.На всеки 8 дена ще правя три тренировки,като въртя първата и втората(осемте дена не са избрани случайно-просто работя на 24-часов график и така е най удобно).Другият вариант е да тренирам през ден,тоест 4 тренировки за 8-те дена,но сякаш ще ми дойде множко.Гърдите и гърба мисля да тренирам с не повече от 7-8 тежки серии за мускулна група(отделно добра загрявка),за краката общо 12-15.Ръце няма да тренирам умишлено,защото най-добър напредък при тях съм имал в период когато ги бях изключил от тренировката.Как ти звучи подобен сплит?Днес ми е трети ден на ефедрин.Първите два пих ампулите,и честно да ти кажа не усетих ефект,затова днес ги слагам мускулно.Между другото за кофеина (от 200 до 500 мг.) и аспирина(100 мг.) това дневни дози ли са,или за всеки прием на ефедрин(него ще го бия 2 пъти на ден)?
Дали ще е от съществено значение ако махна аспирина от стака,защото от известно време имам проблеми със стомаха?Ако пък не е желателно да го махам,ми е интересно кой аспирин най-малко дразни ?Може би разтворимия?

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Oбщи приказки

Мнение от r3l4x4 »

bobsan написа:За тренировките ми се върти в главата да разделя тялото в две тренировки-в едната да правя гърди и гръб,в другата краката.На всеки 8 дена ще правя три тренировки,като въртя първата и втората(осемте дена не са избрани случайно-просто работя на 24-часов график и така е най удобно).Другият вариант е да тренирам през ден,тоест 4 тренировки за 8-те дена,но сякаш ще ми дойде множко.Гърдите и гърба мисля да тренирам с не повече от 7-8 тежки серии за мускулна група(отделно добра загрявка),за краката общо 12-15.Ръце няма да тренирам умишлено,защото най-добър напредък при тях съм имал в период когато ги бях изключил от тренировката.Как ти звучи подобен сплит?Днес ми е трети ден на ефедрин.Първите два пих ампулите,и честно да ти кажа не усетих ефект,затова днес ги слагам мускулно.Между другото за кофеина (от 200 до 500 мг.) и аспирина(100 мг.) това дневни дози ли са,или за всеки прием на ефедрин(него ще го бия 2 пъти на ден)?
Дали ще е от съществено значение ако махна аспирина от стака,защото от известно време имам проблеми със стомаха?Ако пък не е желателно да го махам,ми е интересно кой аспирин най-малко дразни ?Може би разтворимия?
Прави ги през ден... няма да има проблеми. Дозите за аспирин и кофеин и ефедрин са дневни. Аспирина е доста важен в този стак и е желателно да присъства- използвай АЦЦ
I'll **** you till you love me

bobsan
Новак
Мнения: 13
Регистриран: 22.06.2012, 20:11

Re: Oбщи приказки

Мнение от bobsan »

bobsan написа:Здравейте и от мен.За да не отварям нова тема ще задам въпросите си тук,с надежда да получа отговор :) .Относно мен-на 31 г.,197 см,103 кг. Телесни мазнини-около 24 %,мерени с калипер.С фитнес започнах в 7-ми клас,и от тогава насам(за последните 15-тина години) може би ми се събират 5-6 години тренировки,но много разпокъсани.Затова и формата ми е меко казно никаква...Твърдо решен съм да намаля мазнините,и бих желал да получа отзиви за Intermittent fasting метода.Колебая се между периодичното гладуване и НВД.Скоро четох и книгата на Lyle McDonald-The rapid fat loss handbook,та незнам дали да не пробвам и този метод...С две думи доста се обърках и незнам как да постъпя.Сега възобновявам тренировки след поредното двумесечно прекъсване,правя и кардио.Друго което ме интересува е,дали се намира Ефедрин по аптеките?Аз имам 10 ампули,но сякаш са твърде малко за да видя ефект от тях...Ще се радвам да споделите някой "стак" за отслабване.Надявам се модератора да ми отдели време,но ще се радвам на всички мнения.Благодаря предварително!
Малко ъпдейт :) Един месец на НВД килограмите са 7 надолу,има задоволителна промяна във външния вид.От ефедрина съм доста доволен-дава ми енергия,направо ми смаза апетита.Докато го пиех забелязах увеличен пулс по време на кардио с около 10 удара в минута,кръвното беше в нормата.Поради сериозни проблеми със стомаха сега не съм на стриктна диета,но се храня чисто ,пак с малко въглехидрати и продължавам да подобрявам формата.
Поздрави!

Отговори