Psycho Resurrection 2017

Колкото и да е лудо.. споделете го с нас!
Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от 2GOOD »

x<3 написа:ДМ+Респал в момента е един от най-играните модове за сега.Дори има няколко вериги ,които са винаги пълни на тоя мод..
Е ние нали си имаме такъв !?

hAMA
CS Admin
Мнения: 200
Регистриран: 30.05.2011, 21:26
Мишка: Китайска !
Ник в CS: Много са!

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от hAMA »

:arrow:
Последна промяна от hAMA на 26.05.2018, 16:52, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
AnHiMiLaToR
Kinda Boss
Мнения: 447
Регистриран: 05.06.2008, 21:43
Мишка: Logitech G1
Аватарът на The Prodigy
Зареждане…

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от AnHiMiLaToR »

Някакви аим карти с много слотове, да са малки - това се играе много сега, наистина, аз знам един румънски сървър дето до 4-5 сутринта е пълен догоре и е точно така направен.

hAMA
CS Admin
Мнения: 200
Регистриран: 30.05.2011, 21:26
Мишка: Китайска !
Ник в CS: Много са!

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от hAMA »

:arrow:
Последна промяна от hAMA на 23.03.2018, 22:04, променено общо 1 път.

zila55
Новак
Мнения: 13
Регистриран: 11.02.2017, 18:40
Мишка: Gigabyte
Ник в CS: KraiCer

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от zila55 »

Здравейте имам желанието, да ви дам малко мое мнение за подобрени и пополация на ваще сървари, като потребител бих ви дал малко савети, тайкато знам какво харесват играчите, играя много сървари и повечето са чужди.
1. Aim. Страхотен е и се сабират повече хора там от колкото ДД2.
2. Respawn. Супер е аз бях дал мнение за Jetpack вече, и дадах ИП на сервер такъв на ваш колега, да види за какво иде реч.
3. Classic Dust2 only. Страшно мразя дуст2, навсякаде е тая карта, а тя е толкова лесна, че ми омръзна, може да се замини със някой мод тайкато имате класик дръг, пример за др. Speedrun или Zombie Biohazzard +lazers тайкато тези сървари са малко. а колкото по-малко са разпостранени толкова по-голям шанс за играчи, е не задулжително да са точно тези който споменах, но ако е 1 от тях значи, че 24/7 съм във него.
4. Classic. може да добавите RTV, както и във останалите, иии има един плагин, но немога да се сетя как се каваше, беше със код. /Bet all или /bet само и ти излиза меню, което ти показва Ct и T, тоест може да си залагаш парите който имаш, за този който мислиш, че ще победи и така може да спечелиш повече пари за следващия рунд или да изгибиш тези който си обеви, но си нямам и на представа каде може да се открие този плагин. иначе е супер за класик.
Имам готови пакети на карти, който си ги сабирам за класик и възраждане(Respawn) и др. модове.
Надявам се малко да съм ви помогнал. може да ме питате ако нещо не ви е ясно. имам времето а и ми се занимава, най-обичам да помагам, а сега избрах вас. :wink:

Потребителски аватар
AnHiMiLaToR
Kinda Boss
Мнения: 447
Регистриран: 05.06.2008, 21:43
Мишка: Logitech G1
Аватарът на The Prodigy
Зареждане…

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от AnHiMiLaToR »

Здравейте всички,
игнорирам това, че не бяхме писали много време в темата.

Всички работим, искаме качествено да променяме сървъри/сайт/верига, затова като нямаме достатъчно време - не го правим.

zila55, със сигурност ще оставим d2 сървъра, това е най-играното. И ще бъде в комерсиална конфигурация.
Поле за изява, дори не точно казано е "изява" ще имаме в Classic сървъра и евентуално може друг сървър да се пусне, но на този етап смисъл не виждам.

Молбата ми към всички редовни, нови и всякакви желаещи играчи, които четат това:
Проверете сървърите и дайте един списък на нужните промени според Вас, за да станат перфектни!


Примерно:
D2: Искам да е с 850 долара стартови пари, рунда да е 1.5 минута. Не ми харесва, че се вижда dmg като хитваш. C4 Таймера предлагам да е 45 секунди.
Classic: Тук freezetime трябва да е поне 3 секунди, другото е добре.


(не знам и аз защо написах примерите, може би за да подчертая че искам ясно да се разбира за кой сървър говорите)

В най-скоро време мислим да правим ъпдейт на доста от нещата и да "relaunch"-ваме веригата в освежен вид.
На мен лично ми писна лапетиите да взимат всичките играчи и да правят неадекватни работи.

Благодарим ;)

hAMA
CS Admin
Мнения: 200
Регистриран: 30.05.2011, 21:26
Мишка: Китайска !
Ник в CS: Много са!

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от hAMA »

:whistle:
Последна промяна от hAMA на 23.03.2018, 22:08, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
AnHiMiLaToR
Kinda Boss
Мнения: 447
Регистриран: 05.06.2008, 21:43
Мишка: Logitech G1
Аватарът на The Prodigy
Зареждане…

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от AnHiMiLaToR »

Положителна е моята реакция към повечето от предложеното, а някакви конкретни мапове имаш ли предвид?

hAMA
CS Admin
Мнения: 200
Регистриран: 30.05.2011, 21:26
Мишка: Китайска !
Ник в CS: Много са!

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от hAMA »

В сайта на геймбанана има най-различни мапове с техни снимки.Там трябва да решите,кои точно ще ви харесат и ще бъдат пуснати на сървърите..

hAMA
CS Admin
Мнения: 200
Регистриран: 30.05.2011, 21:26
Мишка: Китайска !
Ник в CS: Много са!

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от hAMA »

:arrow:
Последна промяна от hAMA на 21.11.2017, 18:45, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
AnHiMiLaToR
Kinda Boss
Мнения: 447
Регистриран: 05.06.2008, 21:43
Мишка: Logitech G1
Аватарът на The Prodigy
Зареждане…

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от AnHiMiLaToR »

x<3 написа:Добре защо,не пуснете някакви Смс екстри колкото и да ,не искате? Сега това е на мода и всяко хлапе праща смс за да получи някакви екстри за да се фука пред приятелите? Примерно вип админ да има зелен чат за него някакъв скин на играча и това е .Поне може да има някаква полза.Също тези,които си рекламират сървърите с теми тук в сайта да се нагласи така,че да пускат по 1 смс за да може да си рекламират сървърите? Може да направите турнир първите 3-ма в топ 15 да направят по 10 000 убивания печелят вип права за 1 месец.Или всеки един ,които иска да бъде админ да доведе минимум 10 играча,но да бъдат редовно и да играят всеки ден минимум 1-2 часа..
Изображение ;) ;) ;)
Просто това е силна политика от много време, не вярвам да се промени някога. Аз съм доста против имайки предвид, че веригата се е задържала толкова време без SMS.

Потребителски аватар
bogii
CS Admin
Мнения: 371
Регистриран: 17.10.2011, 16:41
Мишка: G903
Ник в CS: BoGiI
Местоположение: PLEVEN
Аватарът на Pokemon
Зареждане…

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от bogii »

по принцип нищата се обмислят одавна ще подкрепя всичко което сте замисли и казвали доста пути нямам възможност да теством тук нета е на ниво преди 10г в бг а мрежата на оператри 3ка Тмобаил вудафон ......т......к

hAMA
CS Admin
Мнения: 200
Регистриран: 30.05.2011, 21:26
Мишка: Китайска !
Ник в CS: Много са!

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от hAMA »

:arrow:
Последна промяна от hAMA на 23.03.2018, 22:07, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от zlatoto »

Преди на всички се харесваше, че сървърите са максимално изчистени.
По 22 човека на сървър е напълно достатъчно, като 2 са слотове за админ.
Колкото по-малко плъгини, толкова по-добре(без кървища, звуци и т.н.).
Ако един играч е афк 30 секунди -> спектатор.
Да не показва DMG при уцелен през стената.

hAMA
CS Admin
Мнения: 200
Регистриран: 30.05.2011, 21:26
Мишка: Китайска !
Ник в CS: Много са!

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от hAMA »

...
Последна промяна от hAMA на 23.03.2018, 22:12, променено общо 1 път.

Отговори