Избор на карти.

Изображение
connect bomb.psycho-cs.com:27016
Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Избор на карти.

Мнение от Just.Z »

FallAngel написа:de_dust2_wz ще бъде махната дайте предложения за карта, както каза Just терористите имат сериозна преднина на тази карта.
Говорех за De_dust_xa там имат много предимство.. но и dust2_wz е доста голяма и за нея може да се помисли...
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Избор на карти.

Мнение от fallangel »

Just.Z написа:
FallAngel написа:de_dust2_wz ще бъде махната дайте предложения за карта, както каза Just терористите имат сериозна преднина на тази карта.
Говорех за De_dust_xa там имат много предимство.. но и dust2_wz е доста голяма и за нея може да се помисли...
dust2_wz е махнах и на нейно място сложих dust_xa обаче нали ми писа за dust_xa и днес като играх по дълго време реших че си прав и за това сега ще махнем и нея, не четеш ми се струва.

Edit: de_dust_xa вече е махната и е сложена de_dust2_2006 и времето на картите е намалено на 25

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Избор на карти.

Мнение от zlatoto »

Последните дни сървъра е празен и само на dust4ever се пълни.
Може да се махне някой мап и да бъде заменен с друг.
Например на de_indust2 винаги се празни... На негово място може да се сложи този de_dust4 -> http://maps.cs-bg.info/maps/cs/1668/
Преди време беше много игран, както и de_dust2002 също. Може би и временно de_dust2, de_dustyaztec.
de_dust_dumb е добра и е малко по-различна от de_dust.

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Избор на карти.

Мнение от Just.Z »

Има нещо вярно.. в смисъл и аз бях много надъхан за такъв сървър с такива карти, но когато местата да влезеш на някой Локейшън от 2-3 станат 10 и Терористите получават много голямо предимство. Това май доста бързо омръзна на хората незнам... играех често там ,но на последък има по 5-6 човека само, които след 4-5 изиграни рунда лефтват... Нз.. :think:

De_Indust (Industrial) наистина ме радва много но се празни заради шума който го има през цялото време.. аз лично го спирам в началото на всеки рунд с bind "kop4e" "stopsound" но няма как да обясняваш на всеки и си е голям минус.. Мисля , че самия звук може да се махне и да не се чува , но ако на Fall не му се занимава по добре май наистина да се махне тоя мап..
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Избор на карти.

Мнение от fallangel »

Добре ще махна de_indust2 и ще сложа на нейно място de_dust4, това ще стане по късно днес като се върна от работа.

Едит: Картата е сложена, приятна игра.

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Избор на карти.

Мнение от fallangel »

Нова промяна на картите, махната е lethal_de_urbandust2_f и са добавени 4 нови карти:
de_dust_scarface
de_dust_break
de_dustomania2
de_dustalux!

Картите ще стоят известно време за да се види към коя ще има интерес и към коя няма да има. Съответно безинтересните ще бъдат премахнати и на тяхно място ще сложим други. Целта е да се направи един добър мапцикъл от 8-9 карти.

de_dustalux! е премахната.

Заключена