Какво ще кажете за тоя режим на хранене ?

Диети, тренировки, добавки, медикаменти и др.
DiKeI
Редовен
Мнения: 63
Регистриран: 13.12.2011, 21:11
Мишка: 3.3
Ник в CS: DiKeI
Местоположение: Маршалови острови

Какво ще кажете за тоя режим на хранене ?

Мнение от DiKeI »

Здравейте искам да попитам дали според вас режима ми е добре за качване на чиста Мускулна маса


След ставане – 1 доза Pure Whey – 130 калории

Хранене 1 (до 30 мин. след ставане) - 100 грама овесени ядки, кофичка 400 грама кисело мляко пълномаслено и 1 зелена ябълка – 670 калории

Около 30 мин. преди тренировка – 1 до 2 мерителни дози Jack3d, 3 таблетки Amino 2000 – 30 калории
Тренировка (около 90 – 120 мин. след Хранене 1) : продължителност 60 – 90 минути.

След тренировка – 1 доза Pure Whey и 3 таблетки Amino2000 – 160 калории

Хранене 2 (до 30 – 45 минути след трен.) - 200 грама кафяв ориз, 200 грама пилешки гърди, салата зеле и моркови - 950 калории

Хранене 3 - 50 грама сурови фъстъци – 300 калории

Хранене 4 - 200- 300 грама печени картофи или 100 грама хляб Вита, 200 грама пилешки гърди, 3 яйца (варени по възможност), салата домат и краставица – 735 калории

Хранене 5 - 100 грама извара - 100 калории
Преди лягане – 4 капсули Test Freak
Изображение

По-лесно е да се бориш за принципите си, отколкото да живееш според тях!

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Какво ще кажете за тоя режим на хранене ?

Мнение от r3l4x4 »

Липсва тотално информация за теб, след като я дадеш ще започна да критикувам и от видяното ще критикувам всичко 8)
I'll **** you till you love me

DiKeI
Редовен
Мнения: 63
Регистриран: 13.12.2011, 21:11
Мишка: 3.3
Ник в CS: DiKeI
Местоположение: Маршалови острови

Re: Какво ще кажете за тоя режим на хранене ?

Мнение от DiKeI »

На 20 години съм , имам опит около 3 -4 години бях 84 кг , но след двумесечен период на сваляне на мазнинките около корема и краката сега съм 74 кг успях за тия два месеца доста добре да се изчистя и сега искам да кача чиста ММ затова и съм прибягнал до този режим и тези продукти :)
Изображение

По-лесно е да се бориш за принципите си, отколкото да живееш според тях!

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Какво ще кажете за тоя режим на хранене ?

Мнение от r3l4x4 »

DiKeI написа:Здравейте искам да попитам дали според вас режима ми е добре за качване на чиста Мускулна маса


След ставане – 1 доза Pure Whey – 130 калории

Хранене 1 (до 30 мин. след ставане) - 100 грама овесени ядки, кофичка 400 грама кисело мляко пълномаслено и 1 зелена ябълка – 670 калории

Около 30 мин. преди тренировка – 1 до 2 мерителни дози Jack3d, 3 таблетки Amino 2000 – 30 калории
Тренировка (около 90 – 120 мин. след Хранене 1) : продължителност 60 – 90 минути.

След тренировка – 1 доза Pure Whey и 3 таблетки Amino2000 – 160 калории

Хранене 2 (до 30 – 45 минути след трен.) - 200 грама кафяв ориз, 200 грама пилешки гърди, салата зеле и моркови - 950 калории

Хранене 3 - 50 грама сурови фъстъци – 300 калории

Хранене 4 - 200- 300 грама печени картофи или 100 грама хляб Вита, 200 грама пилешки гърди, 3 яйца (варени по възможност), салата домат и краставица – 735 калории

Хранене 5 - 100 грама извара - 100 калории
Преди лягане – 4 капсули Test Freak
Jacka е доста добър бустер, но за съжаление 80-90% от ефекта на бустерите е в рамките на активния им живот. Jacka как смяташ да го пиеш?

1) 8:00Разкарай протеина преди закуската. Разчитай повече на храната , за закуска са ок 150 грама овесени ядки, млякото и 7 белтъка + 1 цяло яйце( може и банан)
Wheya го пии само след тренировка.Ако все още не си го купил( не го взимай) намери си казеин или млечен протеин 8) Аминокиселините са в смешни дози- престанете да четете какво пише на опаковката ... ако ще ги взимаш 20-тина хапчета дневно минимум :think:
2)11:00 След тренировка 1-2 дози whey 60-70 грама стафиди или кайсии и 30-тина грама орехи
3)12:00 1 час след това 150 грама месо + 600-700 грама картофи ( + 1 цяло яйце)
4)15:00 150 грама месо +200 грама ориз(в сурово състояние 200 грама!)+ салата ( + 1 цяло яйце)
5)18:00 150 грама месо + 200 грама ориз ( + 1 цяло яйце)
6)21:00 150 грама месо + 200 грама ориз + салата
изварата - ненужна
Какво очакваш от Test Freaka ?
ето състава му
Test Freak Formula 3140.50 mg **




RAPID RELEASE FREE TESTOSTERONE AMPLIFIER (Directly Increases Unbound Bioactive Testosterone Levels) 1100.00 mg **

TESTOFEN Fenugreek (Trigonella foenun greacum) (seed) Standardized to 50% Fenuside **

TRIGOTEST Fenugreek (Trigonella foenun greacum) (seed) Standardized to 20% Testosides **

METHYL GALLATE ESTER TESTOSTERONE MATRIX (Maximizes Natural Testosterone Production Via Luteinizing Hormone Stimulation) 1000.00 mg **

Tribulus Terrestris (fruit) - Methyl Gallate Ester (Standardized to maximum 60% Saponins / 20% Protodioscin **

ZINC-TEST SUPPORT COMPLEX (Provides Clinically Proven Building Blocks of Testosterone) 610.50 mg **

Zinc (Zinc Aspartate) (30mg) Magnesium (Magnesium Aspartate) (90mg) Vitamin B6 (Pyridoxine Hydrochloride) (10.5mg) **

ANTI-DHT COMPLEX (Inhibits the 5-a-Reductase Enzyme and Blocks Conversion of Testosterone to DHT) 280.00 mg **

Saw Palmetto Extract (Serenoa repens)(fruit) Standardized to Free Fatty Acids and Sterols **

Stinging Nettle Extract (Urtica diocia) (root) **

ANTI-AROMATASE COMPLEX (Inhibits the Aromatase Enzyme and Blocks Conversion of Testosterone to Estrogen) 150.00 mg **

[(S)-23-dihydro-56-dihydroxy-2-(3-hydroxy-4-methoxyphenyl)-4-G-1-benzopy-ran-4-one] **

Hesperidin 57-Dihydroxy-2-(4-hydroxyphenyl)-4H-1benzopyran-4-one Apigenin (Chamaemelum nobile) trans-354'-Trihydroxystillbene
I'll **** you till you love me

DiKeI
Редовен
Мнения: 63
Регистриран: 13.12.2011, 21:11
Мишка: 3.3
Ник в CS: DiKeI
Местоположение: Маршалови острови

Re: Какво ще кажете за тоя режим на хранене ?

Мнение от DiKeI »

Джака го приемам по 2 лъжички 30 до 45 мин преди тренировка и съм доволен от ефекта му
Как какво да очаквам Test Freak точно това за което е предназначен покачване на мускулна маса
Изображение

По-лесно е да се бориш за принципите си, отколкото да живееш според тях!

alex.mitev
Напредващ
Мнения: 44
Регистриран: 05.06.2012, 21:54

Re: Какво ще кажете за тоя режим на хранене ?

Мнение от alex.mitev »

Тоя Тест фриик..... моя съвет е да вложиш тези пари в твърда храна.

Преди време давах по 300 лв за добавки месечно, и все се чудех какво бъркам....... да има добавки от, които има смисъл - тези за възстановяване (протеини, аминокиселини), омега 3-9 добавки, витамини и минерали, креатина също работи. Но да даваш пари за тест бустери и т.н си е чисто прахосничество...........ако пък толвоа държиш нещо да стимулира психиката ти , че взимаш добавка която ще изстреля тестостерона ти в небето и ще покачиш революционна муск. маса - вземи си D aspartic acid , поне да има нищожна доза истина в цялата работа:)

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Какво ще кажете за тоя режим на хранене ?

Мнение от r3l4x4 »

DiKeI написа:Джака го приемам по 2 лъжички 30 до 45 мин преди тренировка и съм доволен от ефекта му
Как какво да очаквам Test Freak точно това за което е предназначен покачване на мускулна маса
За Джака ... добра схема е 1 седмица -1 лъжичка, 1 седмица -1,5 лъжички, 1 седмица -2 лъжички, 1 седмица -2,5 лъжички - после почивка 5-6 седмици 8)

alex.mitev- добър пост :wink: Само мога да добавя, че примерно може да си вземе zma на scitec, защото излиза доста евтино 60 хапчета са за 2 месеца ще му стигнат по 1 преди лягане. Аз го пия целегодишно и много ми помага с отпускането и съня :dance: д-аспаргин- да има благоприятен ефект, но също така и вреден заради постоянната превъзбуденост, той е вид невротрансмитер- пряко свързан с хормоналната регулация. С една дума убива мозъчни клетки, но това изцяло зависи от дозите, в които се приема и естествено периода :shifty:
I'll **** you till you love me

alex.mitev
Напредващ
Мнения: 44
Регистриран: 05.06.2012, 21:54

Re: Какво ще кажете за тоя режим на хранене ?

Мнение от alex.mitev »

E ZMA na Сайтек е около 3 пъти по-по евтина от всички други на пазара........ и аз имам една кутия, но ще бъде използвана с "възстановителни" цели. Д аспартика - 3 гр дневно за не повече от месец. Между другото, преди време търсех сериозно и открих, че DAA e единствения суплемент научно доказан да покачва тестостерона с около 40 % за две седмици. Няколко изследвания със сходен резултат са го доказали. Дори трибулуса не е бил доказван клинично.

Когато отидеш на ендокринолог обаче и имаш занижени тест нива, той предписва цинк, което само по себе си говори за ефективността на ЗМА.

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Какво ще кажете за тоя режим на хранене ?

Мнение от r3l4x4 »

alex.mitev написа:E ZMA na Сайтек е около 3 пъти по-по евтина от всички други на пазара........ и аз имам една кутия, но ще бъде използвана с "възстановителни" цели. Д аспартика - 3 гр дневно за не повече от месец. Между другото, преди време търсех сериозно и открих, че DAA e единствения суплемент научно доказан да покачва тестостерона с около 40 % за две седмици. Няколко изследвания със сходен резултат са го доказали. Дори трибулуса не е бил доказван клинично.

Когато отидеш на ендокринолог обаче и имаш занижени тест нива, той предписва цинк, което само по себе си говори за ефективността на ЗМА.
Даже аспаргина ако ще е за месец 2 грама. За трибулуса - неговото приложение е само и единствено за бустер на либидото... дори за това не става, когато се използва при лица под 25-30 години ( за да го усетят трябва да имат проблеми :whistle: ) Иначе за натурално повишаване на собствения тестостерон има много начини - например тренировките с много големи тежести. За ЗМА-то също ефекта му е доказан. С потенето спортуващите изкарват голямо количество минерали, особено лятото + това мъжете отделят голямо количество цинк по време на ........ :lol: За това в случая ЗМА ще допринесе самите ти хормонални нива да са по-балансирани и ако има някъде дефицит е съвсем нормално да се получи и повишавания на тестостероновите нива :shifty:
I'll **** you till you love me

DiKeI
Редовен
Мнения: 63
Регистриран: 13.12.2011, 21:11
Мишка: 3.3
Ник в CS: DiKeI
Местоположение: Маршалови острови

Re: Какво ще кажете за тоя режим на хранене ?

Мнение от DiKeI »

Свърши тя аз си ги бях взел просто исках да попитам за мнението ви след 1 месец ще ви кажа дали е имало ефект от хранителния режим и добавките ....
Изображение

По-лесно е да се бориш за принципите си, отколкото да живееш според тях!

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Какво ще кажете за тоя режим на хранене ?

Мнение от r3l4x4 »

Имай в предвид, че дори едно от звената да куца резултата няма да те удовлетвори. Нещата стават само и единствено комплексно и се получават перфектно само и единствено когато всеки компонент е перфектно изпипан :dance:
I'll **** you till you love me

DiKeI
Редовен
Мнения: 63
Регистриран: 13.12.2011, 21:11
Мишка: 3.3
Ник в CS: DiKeI
Местоположение: Маршалови острови

Re: Какво ще кажете за тоя режим на хранене ?

Мнение от DiKeI »

Не знам много за добавките и химиите , нито пък за хранителните режими досега съм тренирал чисто и не съм видял голяма разлика освен че тялото ми се стяга , но не пораствам много , преди 3-4 год бях взел един гейнар казаха ми че от него се качва тегло беше 5 кг кофа след като изпих около 3,5 кг вдигнах теглото си от 62 на 77-78 кг бях доволен но от него се натрупаха и мазнини . Джака много хора ми го хвалят никой нищо лошо не ми е казал за него след като го пробвах също не мога да кажа нищо лошо за него наистина напомпва добре и ми дава до известна степен повече сила на някой упражнения ,а амино киселините ги вземам главно за да ме възстановяват , защото ходя на работа по 9 часа след това на фитнес и сега като дойде лятото много ме мързеше нямах сила , след като ги приемам малко или много мързела отмина и ми е по добре единствено тест фрийка за 1 седмица не мога да определя дали действа но ми казаха че ако се храня добре и правя силови тренировки и неговия ефект ще си проличи .
Изображение

По-лесно е да се бориш за принципите си, отколкото да живееш според тях!

alex.mitev
Напредващ
Мнения: 44
Регистриран: 05.06.2012, 21:54

Re: Какво ще кажете за тоя режим на хранене ?

Мнение от alex.mitev »

Не порастваш щотото не ядеш. нямаш сила по същата причина. Не ттябва чак толкова да разбираш за да почнеш от горе от горе да се храниш правилно. въпрос е на желание и старание, но съдейки по факта колко средства отделяш за добавки, май очакваш да уцелиш "магическото" хапче. И няма такова нещо лато стягане - това е продукта на покачена мускулна маса и намалено комичество телесна мазнина. Насочи усилията си към храната, а да си спокоен, че пиеш и добавки си купувай протеин и витамини:)

DiKeI
Редовен
Мнения: 63
Регистриран: 13.12.2011, 21:11
Мишка: 3.3
Ник в CS: DiKeI
Местоположение: Маршалови острови

Re: Какво ще кажете за тоя режим на хранене ?

Мнение от DiKeI »

Да не мислиш че ми се дават пари за добавки ? Просто както се досещате се надявам на тях малко от малко да ми помогнат да изградя повече ММ за по кратко време ям по 5 пъти на ден до пръскане и то уж все качествена храна , но това е от 2 седмица наясно съм че няма как от изведнъж да ми се покачи ММ затова с търпения ще чакам ;)
Изображение

По-лесно е да се бориш за принципите си, отколкото да живееш според тях!

alex.mitev
Напредващ
Мнения: 44
Регистриран: 05.06.2012, 21:54

Re: Какво ще кажете за тоя режим на хранене ?

Мнение от alex.mitev »

Ами щом си почбал сериозно ма храната ще видиш разлика......
аз мога да ти дам съвет как да оптимизираш приготвянето.

закуската винаги си я правя след ставане, но другата храна готвя веднъж на три дена. примерно. варя 2.4кг пилешко и го разделям в 12 кутии по равно. после варя 1.5 кг ориз и го разделям на 12 като го слагам при месото. Всичко това отнема около час, а храната стига за 3 дни. в три кутии сипвам лъжица зехтин, а всяка вечер шреди лягане около час консумирам по още една лъжица зехтин. След тренировка протеин със декстроза или стафиди приемам.

Отговори