метан + дека

Диети, тренировки, добавки, медикаменти и др.
OwneD
Новак
Мнения: 4
Регистриран: 03.03.2012, 22:06

метан + дека

Мнение от OwneD »

търся съвет за 1ви цикал
6 седмици по 400мг дека и 2 седмици по 600
метан 33 дена по 30мг на ден

стаж около 2 години години 18 хранене на ниво тренировка на ниво
трябва ми информация за излизане и дали да вкарам някои тестостерон по средата или прегнил
протектори не ми тряят килограми 75 висо4ина 1.71

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: метан + дека

Мнение от r3l4x4 »

OwneD написа:търся съвет за 1ви цикал
6 седмици по 400мг дека и 2 седмици по 600
метан 33 дена по 30мг на ден

стаж около 2 години години 18 хранене на ниво тренировка на ниво
трябва ми информация за излизане и дали да вкарам някои тестостерон по средата или прегнил
протектори не ми тряят килограми 75 висо4ина 1.71

Виждам, че вече имаш натрупани доста грешни знания. 1-во ще кажа защо този цикъл е напълно неправилен...
1-во цикъл без тестостерон.... и то с нандролон ... задължително трябва да има тестостерон в по-високи дози от самата дека (ще кажа само едно "deca dick")
2-ро 6 седмици дека ? Тя е бавен естер и точно когато достигне стабилни и максимални нива... ти ще я спреш...
3-то за след цикъла е желателно да вкараш малко чернодробни протектори с продължителност времетраенето, което си взимал орални препарати
4-то От деката може да получиш гинекомастия... и там не помага тамоксифена.. ще е нужен бромкриптин и витамин б6
5-то Метана ароматизира страшно лесно - за него според мен е задължително да без да чакаш странични ефекти да взимаш 10 мг тамоксифен на ден
6-то След всеки цикъл тялото никога не възстановява напълно собственото си производство... на 18 години когато половата ти система не е напълно развита... дали е кофти? На 25 да не стане така да имаш нужда от доживотна тестостеронова терапия? Възраста ти е проблем, желаните препарати са проблем... самия цикъл е проблем.
7-мо Прегнил... знаеш ли какво представлява ? И кога се използва ? Може да навреди повече от самия цикъл !
8- Може да качиш поне още 10 килограма натурално!
9-то Виждам, че цикъла е събран от някъде на части .. разполагаш с 1 кутия 100 хапа по 10 мг метан? За деката въобще няма да коментирам от къде си я взел... и каква е :doh:
10-то за излизане може да говорим, когато има ясно изграден цикъл. Съжалявам, но този цикъл просто не струва!
I'll **** you till you love me

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: метан + дека

Мнение от Bat Stoqn »

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: поклон баце

OwneD
Новак
Мнения: 4
Регистриран: 03.03.2012, 22:06

Re: метан + дека

Мнение от OwneD »

1во не е имало слу4аи и не сам 4увал от 30мг метан да ден да се полу4и гинекомастия и деката ароматизира само при високи дози 400 е нормална доза и не се препоръ4ва цикалът да е пове4е от 8 седмици и какво му е на прегнила има хора които си бият по средата на цикала прегнила е наи уда4ен за след цикал или по време на цикал

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: метан + дека

Мнение от r3l4x4 »

OwneD написа:1во не е имало слу4аи и не сам 4увал от 30мг метан да ден да се полу4и гинекомастия и деката ароматизира само при високи дози 400 е нормална доза и не се препоръ4ва цикалът да е пове4е от 8 седмици и какво му е на прегнила има хора които си бият по средата на цикала прегнила е наи уда4ен за след цикал или по време на цикал
За информация 60-70 % от момчетата имат пубертетска гинекомастия, при 50 % от тях отшумява с времето.. тоест или си предразположен или не си. Дори сега ти може да имаш, но да не знаеш как да я разпознаеш 8) Кога ароматизирала деката и какви са страничните и ефекти? Мисля, че трябва да се образоваш :shock:
Да от 30 мг метан, може да получиш гинекомастия и има много случай, Най-голям е риска при самото излизане от цикъла, когато тялото минава буквално през пубертета 8)
Деката има полуживот около 15 дни и активен живот около 20-21 дни. 8 седмичен цикъл е приемлив с frontloading... но по твоя начин е крайно недостатъчен 10-12 седмици са нужни.
Прегнил ако смяташ да взимаш 250 iu 2 пъти седмично през целия цикъл. Той ароматизира екстремно лесно.
I'll **** you till you love me

boko_batkata
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 06.08.2011, 02:38

Re: метан + дека

Мнение от boko_batkata »

1ви цикъл: 350-400мг тестостерон седмично, средно 8 седмици всичко друго е в сферата на фантастиката.
Съвет: рано ти е за химия, тренирай още 2-3 години, през които си обогати знанията за анаболните стероиди и ще стане.

OwneD
Новак
Мнения: 4
Регистриран: 03.03.2012, 22:06

Re: метан + дека

Мнение от OwneD »

при този цикъл ако се пол4и гинекомастия кога ще запо4не да е видима и задалжително ли преди да се развие трябва да ме засарбят зарната и примерно 1 провирон ще сфарши ли работа по средата на цикала извинявам се за грешките програмата ми е такава скапана

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: метан + дека

Мнение от r3l4x4 »

OwneD написа:при този цикъл ако се пол4и гинекомастия кога ще запо4не да е видима и задалжително ли преди да се развие трябва да ме засарбят зарната и примерно 1 провирон ще сфарши ли работа по средата на цикала извинявам се за грешките програмата ми е такава скапана
Защо трябва да чакаш.. да се развива ? Правилно плануван цикъл включва да предвидиш всичко това и протекторите. За гинекомастията ако тръгна да пиша ще излезе доста а нямам толкова време в момента :shifty:
I'll **** you till you love me

boko_batkata
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 06.08.2011, 02:38

Re: метан + дека

Мнение от boko_batkata »

има инхибитори, които решават проблема с ароматизирането на 100%

OwneD
Новак
Мнения: 4
Регистриран: 03.03.2012, 22:06

Re: метан + дека

Мнение от OwneD »

кажи нещо за тези 3 вапроса без да задалбо4аваш много

boko_batkata
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 06.08.2011, 02:38

Re: метан + дека

Мнение от boko_batkata »

не бих чакал гинекомастията ми да се развие. Най-добрия начин е да се почва цикъл след много добро изчистване и
диета. Така организма е подготвен за качване, а и ароматазния ензим се намира в мастната тъкан и като имаш малко мазнини, по-малко ароматизираш.

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: метан + дека

Мнение от r3l4x4 »

boko_batkata написа:има инхибитори, които решават проблема с ароматизирането на 100%
Повечето от тях причинават загуба на либидо, защото естрогена е секс хормон и когато нивата му са много ниски са нормални някои неща :cry:



Зърната може въобще да не те засърбят а да има проблем!
1 хапче провирон на ден е напълно недостатъчено, той е 25 мг и има полуживот около 12 часа... тоест иска прием на всеки 12 часа. В такъв цикъл определено би бил от голяма полза, защото е много силен андроген! Взимай 100 мг витамин b6.. не по-големи дози, за да няма вреди над нервната ти система. И все пак .. не започвай този цикъл, а ако си го почнал спри го и ще започнем терапия и някой ден ще го направим както трябва 8)
I'll **** you till you love me

Отговори