помощ :)

Диети, тренировки, добавки, медикаменти и др.
Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: помощ :)

Мнение от Style »

Можеш да си правиш и мюсли с мляко :lol:


А рел един фр ми каза, че трябва първо да тренираш за крака и след това гърди "давало ти повече power" вярно ли е, примерно крака неделя и гърди понеделник, и к'во ще кажеш за бозата? (полезна или вредна за развитието на мускулната маса) :lol: :lol:

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: помощ :)

Мнение от r3l4x4 »

Style написа:Можеш да си правиш и мюсли с мляко :lol:


А рел един фр ми каза, че трябва първо да тренираш за крака и след това гърди "давало ти повече power" вярно ли е, примерно крака неделя и гърди понеделник, и к'во ще кажеш за бозата? (полезна или вредна за развитието на мускулната маса) :lol: :lol:
Какво ще рече понятието - "давало ти повече power" Ако го примеа буквално... той защо смята така. По принцип е желателно да се започва с големите мускулни групи, но в случая те са тотално изолирани. При мен например краката вървят най-добре, когато ги правя с други групи- например с гърдите( Тогава предната част на бедрата) и гърба(Тогава задната част на бедрата) и когато правя- бицепс- трицепс правя прасци(краката ги тренирам 1-2 пъти месечно )Това е тотално индивидуално и докато не пробвате няма как да знаете - кое е за вас и кое не е. Програмите, които ви давам са просто базови- базова точка от където можем да започнем да следим кое действа при вас , как да променяме, когато не работи. Няма нищо лошо краката да се изместят преди останалите групи след 2-та дни почивка- въпрос на проби... може да се развива като цяло добре, но няма да има "повече power". Това за бозата - Вижте какво съдържа и ми кажете...кое може да ви е от полза в съдържанието и :lol:
I'll **** you till you love me

Отговори