Омнадрен

Диети, тренировки, добавки, медикаменти и др.
Стоян
Новак
Мнения: 1
Регистриран: 03.03.2012, 13:37

Омнадрен

Мнение от Стоян »

Добър ли е ефекта ? Какви протектори да използвам по време и след цикъла

Потребителски аватар
born2rulez
Новак
Мнения: 5
Регистриран: 03.03.2012, 12:21
Ник в CS: Legion
Местоположение: Поморие
Контакти:

Re: Омнадрен

Мнение от born2rulez »

Като за начало дай малко инфо за тебе ... Колко стаж във фитнес имаш , приемал ли си преди стероиди и какво , каква ти е целта ? Той е силен андроген и притежава добро анаболно действие. Увеличава силата и мускулната маса значително . За да премахнеш нежеланите странични ефекти може да приемаш : Кломид ( Кломифен ) , провирон , тамиксофен. Аз лично преди като приемах сустанон бях си взел и карзил за черния дроб . С какво ще го комбинираш омнадрена ?
I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger !

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Омнадрен

Мнение от r3l4x4 »

1-во Искам да кажа, че това е възможно най-скапания избор за цикъл и е възможно най-вредния.
Омнадрена представлява коктейл от 4 естера тестостерон, който се абсорбират от тялото по различен начин- резултат нестабилни нива в кръвта... нестабилно кръвно налягане.... възможно най-гадното акне (ако си предразположен). Предполагам е на Jelfa и става дума за розовия омнадрен- истината е че не струва и не е това което е бил някога - има един друг на същата фирма с друг цвят....по-скъп и по-добър.

Виждам, че става дума за първи цикъл, защото не си наясно с много неща. Не си дал никаква информация за себе си и няма как да ти кажа как точно да процедираш.. както и мг-мите, които са ти нужни. Дай инфо

За първи цикъл препоръчвам възможно най-безвредния стероид - това е тестостерона ( защото той се произвежда от самия организъм). Препоръчвам пропионат или енантат.
при пропионат цикъла ще е 6-8 седмици
при енантат 10 с "frontloading"

Добра комбинация е с провирон за 1-ви цикъл, той ще намали нивата на естроген от зародиш, ще вкара повече свободни нива на тестостерон, ще увеличи ерекцията, втвърдява мускулатурата и намаля оводняващия ефект...ще увеличи и ефекта от другите стероиди (ако има такива). За протектори... ако си на пропионат най-вероятно няма да са ти нужни, но под ръка ще трябва да имаш нолвадекс или тамоксифен.... при енантата е хубаво да ги взимаш през целия цикъл, той лесно предизвиква гинекомастия За карсил - излишен. Препоръчвам да се вкара в цикъла 1 мг налтрексон - вечер преди лягане . Излизането ще стане само с тамоксифен... и от добавките - ZMA. Давай информация за себе си и ще ти кажа какво и как да направиш
I'll **** you till you love me

Николай
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 16.04.2012, 20:19

Re: Омнадрен

Мнение от Николай »

Здравейте, виждам че има компетентни хора на тема "Стероиди и тн" и бих искал също да задам няколко въпроса, но като за начало ще разкажа малко и за мен... така, значи аз съм на 22, висок 178 179см, тегло - 62 :( (меко казано слаб), проблемът ми е такъв, храня се като прасе, в буквалния смисъл на думата, но не напълнявам и грам.. :Х , като цяло тренирам малко повече от година и половина, като е имало и доста големи паузи( два три месеца), най големия период без прекъсване е 6 месеца,за които качих съответно 6 кг с помоща на хранителни добавки(гейнъри) и някакъв обикновен креатин... като цяло въобще не съм навътре в нещата, добавките които взимах бяха доста скъпи(незнам как вървят в България, но тук (тези които съм купувал) бяха 55 евро 1.5 кг, което е почти нищо - купувах ги естествено от лицензиран спортен магазин и ми бяха предлагани като едни от най качествените.. помогнаха ми по някакъв начин, но като цяло бях и доста отчаян защото за това време, мой приятели които взимаха подобни добавки качиха по 10 и повече килограма.. след като спрях да тренирам, за три месеца свалих 7 килограма и на практика станах по слаб от колкото всъщност бях... в момента съм 62 63 кг и мой познат ми препоръча омнадрен... тъй като става дума за химия, ме е страх, като всеки новак в тия работи... бих искал да попитам, с какво мога да го заменя, има ли смисъл въобще да взимам нещо подобно, може ли някои да ми препоръча нещо друго, някакви специални добавки , въобще нещо което може да ми помогне да кача 9-10 кг без излишни химии и тн
Ще съм много багодарен, ако някои ми препоръча нещо при което не е нужно да поемам някви излишни рискове :wink:

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Омнадрен

Мнение от r3l4x4 »

Ще получиш изчерпателен отговор по темата - утре вечер 8)
I'll **** you till you love me

Николай
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 16.04.2012, 20:19

Re: Омнадрен

Мнение от Николай »

Надявам се да е така, благодаря предварително :wink:

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Омнадрен

Мнение от r3l4x4 »

Николай написа:Здравейте, виждам че има компетентни хора на тема "Стероиди и тн" и бих искал също да задам няколко въпроса, но като за начало ще разкажа малко и за мен... така, значи аз съм на 22, висок 178 179см, тегло - 62 :( (меко казано слаб), проблемът ми е такъв, храня се като прасе, в буквалния смисъл на думата, но не напълнявам и грам.. :Х , като цяло тренирам малко повече от година и половина, като е имало и доста големи паузи( два три месеца), най големия период без прекъсване е 6 месеца,за които качих съответно 6 кг с помоща на хранителни добавки(гейнъри) и някакъв обикновен креатин... като цяло въобще не съм навътре в нещата, добавките които взимах бяха доста скъпи(незнам как вървят в България, но тук (тези които съм купувал) бяха 55 евро 1.5 кг, което е почти нищо - купувах ги естествено от лицензиран спортен магазин и ми бяха предлагани като едни от най качествените.. помогнаха ми по някакъв начин, но като цяло бях и доста отчаян защото за това време, мой приятели които взимаха подобни добавки качиха по 10 и повече килограма.. след като спрях да тренирам, за три месеца свалих 7 килограма и на практика станах по слаб от колкото всъщност бях... в момента съм 62 63 кг и мой познат ми препоръча омнадрен... тъй като става дума за химия, ме е страх, като всеки новак в тия работи... бих искал да попитам, с какво мога да го заменя, има ли смисъл въобще да взимам нещо подобно, може ли някои да ми препоръча нещо друго, някакви специални добавки , въобще нещо което може да ми помогне да кача 9-10 кг без излишни химии и тн
Ще съм много багодарен, ако някои ми препоръча нещо при което не е нужно да поемам някви излишни рискове :wink:
1) Много е важно кога,с какво и по колко се храниш
2) Можеш да изкараш още много от себе си по натурален път- с подходящ хранителен режим и правилно хранене ( сигурен съм, че за сега си нямал това.. нямаш и кой знае какъв стаж в залата)
3) Омнадрена си е тотален шит... ако ще взимаш да е енантат, ципионат, пропионат или суспензия(друго трудно се намира в тази държава)
Суспензията трябва да се инжектира всеки ден - не го препоръчвам за начинаещи при водните разтвори стават страшни инфекции и абцеси
Пропионата трябва да се инжектира всеки ден или през ден - желателно е всеки ден... така ще намалеят някои странични ефекти.
Енантат и Ципионат - на 5-6 дни при първи цикъл е достатъчно
4) Специални и вълшебни добавки няма ... те са само помощно средство. В твоя случай целите са тотално постижими. Подходяща диета за теб е високовъглехидратната, протеина го закови на 2.2-2,5 гр на кг... най-важното е да даваш нужното възстановяване на тялото си! И бъди сериозен какви са тези прекъсвания?

Оценка - не ти е време да взимаш стероиди
Причина - нямаш нужния опит, знания, нужните показатели и целта заради която мислиш да го правиш е някак....несъществена
Съвет - вече го казах оправи храненето и тренировките. Добавки, които може да са от полза : Млечен протеин, казеин или някакъв гейнър, аминокиселини , креатин монохидрат( друг за теб не препоръчвам)

Чувствай се свободен да питаш за каквото и да е, но разбери, че стероидите не са магия- храната е магия 8)
I'll **** you till you love me

Николай
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 16.04.2012, 20:19

Re: Омнадрен

Мнение от Николай »

Благодаря много за инфото, що се отнася до хранителен режим, мога само да потвърдя това което каза, нямам такъв изграден.. старая се да ям повече пилешко, ориз, картофи, въобще храни богати на колихидрати, с помоща на които да кача някакви килограми.. за стажа в залата си също абсолютно прав(общо събрано година и два три месеца), познавам мн хора, които тренират 5 и повече години, благодарение на които поне правя упражненията, както трябва(поне се надявам), защото инструктурите тук са булл шит и не стават за нищо.. а и най малкото не изглеждат като такива.. както и да е, тва няма особено голямо значение.. Колкото до добавките, тези които съм взимал си спомням че бяха на около 85% колихидрати, и останалото белтъци и тн.. може ли да ми препоръчаш някаква опрделена марка, която да си взема, защото тук конкуренцията е голяма и има сигурно хиляди видове, от които половината поне са пълни боклуци...
Другото което искам да те попитам е свързано с аминокиселините, доколкото знам се взимат от хора с добре изградена муслулатура и са свързани са редуциране на теглото?!
И последното е свързано с препаратите, които ми описа, значи абсолютно всичко се инжектира?
За химията знам, че не е магия и много хора казват, че е просто за да надхвърлиш възможностите на тялото си..., може да се каже, че точно заради това се и интерсувам и разпитвам, защото се боря с самият себе си, просто при мен си е и генетично и колкото и добре да похапвам нищо в крайна сметка, но не мисля да се отказвам в всеки случай, не съм тръгнал да ставам "машина" или нещо подобно, просто искам да достигна някво долу горе нормално тегло за височината си.. реално погледнато и 70 кг примерно са нищо за ръст от почти 180.. а аз съм едва смешните 62 ..

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Омнадрен

Мнение от Style »

Николай написа:Благодаря много за инфото, що се отнася до хранителен режим, мога само да потвърдя това което каза, нямам такъв изграден.. старая се да ям повече пилешко, ориз, картофи, въобще храни богати на колихидрати, с помоща на които да кача някакви килограми.. за стажа в залата си също абсолютно прав(общо събрано година и два три месеца), познавам мн хора, които тренират 5 и повече години, благодарение на които поне правя упражненията, както трябва(поне се надявам), защото инструктурите тук са булл шит и не стават за нищо.. а и най малкото не изглеждат като такива.. както и да е, тва няма особено голямо значение.. Колкото до добавките, тези които съм взимал си спомням че бяха на около 85% колихидрати, и останалото белтъци и тн.. може ли да ми препоръчаш някаква опрделена марка, която да си взема, защото тук конкуренцията е голяма и има сигурно хиляди видове, от които половината поне са пълни боклуци...
Другото което искам да те попитам е свързано с аминокиселините, доколкото знам се взимат от хора с добре изградена муслулатура и са свързани са редуциране на теглото?!
И последното е свързано с препаратите, които ми описа, значи абсолютно всичко се инжектира?
За химията знам, че не е магия и много хора казват, че е просто за да надхвърлиш възможностите на тялото си..., може да се каже, че точно заради това се и интерсувам и разпитвам, защото се боря с самият себе си, просто при мен си е и генетично и колкото и добре да похапвам нищо в крайна сметка, но не мисля да се отказвам в всеки случай, не съм тръгнал да ставам "машина" или нещо подобно, просто искам да достигна някво долу горе нормално тегло за височината си.. реално погледнато и 70 кг примерно са нищо за ръст от почти 180.. а аз съм едва смешните 62 ..

К'ви инструктури к'ви 5 лева, в моя фитнес дори няма такива :lol:

Николай
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 16.04.2012, 20:19

Re: Омнадрен

Мнение от Николай »

Еми тук има, залата е за около 1000 души, ако не и по голяма, около десет инструктура, но го раздават повече като чистачи.... и ако решиш да се учиш и да правиш нещата, както трябва, трябва да помолиш някои от хората които тренират.. тук всеки помага на всеки.. в БГ съм влизал точно веднъж в зала, и чух няколко коментара от сорта на - " тоя смешник къв е тука" и тн.. та за тва и споменах за инструкторите де... все пак взимат 1000 и повече заплата (евро) .

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Омнадрен

Мнение от Style »

Николай написа:Еми тук има, залата е за около 1000 души, ако не и по голяма, около десет инструктура, но го раздават повече като чистачи.... и ако решиш да се учиш и да правиш нещата, както трябва, трябва да помолиш някои от хората които тренират.. тук всеки помага на всеки.. в БГ съм влизал точно веднъж в зала, и чух няколко коментара от сорта на - " тоя смешник къв е тука" и тн.. та за тва и споменах за инструкторите де... все пак взимат 1000 и повече заплата (евро) .

Е къв е тоя нереален фитнес бе 1000 човека :shock:
и в Бг помагат на мен лично когато не съм с приятели :lol: явно си попаднал на някакви надути пе*али :D

Николай
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 16.04.2012, 20:19

Re: Омнадрен

Мнение от Николай »

Еми във Виена повечето са такива, този в които ходя е на четири етажа, с незнам ква площ, но е достатъчно голям да се изгубиш в него и е един от по евтините, в смисъл 18 евро месечно, в по луксозните със сауни, басейни и всякви глупости цените са от 50 нагоре... ем сигурно съм попаднал на такива, на мен повече ми приличаха на някви огромни гардероби :D :D :D и съм им се сторил явно доста смешен.. но то идиоти на всякъде... :|

Потребителски аватар
Tissy
Ex-CS Admin
Мнения: 219
Регистриран: 13.12.2011, 12:02
Мишка: logitec m90
Ник в CS: Tissy/keepwalkinn
Аватарът на walkinn csgo.bg
Зареждане…

Re: Омнадрен

Мнение от Tissy »

@ Николай , изцяло се довери на Релакс, храната наистина прави чудеса. Моя опит: тренирах като ненормален (за да чистя), 1вите два дена свалих 6 кг (тялото ми е такова, че лесно се поддава на манипулация), но след това 6-7 дена никакъв резултат нито кило напред нито назад. Говорих с него и ми каза, че най-вероятно съм изчистил кг от мускулите, за което беше напълно прав, имам снимки на които личи че мазнините си седят, а някак си съм по малък. Даде ми съвет за НВдиета и ето близо седмица след като я започнах + тренировките съм още 8 кг назад, този път в правилната посока (чистене на мазнини, и изграждане на мускули).
Не се шашкай за тези цифри бях 96кг в резултат на 3 годишно циклене пред пц-то и алкохолни нощи в баровете. Какво прави мързела :lol: както и да е внимавай от кого какви съвети взимаш, Релакса си знае работата.

Николай
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 16.04.2012, 20:19

Re: Омнадрен

Мнение от Николай »

Tissy написа:@ Николай , изцяло се довери на Релакс, храната наистина прави чудеса. Моя опит: тренирах като ненормален (за да чистя), 1вите два дена свалих 6 кг (тялото ми е такова, че лесно се поддава на манипулация), но след това 6-7 дена никакъв резултат нито кило напред нито назад. Говорих с него и ми каза, че най-вероятно съм изчистил кг от мускулите, за което беше напълно прав, имам снимки на които личи че мазнините си седят, а някак си съм по малък. Даде ми съвет за НВдиета и ето близо седмица след като я започнах + тренировките съм още 8 кг назад, този път в правилната посока (чистене на мазнини, и изграждане на мускули).
Не се шашкай за тези цифри бях 96кг в резултат на 3 годишно циклене пред пц-то и алкохолни нощи в баровете. Какво прави мързела :lol: както и да е внимавай от кого какви съвети взимаш, Релакса си знае работата.

Така е, знам че си прав. Ако искаш ми вярвай, изчетох стотици мнения и форуми, където се обсъждат различни препарати и тн.. когато тук прочетох няколко неща, ми стана повече от ясно, че найстина човека разбира и знае кое, как , кога и защо .. Но както ти каза, тялото ти е податливо на манипулация, при мен е ужасно трудно повярвай ми, когато съм в залата, тренирам на едно с момчета които са с по 20 кг повече от мен, изключителен инат съм и на доста уреди вдигам повече и от тях, но знам че не е важно с колко, а е важно да е правилно! Опитвам се да не губя стимул, но кофти работа, опитвам се да ям и подходяща храна, но не се получава.. имам приятели които след като изядът един дюнер, или една пица, на другия ден са кило повече.. аз и три да изям, все същото.. странно но факт.. правил съм си и какви ли не изследвания., но съм напълно здрав, което е супер, но ..
Ще започна всичко от начало, ще опитам на чисто, само с някви добавки, креатин, амино и тн и дано се получи:) както казах, нямам намерение да ставам машина, желаното тегло е 70 72 кг.. но явно изисква доста търпение и труд, тва ми е най големия проблем, не съм мързелив, но ужасно нетърпелив.. :|

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Омнадрен

Мнение от r3l4x4 »

При Tissy - случая е доста често явление ... организма му е влязал директно в starvation mode, след като го разпитах разбрах грешките и ги коригирахме. Най-важното нещо при една cutting диета е да държите метаболизма възможно най-бърз и да вднимавате много с какво се храните ( дори едно дребно камъче ще ви обърне).

Да съгласен съм за инструкторите(всеки 2-ри малко по- голям - инструктор)... за съжаление и за нивото на форумите- под всякаква критика. Хората, които знаеха какво правят и говорят се отказаха, защото им писна. И не се подлъгвайте... факт е, че най-добрите инструктори .. тренирали редици шампиони - никога не са постигали сериозни резултати в този спорт... тоест нека наблягаме на умствения багаж :roll:

Препаратите, които изброих се инжектират-всичките. Стероидите като цяло представляват- възможност. Дневно мъжкото тяло произвежда в най-висок процент от мъжете 7-8 мг тестостерон.. даже и да го сложим 70 мг седмично си представете разликата с 350-500 мг при първи цикъл :roll: Колко пъти това надвишава собственото производство-ясно е за всички. Факт е и че тестостерона инжектиран около 0.3 мг на кг увеличава белтъчния синтез с около 30 %. Възстановяването е по-добро.. силата е по-голяма...ще бъдете по-напомпени, по-твърди, имунната система ще се отслаби доста в резултат на интензивните тренировки! При ерекцията - ако тестостерона е в прекалено ниски количества ще имате слабо либидо... тук много хора бъркат слагайки количества, които взимат наши шампиони и резултата е аналогичен. Извода е да търсите златната среда да съобразите всичко и всичко да бъде добре сметнато и премислено и най-важното- да разполагате с целия цикъл + протекторите му + всичко необходимо за pct

Протеина като цяло е изграден от редица аминокиселини. Тялото има постоянна нужда от тях. Дали ще редуцирате или ще прибавите тегло зависи изцяло от вашия режим на хранене. Просто съобразете, че повреме на изчистване е крайно НЕпрепорачително да се използва каквото и да е задържащо вода (в твоя случай няма никакъв проблем 8) ). За добавки мога да говоря, когато имаш вече готов изграден режим и видя къде може да се добави нещо, за да стане по най-добрия начин и да снабди организма с някои важни вещества 8) Марките са много - BSN , ON, NOW, SCITEC, UNIVERSAL, REFLEX и още много други.

Виждал съм зала, която е по-голяма от нашия най-голям мол 8) Така че не е мног оза чудене.

Всяко тяло е податливо на манипулации, просто това не значи, че което работи при другите ще работи и при теб. Сам си видял, че си имал резултат... ами ако беше продължил в същата сериозност до ден днешен... какъв щеше да е резултата? Винаги може да е и по-добре :!:

Също може да ми сканираш и да качиш изследванията ... винаги може да изкочи нещо, което не са видяли и правил ли си изследвания на щитовидната жлеза?
I'll **** you till you love me

Отговори