Метан (Метандростенолон)

Диети, тренировки, добавки, медикаменти и др.
foreignn
Редовен
Мнения: 81
Регистриран: 21.04.2012, 23:43
Ник в CS: Cr4

Метан (Метандростенолон)

Мнение от foreignn »

Както от заглавието се подразбира,ако може някой компетентен по въпроса да ми обясни какво представлява така нареченият "Метан" и какви са особеностите и страничните му ефекти.Благодаря предварително :)

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Метан (Метандростенолон)

Мнение от r3l4x4 »

foreignn написа:Както от заглавието се подразбира,ако може някой компетентен по въпроса да ми обясни какво представлява така нареченият "Метан" и какви са особеностите и страничните му ефекти.Благодаря предварително :)
Не знам дали съм достатъчно компетентен, но ще изразя скромното си мнение 8)

Метана е 17-аа стероид. Използва се предимно 4-8 седмици. Полуживота му е около 4-5 часа, което предполага, че изисква прием на всеки 4 -5 часа, за да поддържа стабилни нива в организма. Използването му самостоятелно е голяма глупост. Съчетава се добре с всички видове тестостерон. Страничните ефекти - акне, чернодробни заболявания, високо кръвно налягане, косопад, гинекомастия, гастрит, язва, сърдечно-съдови проблеми, понякога кожни проблеми, промени в либидото и разбира се двойнствен характер относно чувството за глад. Правилния метод на взимане е в края на стероидни цикли- когато има застой, мостове между цикли и разбира се в спортовете изискващи много сила. Нормалното му дозиране е от 30 мг дневно до 100 мг( има хора стигащи до грамажи). Взима се без остарелите методики тип - пирамида. Огромна част от придобитата маса от него е водна задръжка(тоест големи загуби след спирането му)- но това до голяма степен зависи от диетата и това дали използвате инхибитори. Взима се задължително след хранене- никога на гладно! Страничните ефекти зависят изцяло от това дали даден субект е податлив към тях! Ароматизира много лесно дори в минимални дози( до голяма степен това зависи от процента мазнини 8) ) Мога да напиша още много неща, но мисля.... че това ти стига и отговаря на въпроса ти 8)
I'll **** you till you love me

foreignn
Редовен
Мнения: 81
Регистриран: 21.04.2012, 23:43
Ник в CS: Cr4

Re: Метан (Метандростенолон)

Мнение от foreignn »

Не искам да обидя някого тук,но според мен (мое лично мнение) ти си най-компетентния за всичко свързано с фитнеса в този сайт.Благодаря ти за отговора.Търсих мночко по нета,но така и не намерих свястна темичка.Сега вече знам това,което ми трябва. :)

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Метан (Метандростенолон)

Мнение от Bat Stoqn »

foreignn написа:Не искам да обидя някого тук,но според мен (мое лично мнение) ти си най-компетентния за всичко свързано с фитнеса в този сайт.Благодаря ти за отговора.Търсих мночко по нета,но така и не намерих свястна темичка.Сега вече знам това,което ми трябва. :)
Не само в този сайт :wink:

foreignn
Редовен
Мнения: 81
Регистриран: 21.04.2012, 23:43
Ник в CS: Cr4

Re: Метан (Метандростенолон)

Мнение от foreignn »

Е,не можеш да кажеш,че е най-компетентния по фитнеса в България.Изключително много разбира от фитнес и това е факт,но ги има и специалисти по въпроса.Може би е най-компетентен като изключим тези,които са учили за това.

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Метан (Метандростенолон)

Мнение от Style »

А откъде знаеш, че той не е учил? :roll:

foreignn
Редовен
Мнения: 81
Регистриран: 21.04.2012, 23:43
Ник в CS: Cr4

Re: Метан (Метандростенолон)

Мнение от foreignn »

Предполагам,че се занимава с тези неща в свободното си време,като хоби.Не знам дали е учил за това и ако е учил е още по-добре да бъдеш съветван от спец.

alex.mitev
Напредващ
Мнения: 44
Регистриран: 05.06.2012, 21:54

Re: Метан (Метандростенолон)

Мнение от alex.mitev »

За мен метана е мн добър препарат. срещат се хора за и хора против, мен лично ме втвърдява, дава ми сила и т.н
личното ми мнение че след метан за две седмици или малко по- дълго трябва да се използва стромба, анавар или туринабол..... в противен случал ще има голяма загуба на маса. също е важно тестостерона да не се спира с метана, а да продължи след това. иначе спадът ще е такъв че може и депресия да ти докара

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Метан (Метандростенолон)

Мнение от r3l4x4 »

alex.mitev написа:За мен метана е мн добър препарат. срещат се хора за и хора против, мен лично ме втвърдява, дава ми сила и т.н
личното ми мнение че след метан за две седмици или малко по- дълго трябва да се използва стромба, анавар или туринабол..... в противен случал ще има голяма загуба на маса. също е важно тестостерона да не се спира с метана, а да продължи след това. иначе спадът ще е такъв че може и депресия да ти докара
Това е до огромна степен зависещо от диетата. Имам приятели, които се готвят за състезания с метан 8)
I'll **** you till you love me

Отговори