Промени по сайта

Правилата и Новини за psycho-cs.com
Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Промени по сайта

Мнение от 2GOOD »

Здравейте,
Тук ще научавате за промените по сайта.

Изпълнени:
21.02.2012г. Главното меню под хеадъра вече си има кирилица
21.02.2012г. Напълно интегрирана система за справка към сървърите - Сървъри
23.02.2012г. Автоматично обновяване на скоростта на копаене на главната страница - на всеки 5 мин.
23.02.2012г. Автоматично обновяване на потребители, които са на линия на началната страница в горния ляв ъгъл, броя на новите постове под аватара ви, както и броя на новите ви лични съобщения.
03.03.2012г. Сървърите на главната страница с оправени някои бъгове (на мястото на GameTraker-а)
03.03.2012г. Добавени са реклами на началната страница, като те изчезват за потребители с над 80 мнения
10.12.2012г. Статистика за PsychoTraining's Core Deathmatch Arena -> http://www.psycho-cs.com/statsdm/

Списък с нещата, които смятаме да бъдат добавени в близко бъдеще:
  • Страницата със Сървърите да се ъпдейтва автоматично примерно на 1 мин.
    Да се интегрират бановете и да се добави в главното меню.
    На началната страница да се добави блок в средната колона с последно коментирани теми.
    Да се измисли нов вариант с drop-down главно меню! ***in progress
    Да се редактират бутоните по форума с версия на български език.
Идеи за бъдещо развитие
  • Да се сложи STEAM модул в профилите. : )))) Натисни, ако ти стиска :D
    Да се добави опция за регистриране на никове през сайта за потребители с над определен брой мнения.
    Възможност за регистрация във форума чрез Facebook профил.
    Готова форма с полета за попълване за кандидатурите за админ и за темите за оплакване от бан (ако сметне, че наистина е нужна)
Това е засега, очакваме вашето мнение и препоръки.

Поздрави
Екипа на psycho-cs.com

Потребителски аватар
distance
Ex-CS Admin
Мнения: 155
Регистриран: 22.07.2010, 15:23
Мишка: 3.5

Re: Промени по сайта

Мнение от distance »

А защо да не направите и Статистика на Core Deathmatch :?

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Промени по сайта

Мнение от 2GOOD »

Не е лоша идеята, веднага го слагам в листа със задачките ;)

Потребителски аватар
distance
Ex-CS Admin
Мнения: 155
Регистриран: 22.07.2010, 15:23
Мишка: 3.5

Re: Промени по сайта

Мнение от distance »

Даже според мен статистиката е по-добре да се направи първо. : )))) За да можем ние играчите да си гледаме резултатите, дори когато /top15 е реснат.

П.П Предлагам и да се сложи STEAM модул в профилите. : )))) Натисни, ако ти стиска :D :happy-cheerleaderkid:

Потребителски аватар
XeRo
Big Boss Pro Player
Мнения: 401
Регистриран: 06.09.2007, 00:43
Мишка: Logitech G203 Prodigy
Ник в CS: XeRo
Местоположение: Бургас
Контакти:
Зареждане…

Re: Промени по сайта

Мнение от XeRo »

За този Steam модул, както казваш съм го дал на 2GOOD отдавна още преди 1 година и така и забрави. :D

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Промени по сайта

Мнение от 2GOOD »

Малко по малко нещата ще се наредят, добавих още една дреболия, която касае повече копаещите ;)

nJoy

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Промени по сайта

Мнение от minute »

Kритерия за регистриране на ник не мисля, че трябва да е брой мнения. Ще се напълним със спмери, няма да можем да им смогнем :-). В момента не се сещам какъв да бъде но може да се помисли, например нещо като първите 10 от статистиката или нещо такова. Лошото е, че тогава наистина трябва да се добавят всички сървъри в статистиката за да няма ощетени. Също няма да е лошо регистрацията да не е завинаги а примерно за 6 месеца, за да се потдържа постонство.
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Промени по сайта

Мнение от 2GOOD »

Да това за 6-те месеца и аз си го мислех... иначе от статса наистина няма как да стане (на този етап) а и самия играч как ще докаже, че е той или всъщност първия който регистрира негов си е.. да, но ако някой е в топа, пък не иска да се регне защото не влиза в сайта и някой малък може да му вземе ника, защото първия е про. Според мен трябва да е обвързано с форума по някакъв начин... Май ще е най-добре да се направи тема по въпроса, въпреки че в близкия месец едва ли ще се наема да го напиша или да го сглобя от някой готов плъгин.

Относно сайта, добавих няколко глезотийки, използвайки най-вече AJAX метод за обновяване на информацията. И така вече докато сте на началната страница ще се обновява автоматично следната информация:
Списъка с потребители в сайта, както и техния брой (горе в ляво)
Информацията за копеащите
Броят на новите съобщения (понеже в крещялката редовно има ... хей ЛС ...)
Броят на новите постове (под аватара ви, в дясно)

Засега толкова, ако имате идеи какво още би било полезно, моля споделете ;)

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Промени по сайта

Мнение от Bat Stoqn »

Има един проблем който много ме дразни :evil: когато се съберат повече хора във сайта и не мога да влизам във форума :D Пише ми в момента не можете да четете новите мнения или нещо от този род.Също много пъти ми се случва да пиша едно съобщение по 5 пъти в крещялката :lol:

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Промени по сайта

Мнение от fallangel »

Това мисля че не е от количеството онлайн във форума. И на мен ми го вадеше често по едно време после спря за известно време днес пак ми го изписа

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Промени по сайта

Мнение от Bat Stoqn »

Вчера когато имаше 27 човека на линия не ми го правеше този проблем :lol: сега са 14 на линия и ме пуска на 5 проби един :twisted:

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Промени по сайта

Мнение от 2GOOD »

И аз го забелязах... още преди като беше на старата машина, но там беше разбираемо, а сега натоварването на сървъра е около 30% т.е. не би трябвало да се бави - явно има някакъв лимит за заявките към сървъра и ние го надвишаваме - малко съм се отпуснал.

Има една идея - за обновена версия на портала - визуално почти нищо, но под капака нещата са по друг начин организирани и това ще спомогне за намаляването на този проблем до минимум, след което можем да вдигнем малко лимита и нацяло да отпадне. Все пак целта ни е до края на годината да направим 100 посетители на веднъж, от които поне 1/3-та регистрирани :whistle:

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Промени по сайта

Мнение от 2GOOD »

Приключи още една част от обновяването, дано ви харесва.

Сървърите вече са на първата страница -все още не се обновяват автоматично - не съм сиг. че ще го направя, по-скоро само на страницата Сървъра ще се обновяват. Другите промени са добавени няколко рекламни блока. Единият е до сървърите, който се вижда само при големи резолюции, сложих го с цел да не стои много празно там, другите два са долу централен, който е в два варианта голям и малак, пак според размера на екрана и един голям небостъргач под TS сървъра (в дясно), като календара е преместен в ляво, за да виждаме по-лесно рождениците ;)

Направени още доста козметични промени, които не са толкова забележими, а и вече не ги помня :whistle:

Ако нещо ви харесва или пък не - споделете.

Едит:
Още малко промени - на блока със сървърите се появава картинка при големи резолюции, рекламата в дясно е видима за всички, че ми стоеше доста празно.

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Промени по сайта

Мнение от minute »

:handgestures-thumbupleft:
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
Игнатов
Редовен
Мнения: 71
Регистриран: 08.04.2012, 19:11
Мишка: A4Tech
Ник в CS: Ignatov
Местоположение: Плевен

Re: Промени по сайта

Мнение от Игнатов »

minute написа:Kритерия за регистриране на ник не мисля, че трябва да е брой мнения. Ще се напълним със спмери, няма да можем да им смогнем :-). В момента не се сещам какъв да бъде но може да се помисли, например нещо като първите 10 от статистиката или нещо такова. Лошото е, че тогава наистина трябва да се добавят всички сървъри в статистиката за да няма ощетени. Също няма да е лошо регистрацията да не е завинаги а примерно за 6 месеца, за да се потдържа постонство.
До сега никъде не съм видял,да е доизмислено такова нещо на 100%,от плагиатите спасение няма ....
Може да се направи чрез смс,за мен това е най-удачния вариант,защото:
-Не всяко дете би дало пари,за да направи това.
-Кражбите на ник ,ще са в мн. пъти по-малко(заради парите).
-Пари за касата.
Изображение

Отговори