Предложение за истрория на веригата

Колкото и да е лудо.. споделете го с нас!
Потребителски аватар
bastarka
Модератор
Мнения: 377
Регистриран: 28.05.2008, 00:06
Пол: Жена

Re: Предложение за истрория на веригата

Мнение от bastarka »

Да,ако беше си спираше wall -а от време на време нямаше да го има тоя сървар хахахахах :lol:
Спомням си Никето как ме агитираше да му стана подчинена хахаха Еххх хубави времена бяха :character-afro:
Изображение

Потребителски аватар
AnHiMiLaToR
Kinda Boss
Мнения: 447
Регистриран: 05.06.2008, 21:43
Мишка: Logitech G1
Аватарът на The Prodigy
Зареждане…

Re: Предложение за истрория на веригата

Мнение от AnHiMiLaToR »

2GOOD написа:ооОООоо намерих 2005-а сме били онлайн - рожденната дата може и да е по-ранна :dance:
Ето снимка на "сайта" (силно казано) от 6.05.2005г.
http://web.archive.org/web/200504060411 ... vskat.net/

:dance: :dance: :dance: :dance:
2005-та година сървъра е бил в доста начален стадии (така ми се струва) - даже и не го помня.
Първите ми спомени, естествено, са от your cs-server 8) на 1.5. Който е играл, ще се сети. Легендарни изпълнения. Златния век на Counter-Strike. В клуба 16 компютъра заети и още 20 човека прави и гледат как играят. Това беше около 2005-2006 година. Скатския CS сървър беше причината като си купих първия компютър да ползвам интернет от СКАТ. Някъде между 2006-2007 година, по-скоро 2006-та сякаш, спряха 1.5 сървъра и известно време нямаше нищо. Впрочем, на 1.5 сървъра на мен не ми бяха известни нито админ, нито хост - абе нищо. Като се пусна 1.6 сървъра, веднага разбрах кой е админ, през същото време се събираха и някои по-стари играчи (в общи линии това са старши админите на PsychoCS), след известно време игра на гол мод, започнаха да валят предложенията от моя страна за AMX-ове, конфигурации и т.н., докато накрая склонихме Bogka да направи някой и друг мод там. Но като цяло сървъра си беше дърво. И все пак, се събирахме да играем - не като в доброто старо време, но пак си имаше от време на време по 10-тина човека онлайн. Аз, XeRo, 2GOOD, Bogka (админа на скатския сървър), и още за които в момента просто не мога да се сетя. Както си разцъквахме, естествено, на XeRo започва да му идва музата и разбира се Bogka започна да се съмнява в него. Помня, че поне 3-4 човека го разубеждавахме, че XeRo не е хак, но той си знаеше неговото. А и само да вметна, аз, XeRo и 2GOOD бяхме админи по това време. Имаше и още някои админи, някъде към 10 бяхме май, даже има някои, които са и тук присъстващи, но просто в момента не се сещам. Дори той до колкото помня за нещо много незначително беше сметнал така. Тогава както се каза по-горе в темата имаше бан за XeRo - ама от грубите банове, по firewall. И малко след това са пуснали PsychoCS сървъра. Още малко след това посещенията в СКАТ замряха и хората се прехвърляха (включително и аз) в PsychoCS. След известно време агитации, успяхме да съберем доста голяма част от познатите играчи от СКАТ. И СКАТ затвори врати, остана само Psycho.

Така ги помня нещата аз, има и много подробности, за които не се сещам, но за сега това е. :D Плюс това е 6ч. и не съм спал, ще си простя.

Ето този списък може да помогне на някой да си опресни паметта (на мен ми помага само да видя никовете в списъка и горе-долу се пренасям в спомените):
Изображение

Потребителски аватар
Leader
Новак
Мнения: 17
Регистриран: 13.12.2012, 20:59
Мишка: Logitech
Ник в CS: Leader

Re: Предложение за истрория на веригата

Мнение от Leader »

XeRo си е явен хакер :mrgreen: а EASY има грешка в заглавието на темата :) Един малък съвет от мен е, ако искате сайта да се развива е да намятате няколко банерчета и реклами, които да Ви носят доходи. Другото което е можете се сработите с някой по-посещавани сайтове и да разменяте хипер връзки. Така ще има по-голям приток на хора, пък кой ще се задържи е божа работа :) Та така помислете върху това
Желанието да имаме това, което нямаме, ни пречи да ползваме, това което имаме.

Потребителски аватар
North
Ex-CS Admin
Мнения: 162
Регистриран: 29.01.2012, 06:22
Местоположение: Някъде след public static void main()

Re: Предложение за истрория на веригата

Мнение от North »

Пу да го е?а, как пък тия пусти админи цели 5 години не са се сетили да го направят това :violin:
Изображение

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Предложение за истрория на веригата

Мнение от 2GOOD »

Leader написа:XeRo си е явен хакер :mrgreen: а EASY има грешка в заглавието на темата :) Един малък съвет от мен е, ако искате сайта да се развива е да намятате няколко банерчета и реклами, които да Ви носят доходи. Другото което е можете се сработите с някой по-посещавани сайтове и да разменяте хипер връзки. Така ще има по-голям приток на хора, пък кой ще се задържи е божа работа :) Та така помислете върху това
Това почти не е по темата - ако имаш предложение за рекламите - можеш да пуснеш отделна тема в Мнения и Препоръки ;)

Анхи го е разказал доста добре :)

По едно време имаше 1.5 при мен пък 1.6 на скат и обратно ама не помня вече...

Отговори