Psycho Resurrection 2017

Колкото и да е лудо.. споделете го с нас!
Потребителски аватар
ReFleX
Напредващ
Мнения: 42
Регистриран: 19.08.2015, 21:02
Мишка: X7 f7 a4tech
Ник в CS: xxxReFleXxxx, ReFleX

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от ReFleX »

Здравейте!Следя темите, виждам че има различни предложения, виждам също, че някои от екипа искат да се запази класическата игра, други искат да внесат свежест подхождаща към сегашните предпочитания ( трендове ). Не знам с какви ресурси разполагате,но това за което си мисля от доста време е появата на един такъв сървър с плъгини, модове и глезотийки.
Знам че подобен сървър е трудоемка работа,но така ще бъде удобно за всички,най-вероятно.Помислете и преценете, първо за кого се правят сървърите?
Дали за екипа или за играещите.
Сега времената са коренно различни от преди.Дори повечето от старите играчи вече изобщо не играят.
Помислете към коя аудитория ще бъде насочена веригата от тук насетне и работете в тази насока.
Определено ще трябват промени.
Лично за себеси сървърите ми харесват и така.

hAMA
CS Admin
Мнения: 200
Регистриран: 30.05.2011, 21:26
Мишка: Китайска !
Ник в CS: Много са!

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от hAMA »

:arrow:
Последна промяна от hAMA на 08.05.2018, 19:45, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
AnHiMiLaToR
Kinda Boss
Мнения: 447
Регистриран: 05.06.2008, 21:43
Мишка: Logitech G1
Аватарът на The Prodigy
Зареждане…

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от AnHiMiLaToR »

Аз като част от екипа гледам да угодим на потенциална аудитория, но същевременно и да не стават много малоумни сървърите. Приятен баланс се търси. Пък дай Боже да има много хора и да пускаме още сървъри. :)

hAMA
CS Admin
Мнения: 200
Регистриран: 30.05.2011, 21:26
Мишка: Китайска !
Ник в CS: Много са!

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от hAMA »

:arrow:
Последна промяна от hAMA на 08.05.2018, 19:45, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от SauSer »

Най-напред лично за мен важното е да се придържаме към принципите на веригата. Това означава категорично без SMS услуги, както колегата по-горе каза; максимално класически и изчистени модове, пр. Разбира се, за да се пласираме и то добре сред днешния "пазар на сървъри", ако мога така да се изразя, наистина е необходимо да се правят компромиси в рамките на допустимото. Било то някой друг излишен плъгин, някоя глезотийка. Нека просто да не се прекалява, защото иначе ще изгубим индивидуалността на веригата, а така се губи смисълът, поне за мен. Ще дам пример - плъгинът за предизвикване дуел с нож накрая на рунда; weapon restrictions (особено в classic сървър...); изкилиферчени скинове; залагания; други подобни може би са излишни. Аудиторията обаче не обича да е съвсем чисто, както знаем, така че може да останат примерно звуците; 850 стартови; много се колебая за плъгина „Bullet Damage“, т.е. белите цифри, показващи направения dmg. Ако се сетя за друго, запазвам си правото да редактирам изказването.
Картите е хубаво да се обновяват периодично, разбира се - това за DM и Aim.

Нещо пак по темата, но в друг аспект. Защо не организираме наистина турнир, мисля, че някой беше споменал неотдавна? Наближават празници, какъв по-добър повод от Коледа; децата и младежите ще имат повече свободно време, както и е по-вероятно някои от нас да имат по-голяма възможност да помогнат в провеждането му. По време на турнира може да помислим за някакъв вид допълнителен advertising, пак с цел още по-силно привличане занапред. А и ще бъде приятно изживяване както за нас, така и за състезателите :)
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

hAMA
CS Admin
Мнения: 200
Регистриран: 30.05.2011, 21:26
Мишка: Китайска !
Ник в CS: Много са!

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от hAMA »

:arrow:
Последна промяна от hAMA на 23.03.2018, 21:59, променено общо 1 път.

hAMA
CS Admin
Мнения: 200
Регистриран: 30.05.2011, 21:26
Мишка: Китайска !
Ник в CS: Много са!

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от hAMA »

:!:
Последна промяна от hAMA на 23.03.2018, 22:01, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от SauSer »

Аз подкрепям идеята за GG сървър, но доколкото помня, идеята беше първо да наблегнем на развитието на основните, а след това да се обърне повече внимание на допълнителни сървъри. Освен ако идеята не е GG сървърът да заеме мястото на някой друг основен към момента.
Колкото до плъгините... едва ли някой от вас не е наясно с мнението ми по темата, но все пак отново ще кажа, че съм много против слагането на подобни екстри. Наистина ми се струва, че сървърите ще заприличат на циркова арена, ако се пуснат толкова звуци и светлини по време на игра. Разбирам, че идеята е да сме различни, но именно по-опростеното днес е трудно за намиране... Вярно е и, че съвсем младата аудитория (основната вече) играчи търси големи ефекти, но нека не отстъпваме от принципите си чак толкова. Винаги може да се намери компромисен вариант. ;)

П.П. Молба към шефовете - възможно най-скоро обърнете внимание на бан-системата в сървърите! Прави много проблеми напоследък.
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

hAMA
CS Admin
Мнения: 200
Регистриран: 30.05.2011, 21:26
Мишка: Китайска !
Ник в CS: Много са!

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от hAMA »

:arrow:
Последна промяна от hAMA на 08.05.2018, 19:44, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
ReFleX
Напредващ
Мнения: 42
Регистриран: 19.08.2015, 21:02
Мишка: X7 f7 a4tech
Ник в CS: xxxReFleXxxx, ReFleX

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от ReFleX »

Трябва да се обмисля вариант,при който да се напълнят наличните сървъри,според мен.Може би,тук трябва да се концентрират усилията първо.Идеи за сървъри и модове,принципно има доста.
Мното е дразнещо,любимата верита на много хора, да стои празна а в други да няма празен слот и да се налага да чакаш.И за какво?За да четеш глупостите,които пишат и безхаберното администриране.Трябват играчи,трябва да се мисли за нещото което ще доведе хора тук.Тези модове са доста играни още.Няма причина тук да не им харесва.Как би се отразил един турнир,примерно?С бууст пробвахме преди....ефекта беше,крайно незадоволителен.Трябва да го измислим.

hAMA
CS Admin
Мнения: 200
Регистриран: 30.05.2011, 21:26
Мишка: Китайска !
Ник в CS: Много са!

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от hAMA »

:arrow:
Последна промяна от hAMA на 08.05.2018, 19:43, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
ReFleX
Напредващ
Мнения: 42
Регистриран: 19.08.2015, 21:02
Мишка: X7 f7 a4tech
Ник в CS: xxxReFleXxxx, ReFleX

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от ReFleX »

Кога е бил последният турнир?От 4 години насам не си спомням да е имало.Какъв е бил ефекта от него?Ако такъв вид състезание не помогне,както и бууст рекламирането,какво друго може да се направи?Забелязал съм,че най-рекламираните вериги ползват смс услуги,които им носят приходете за това рекламиране.Тук смс услуги няма,това винаги ми е харесвало.Доста съм се нагледал на закупени привилегий.
Какви са вариантите за реклама?

hAMA
CS Admin
Мнения: 200
Регистриран: 30.05.2011, 21:26
Мишка: Китайска !
Ник в CS: Много са!

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от hAMA »

:idea:
Последна промяна от hAMA на 23.03.2018, 22:02, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
AnHiMiLaToR
Kinda Boss
Мнения: 447
Регистриран: 05.06.2008, 21:43
Мишка: Logitech G1
Аватарът на The Prodigy
Зареждане…

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от AnHiMiLaToR »

Повярвай, влизаме и четем, няма много време и не можем да се наканим да пуснем бруталния ъпдейт. Замислено е и почти направено (по сайта) а по сървърите са доста по-лесна работа. Идеята на темата е да се съберат много предложения и да седнем една вечер с 2GOOD да ги отсеем, гласуваме и премислим и да осъществим най-добрите. Аз редовно му давам зор и все не можем да се наканим, но ми се иска да е скоро. :mrgreen:

hAMA
CS Admin
Мнения: 200
Регистриран: 30.05.2011, 21:26
Мишка: Китайска !
Ник в CS: Много са!

Re: Psycho Resurrection 2017

Мнение от hAMA »

:arrow:
Последна промяна от hAMA на 23.03.2018, 22:02, променено общо 1 път.

Отговори