Съвет за цикъл

Диети, тренировки, добавки, медикаменти и др.
Bauer
Новак
Мнения: 9
Регистриран: 15.11.2012, 21:50

Съвет за цикъл

Мнение от Bauer »

Здравейте, решил съм да направя един 6 седмичен цикъл (първи ще ми е) с тест. пропионат (аптечен съм си набавил) по 100мг през ден. Да добавя ли стромба, за по-добър ефект? Смятам да използвам Налтрексон в цикъла. Бих се радвал да прочета съвети за протектори, излизане и тн.

За мен: 22год, 188см, 78-80кг, стаж - доста.

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Съвет за цикъл

Мнение от green »

Не мога да разбера , какъв е смисъла на темата ти ?
Изображение

Bauer
Новак
Мнения: 9
Регистриран: 15.11.2012, 21:50

Re: Съвет за цикъл

Мнение от Bauer »

Смисъла на темата ми е, че искам съвет как да приемам налтрексона, дали да взимам други протектори по време на цикъла, както и след като съм ползвал ЛДН, дали ще трябва да правя по-сериозно PCT и тн.

Bauer
Новак
Мнения: 9
Регистриран: 15.11.2012, 21:50

Re: Съвет за цикъл

Мнение от Bauer »

Целта ми е да кача чиста ММ, може да са 4-5кг, но качествени. Тъй като чета за налтрексона, ми е интересно дали е необходимо да приемам други протектори по време на цикъла, а също и след него. Относно храната, ще се старая да е максимално на ниво. Добавки за след цикъла мисля според финансите да си купя креатин, протеин евентуално, амино и за друго според парите. Това, което се колебая е дали да вкарам стромба по 40-50мг всеки ден от 1-6 седмица?

alex.mitev
Напредващ
Мнения: 44
Регистриран: 05.06.2012, 21:54

Re: Съвет за цикъл

Мнение от alex.mitev »

Въздръж се от стромбата. Първия цикъл трябва да е само тест за да видиш толеранса на организма си към субстанцияата. Следващите два цикъла също само с тест пак по тази причина. Само ако го знаех това, можеше да си спестя няколко години застой!

Bauer
Новак
Мнения: 9
Регистриран: 15.11.2012, 21:50

Re: Съвет за цикъл

Мнение от Bauer »

Ако може да обобщим:

1-6 Пропионат по 100мг през ден (в тренировъчен ден ще гледам да ги бия)
1-6 ЛДН по 1мг преди лягане всеки ден
1-6 Тамоксифен по 10 или 20мг всеки ден (ако са 20мг по 1 хап сутрин и 1 вечер ли да приемам?)

Терапия: 2 дни след последната инжекция пропионат?
1 седмица 40 мг тамоксифен (дневно?), 1 седмица 30 мг тамоксифен, 1 седмица 20мг тамоксифен, 1 седмица 10 мг тамоксифен
ЛДН-а от началото на цикъла до края на терапията да не го спирам и да си е все по 1мг?

Може ли пак разяснение с приготвянето на ЛДН-а?

Добавки според финансите, ще гледам да си набавя амино, протеин, креатин (монохидрат ли да е или друга форма?) и друго може да допълните вие.

Ако прибавя стромба към цикъла, излизането и протекторите същите ли остават или ще има промени? Колебанието в случая с нея, е дали ще има голяма разлика с резултатите, ако го правя само с пропионат?


Приемам съветите ви ;]

alex.mitev
Напредващ
Мнения: 44
Регистриран: 05.06.2012, 21:54

Re: Съвет за цикъл

Мнение от alex.mitev »

Аз бих го направил 8 седмици, бих забравил за стромбата съвсем сериозно. Бих махнал тамоксифена и добавил по 50 мг провирон дневно (на 12 часа по 1 таблетка).
Релакс беше дал протокол за тамоксифен след пропионат. Тук във форума е ......първи ден 60 мг, втори 50 и т.н разтърси се.
ЛДН не е крайна необходимост при този цикъл, но ако го имаш - 50 мг таблетка се разтваря в 50 мл вода (стерилизирана). Така получената смес има 1 мг активно вещество в 1 мл течност. Приемаш до края на PCT, от първия ден на цикъла.

Заложи на храненето, което ще рече диета, а не интуитивно хранене. Трябва да адапатираш диетата всяка седмица за да отговори на покачената маса и да добавиш нова. Иначе .......няма да стане

Bauer
Новак
Мнения: 9
Регистриран: 15.11.2012, 21:50

Re: Съвет за цикъл

Мнение от Bauer »

Имам в момента наличен пропионат за 6 седмици (45 ампули по 50мг), пък и чета, че е по-добре да е с такава продължителност, заради по-лесното възстановяване. ЛДН-а мисля да го купя, защото искам всичко да е както трябва и да изляза сух от водата ;] Ако провирона ще даде по-добър ефект от тамоксифена, ще се опитам да си го намеря. За храненето е ясно - ще се старая да е максимално на ниво според възможностите ми.
Трябва да се разтърся за статията на Релакса, за която каза, за да видя как се взима тамоксифена.

Ако прибавя провирон, тамоксифена да го махна ли или?
И искам да държа дехидротестостерона на ниско ниво, за да се предпазя от косопад евентуално.

alex.mitev
Напредващ
Мнения: 44
Регистриран: 05.06.2012, 21:54

Re: Съвет за цикъл

Мнение от alex.mitev »

Ако бях на твое място всички тези пари щях да ги вложа в храна. Твърда диета за 6 седмици, ще качиш повече и ще задъуржиш повече от колкото с не добра диета и стероиди. Цялата работа е, че тялото трябва да бъде захранвано качествено за да усетиш бенефитите на повишения протеинов синтез от стероидите.

Но както и да е .

Да, ако вземеш провирона махни тамоксифена.

Ok, LDN само ще ти е от полза - някой хора се оплакват от обща отпадналост след приема му. Ако почустваш нещо подобно, преустанови приема.

Искам пак да се върна на храната.... Доста съм упорит знам, но........

Ако приемаш 2500 калории дневно и поддържаш 80 кг в момента. За да станеш 85 кг трябва да приемаш 2800 -2900 калории, прогресирайки ставаш 87 кг но калориите вече трябва да са 3000 и т.н

Продължавайки да се храбниш с 2500 кал. , стероидите ще ти помогнат да качиш, но краткосрочно. Точно месец след приключване на приема ще си отново 80 кг.

Това е

Bauer
Новак
Мнения: 9
Регистриран: 15.11.2012, 21:50

Re: Съвет за цикъл

Мнение от Bauer »

Добре, да кажем, че взема провирона и го почвам от 1-6 седмица, всеки ден по 2 таблетки (на 12 часа по 1), да го спра с последната инжекция проп или? И след това терапията как да бъде?

alex.mitev
Напредващ
Мнения: 44
Регистриран: 05.06.2012, 21:54

Re: Съвет за цикъл

Мнение от alex.mitev »

провирона го спираш с пропионата. за пцт ето , и е последното на готово

1 ден 60-70
2-7 40
8-14 30
15-21 20
22-28 20
опция да продължиш още седмица на 10 мг

bobsan
Новак
Мнения: 13
Регистриран: 22.06.2012, 20:11

Re: Съвет за цикъл

Мнение от bobsan »

Bauer,би ли споделил от коя държава е закупуван пропа,и на какъв производител е?

Bauer
Новак
Мнения: 9
Регистриран: 15.11.2012, 21:50

Re: Съвет за цикъл

Мнение от Bauer »

От Украѝна е закупен, на Фармак ;] В аптеките го има.

Отговори