PsychoTraining's CS:GO Server - Алфа версия ;)

Сървърът е спрян!
Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: PsychoTraining's CS:GO Server - Алфа версия ;)

Мнение от fallangel »

Сървъра е на линия който има желание да налазва да гледаме как се държи дали има някакви проблеми и така нататък. Аз лично го пробвах със оригиналната игра, върви без проблем, за съжаление с версията от замунада бета версия не ме пусна.

78.83.47.245:27015
или
go.psycho-cs.com

Най големия плюс за сега е че не са измислени хакве за CS GO, и можете да бъдете сигурни че сървъра е чист, също така ако влезете и се окажете сами в сървъра тои веднага ще пусне ботове, които ще се махат при всяко влизане на релани играчи. За сега е в тестов период, и се надявам да няма никакви проблеми.

Потребителски аватар
de_vlak
Ex-CS Admin
Мнения: 117
Регистриран: 20.05.2012, 20:58
Мишка: x750bf
Ник в CS: de_vl@k

Re: PsychoTraining's CS:GO Server - Алфа версия ;)

Мнение от de_vlak »

искам е тествам ,но като е нямам садец

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: PsychoTraining's CS:GO Server - Алфа версия ;)

Мнение от fallangel »

Еми изтървахте промоцията за 20 лв можехте да си я купите по интернрт, сега е по скъпа. Всъщност сега е 22-23 лв пак не е скъпа. Къде не сте ги давали .

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: PsychoTraining's CS:GO Server - Алфа версия ;)

Мнение от fallangel »

Има нов ъпдейт на сървъра, най интересното е че има нещо като wall когато те убият. Можеш да виждаш собствения си отбор през стените през погледа на противника.
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: PsychoTraining's CS:GO Server - Алфа версия ;)

Мнение от Bat Stoqn »

Значи има вече и хак за тази версия :think: Те май първо мислят хаковете и после игрите :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: PsychoTraining's CS:GO Server - Алфа версия ;)

Мнение от fallangel »

Хак все още няма, но най вероятно скоро ще се появи. Тъй като играта е изградена на платформата на Source, а за нея си има хакове.

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: PsychoTraining's CS:GO Server - Алфа версия ;)

Мнение от fallangel »

Малко история за сървъра, както обикновено най големите заслуги се падат на 2GOOD. Първоначално сървъра беше пуснат от него в тест вариант, след кратко уговаряне основната част от хардуера на сървъра беше предоставен на мен и с наличните компоненти се събра новия сървър. Отново заслугите обира 2GOOD тъй като цялата работа отново беше свършена от него. Както бях споменал в една друга тема очаквах доставчика ми да ми сменят устройството за интерната с по нов модел за по добра работа. Кратко припомняне:
В събота ще ми сменят устройството за интернета, новото е доста по добро от старото:

Huawei HG8245
Изображение

С двете антени ще имам по добър обхват в къщи(старото изобщо не поддържаше wi-fi), ще мога да се възползвам от по бързата скорост на N стандарта на безжичната мрежа, ще си махан стария рутер, ще освободя един контакт :lol: Освен че има USB, поддържа и бакъп батерия, тоест ако ми спре тока и имам такава батерия ще продължавам да си имам нет, поне на лаптопа или покета :dance: Тези опции все още не са достъпни но ще ги пуснат.


Реалните резултати са повече от задоволителни, доставчика ми е Spektrum Net които се обединиха с Mega LAN и Mtel.(честно казано в момента съм объркан понеже не знам точно кои ме е доставчика :lol: )
Както и да е, интерната достига до мен посредством оптичен кабел директно в устройството. скоростта ми е BG/International download 50 Mbps, BG/International upload 33 Mbps/7 Mbps. Благодарение отново на 2GOOD, доставчика ми предостави(безплатно) второ реално IP на което е свързано единствено сървъра.
ето реални скорости:

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

За характеристиките на сървъра малко ме е срам но не помня какви бяха, тука ще помогне 2GOOD. мисля че беше двуреден AMD на 3.0Ghz с 2GB Ram, останалите компоненти нямат особено значение. Операционната система е Linux (Ubuntu server мисля) без графичен режим, изцяло конзолен за повишаване на производителността на сървъра.

Ето и малко снимки :lol:

Това е за сега, скоро ще пуснем и Зомби сървъра.

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: PsychoTraining's CS:GO Server - Алфа версия ;)

Мнение от minute »

:D :D :) имаме същата пералня.
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Отговори