Омнадрен

Диети, тренировки, добавки, медикаменти и др.
Николай
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 16.04.2012, 20:19

Re: Омнадрен

Мнение от Николай »

Здравей, съжалявам че не можах да пиша веднага, просто нямах нет доста време, при първа възможност ще кача изследванията , които последно си правих(само кръвни), иначе при последния по обстоен преглед( сърце, бял , - черен дроб, бъбреци) всичко беше наред, в норми ... за щитовидната жлеза не мога да кажа нищо, защото като се замисля никога не съм се подлагал на такова изследване ( възможно ли е да е от това?)

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Омнадрен

Мнение от r3l4x4 »

Не не е възможно да е от това. Когато човек има подобен проблем започва да усеща, че нещо не е в ред и си личи- дори не е нужно да кзвам симптоми или различни заболявания. Кръвна картина се чете лесно и би трябвало всеки човек да може да го прави :shifty:
I'll **** you till you love me

Николай
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 16.04.2012, 20:19

Re: Омнадрен

Мнение от Николай »

Да знам, то всичко си е написано.. допустими стойности и тн.. за тва казвам че всичко си е в норма :) но никога не съм си правил изследване на щитовидната жлеза, за това споменах...

kzN
Ex-CS Admin
Мнения: 55
Регистриран: 18.03.2012, 10:01
Мишка: x7
Ник в CS: kzN
Местоположение: Burgas

Re: Омнадрен

Мнение от kzN »

Мисля , че омнадрена няма никакъв смисъл.Сичко е въз основа на водата , аи след спирането му бързо спадаш освен ако не го поддържаш с протеин или нещо друго.Няколко мои приятели бяха зимали омнадрена и ефекта беше видим , но само за седмица.Даже след като спряха да го пият станаха по сухи от колкото бяха.Та според мен не ти трябва точно това попитай в залаата която ходиш да ти препоръчат това което ти трябва за да спотигнеш това което искаш.Аз лично пия протеин и ефекта е добър и ме удовлетворява. :)

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Омнадрен

Мнение от r3l4x4 »

kzN написа:Мисля , че омнадрена няма никакъв смисъл.Сичко е въз основа на водата , аи след спирането му бързо спадаш освен ако не го поддържаш с протеин или нещо друго.Няколко мои приятели бяха зимали омнадрена и ефекта беше видим , но само за седмица.Даже след като спряха да го пият станаха по сухи от колкото бяха.Та според мен не ти трябва точно това попитай в залаата която ходиш да ти препоръчат това което ти трябва за да спотигнеш това което искаш.Аз лично пия протеин и ефекта е добър и ме удовлетворява. :)
Смисъл винаги има... стига да има основателна причина 8) Всичко е въз основа на по-високите тестостеронови нива в организма. Водната задръжка е изцяло свързана с ароматизацията на стероидите- както и от диетата.Нормално е при високи нива на естроген и с хранене - пици и банички да качват водна маса. След спирането придобитата вода се изкарва ... с нея си отива винаги огромно количество мускулна маса и + това ниските нива на собствен тестостерон допринасят за слабата задръжка на придобитата маса. Извод- неправилна употреба и тотална липса на знания. За това се използват инхибитори и антиестрогени- с минимум водна задръжка се задържа максимум мускулна маса ( естествено с добре планирана терапия).
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
Cartman
Ex-CS Admin
Мнения: 131
Регистриран: 25.01.2012, 20:31

Re: Омнадрен

Мнение от Cartman »

Най-тъпият стероид. На един познат му се разшери клапата на сърцето от това.Той вярно си взимаше всеки ден,направи тяло и вече му е трудно да изкачва стълбите.Ти си реши :naughty:
Ето ти графика , да ги гледаш за страничните им ефекти
Изображение

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Омнадрен

Мнение от r3l4x4 »

Тези таблички не са много достоверни :wink:
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
Cartman
Ex-CS Admin
Мнения: 131
Регистриран: 25.01.2012, 20:31

Re: Омнадрен

Мнение от Cartman »

r3l4x4 написа:Тези таблички не са много достоверни :wink:
С тези стероиди,с които съм запознат си пише доста точно.Иначе имах една друга,по-добра,но за съжаление не мога да я намеря :wink:
Изображение

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Омнадрен

Мнение от r3l4x4 »

Cartman написа:
r3l4x4 написа:Тези таблички не са много достоверни :wink:
С тези стероиди,с които съм запознат си пише доста точно.Иначе имах една друга,по-добра,но за съжаление не мога да я намеря :wink:
Ами аз от таблиците съм съгласен само с 5-6 неща другото..... слабо 8)
I'll **** you till you love me

Отговори