Psycho Resurrection 2017

Колкото и да е лудо.. споделете го с нас!
Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Psycho Resurrection 2017

Мнение от 2GOOD »

Както знаете, започваме масирана кампания по сървърите.
Моля тук оставяйте вашите мнения и препоръки по промените, които правим или искате да видите ;)

hAMA
CS Admin
Мнения: 200
Регистриран: 30.05.2011, 21:26
Мишка: Китайска !
Ник в CS: Много са!

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от hAMA »

:arrow:
Последна промяна от hAMA на 26.04.2020, 12:11, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от green »

x<3 написа:Мисля,че няма да е лошо да барнете малко деатмача иначе другите са перфектни.Също мисля,че няма да е лошо да пуснете ГГ сървъра
Силно подкрепям за ГГ сървъра...

Имам въпрос, когато банна някой долу изписва кого съм баннал, това другите играчи виждат ли го?
Ако го виждат предлагам да бъде махнато, защото издава кой ги наблюдава...
Изображение

Потребителски аватар
bogii
CS Admin
Мнения: 371
Регистриран: 17.10.2011, 16:41
Мишка: G903
Ник в CS: BoGiI
Местоположение: PLEVEN
Аватарът на Pokemon
Зареждане…

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от bogii »

Да, но пък се знае, че има админ в сървъра и помага.
Другото е да се виждат сървърите в интернет търсачката на цс.
Афк да ги мята в спектатори(2мин) и ако няма място да ги киква(след още 2 минути).
На първо време знам, че не сте фенове на античийта, но ще помага поне за явните хлапета тарикати. Трябва да се гледат,
докако съберем админи, после винаги може да се спре.
http://www.psycho-cs.com/forum/viewtopic.php?f=5&t=612" onclick="window.open(this.href);return false; Даже е имало такъв.
Рестарт на рунда. Направо цял рунд да рестартва, а не 60сек. Един цял рунд да е загряващ.

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от zlatoto »

Аз предлагам да се наблегне с цял ресурс към Д2 и Класик.
ГГ ще седи празен, както са DM и AIM сървърите.
bogii написа: Афк да ги мята в спектатори(2мин) и ако няма място да ги киква(след още 2 минути).
На първо време знам, че не сте фенове на античийта, но ще помага поне за явните хлапета тарикати. Трябва да се гледат,
докако съберем админи, после винаги може да се спре.
http://www.psycho-cs.com/forum/viewtopic.php?f=5&t=612" onclick="window.open(this.href);return false; Даже е имало такъв.
Рестарт на рунда. Направо цял рунд да рестартва, а не 60сек. Един цял рунд да е загряващ.
Това го подкрепям с две ръце.
Нека се махнат всички излишни надписи по екрана.
Другите работи са козметични и винаги могат да се правят в движение. Нека всеки споделя своите препоръки и идеи :wink:

Потребителски аватар
AnHiMiLaToR
Kinda Boss
Мнения: 447
Регистриран: 05.06.2008, 21:43
Мишка: Logitech G1
Аватарът на The Prodigy
Зареждане…

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от AnHiMiLaToR »

Според мен даже към D2 да се наблегне напълно, а след като имаме добри посещения там, да се пренасочат и към Classic чрез хубав mapcycle и досадна реклама.
За рестарта съм съгласен напълно, даже преди няколко дни с някой го коментаритахме, но нямам време да намеря нов плъгин (трябва нов за да стане така). Тия дни ще го променим.

Относно излишните надписи, според мен в момента е много изчистено, нарочно сложих "Добавете във FAVORITES", защото това може и да влияе на посещаемостта според мен.
Други излишни надписи има ли?

Очакваме още идеи, не мислим, че сме измислили най-доброто, най-доброто ще измислим всички заедно. (доста философско) :lol:

Потребителски аватар
bogii
CS Admin
Мнения: 371
Регистриран: 17.10.2011, 16:41
Мишка: G903
Ник в CS: BoGiI
Местоположение: PLEVEN
Аватарът на Pokemon
Зареждане…

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от bogii »

kato плугини според мен ни трябва такива които не позволяват реклама като изписване на IP ......... и неща от този сорт
има плугини които сменяат името на играч ако ника му съдържа име на саиит за да не може да рекламира спами тук
малко по строго е като цяло но аз лично не мисля да пускаме никаква аванта на никои а относно рекалмата които иска да пуска при нас да минава през модератор и тогава да се побликува
наблягаме само Д2 но това се игра във всичките му разновидности

Потребителски аватар
AnHiMiLaToR
Kinda Boss
Мнения: 447
Регистриран: 05.06.2008, 21:43
Мишка: Logitech G1
Аватарът на The Prodigy
Зареждане…

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от AnHiMiLaToR »

bogii написа:kato плугини според мен ни трябва такива които не позволяват реклама като изписване на IP ......... и неща от този сорт
има плугини които сменяат името на играч ако ника му съдържа име на саиит за да не може да рекламира спами тук
малко по строго е като цяло но аз лично не мисля да пускаме никаква аванта на никои а относно рекалмата които иска да пуска при нас да минава през модератор и тогава да се побликува
наблягаме само Д2 но това се игра във всичките му разновидности
Да, трябва да се наблегне на Dust2, защото това се играе най-много в момента. И аз жадувам за добрите стари времена на класиците.
Искам и 2GOOD и XeRo да се включат относно забраната на реклама директно с плъгин, защото не съм сигурен хич... точно за това. (понякога може за доста невинно споделяне на нещо, да не можеш да го споделиш и дразни).

Потребителски аватар
bogii
CS Admin
Мнения: 371
Регистриран: 17.10.2011, 16:41
Мишка: G903
Ник в CS: BoGiI
Местоположение: PLEVEN
Аватарът на Pokemon
Зареждане…

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от bogii »

http://cs-bg.info/plugin/578/" onclick="window.open(this.href);return false;
Описание: Toва е прост анти-спам филтър. Той не позволява писането в чата или в ника на играч, да пише сайт или ИП-адрес на друг сървър.
ето един

Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от SauSer »

Аз също смятам, че е много по-добре да се наблегне изцяло на d2only, ако решите и classic, но не и на другите. Едно по едно. След като най-силен интерес има към d2, логично е усилията ни първоначално да бъдат насочени към него. На по-следващ етап бихме могли, да се надяваме, да го използваме като основа за развитие на останалите.
Относно това, че изписва публично какви дейности и кой администратор извършва - да, хубаво е, че показва някаква активност от наша страна, обаче това е единственият плюс. Според мен много по-добре е да седим в сянка и да не се знае кой е администратор и кога какво прави. Визирам най-вече санкционирането на играч. Така ще може по-добре и по-спокойно да си вършим работата, без всички да имат предвид, че сме там.
Козметична промяна към момента, която мен лично много ще ме зарадва, би била да се премахне плъгинът, показващ нанесения damage (белите цифри навсякъде из екрана :D ).
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

Потребителски аватар
AnHiMiLaToR
Kinda Boss
Мнения: 447
Регистриран: 05.06.2008, 21:43
Мишка: Logitech G1
Аватарът на The Prodigy
Зареждане…

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от AnHiMiLaToR »

Bullet damage - на мен ми е все тая дали го има, аз съм го сложил, защото си мисля, че масовата част от играчи ги кефи. Тук е момента да обсъдим дали е възможно да е така, аз много лесно ще го махна.

Относно активността на админа - в сянка е по-добре, да, мисля да потърся решение, което да показва като баннеш, но да не показва кой е и да не е през default-а на AMX, ами някакво друго съобщение - тези съобщения при бан вдъхват доверие докато играеш като нормален потребител, нали?

Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от SauSer »

AnHiMiLaToR написа:Bullet damage - на мен ми е все тая дали го има, аз съм го сложил, защото си мисля, че масовата част от играчи ги кефи. Тук е момента да обсъдим дали е възможно да е така, аз много лесно ще го махна.

Относно активността на админа - в сянка е по-добре, да, мисля да потърся решение, което да показва като баннеш, но да не показва кой е и да не е през default-а на AMX, ами някакво друго съобщение - тези съобщения при бан вдъхват доверие докато играеш като нормален потребител, нали?
Лесно се разбира кога някой, който дълго време е досаждал, е баннат. Разпространява се лесно информацията. Обаче в сянка остава кой и как го е санкционирал, което внушава повече респект и дори страх у играчите, както се казва - не знаят откъде ще им дойде, и не си позволяват много.
От друга страна, според мен тези надписи изричните кой кого е наказал освен, че издават излишна информация (кой е администраторът, какъв е видът на бана и т.н.), са дори малко несериозни именно поради това натъртване.
Може би компромисен вариант наистина ще бъде най-добър - да показва, че е санкциониран съответният играч, без да издава подробности. :)
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

hAMA
CS Admin
Мнения: 200
Регистриран: 30.05.2011, 21:26
Мишка: Китайска !
Ник в CS: Много са!

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от hAMA »

:idea:
Последна промяна от hAMA на 26.05.2018, 16:49, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
ReFleX
Напредващ
Мнения: 42
Регистриран: 19.08.2015, 21:02
Мишка: X7 f7 a4tech
Ник в CS: xxxReFleXxxx, ReFleX

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от ReFleX »

Появата на тези "семпли"плъгини придават една свежест,като в същото време не нарушават,класическият дух в сървъра.Особенно (transparent plugin)си е доста удобен, при повечко заети слотове.Сегашната аудитория играеща cs 1.6 е с доста бързопроменящи се вкусове, на които няма как да се угоди.Времената не са както преди.Оптимизмът ме кара да мисля,че винаги ще има кой да оцени веригата!!!

Потребителски аватар
AnHiMiLaToR
Kinda Boss
Мнения: 447
Регистриран: 05.06.2008, 21:43
Мишка: Logitech G1
Аватарът на The Prodigy
Зареждане…

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от AnHiMiLaToR »

SauSer написа: Лесно се разбира кога някой, който дълго време е досаждал, е баннат. Разпространява се лесно информацията. Обаче в сянка остава кой и как го е санкционирал, което внушава повече респект и дори страх у играчите, както се казва - не знаят откъде ще им дойде, и не си позволяват много.
От друга страна, според мен тези надписи изричните кой кого е наказал освен, че издават излишна информация (кой е администраторът, какъв е видът на бана и т.н.), са дори малко несериозни именно поради това натъртване.
Може би компромисен вариант наистина ще бъде най-добър - да показва, че е санкциониран съответният играч, без да издава подробности. :)
Точно това исках да кажа и аз, не можах да се изкажа добре.

ReFleX - transparent plugin? wtf?

Отговори