Предложение за кнайф сървъра

Изображение
connect knife.psycho-cs.com:27017

Да се върне ли респаун мода?

Анкетата завърши на 07.04.2014, 22:00

Да
11
73%
Не
4
27%
 
Общо гласове: 15

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Предложение за кнайф сървъра

Мнение от fallangel »

Предлагам първо да почнете да пълните сървъра и тогава да давате разни идеи. Много странно как повечето мнения не искат распаун а анкетата показва обратното.

И аз съм против респауна, играта няма да е честна.

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Предложение за кнайф сървъра

Мнение от green »

fallangel написа:Предлагам първо да почнете да пълните сървъра и тогава да давате разни идеи. Много странно как повечето мнения не искат распаун а анкетата показва обратното.

И аз съм против респауна, играта няма да е честна.
Сигурно някои не са писали, а са гласували само.. сигурен съм, че има начин да видите кой е гласувал... и от там да се види, че не контролирам вота.. ако исках да го контролирам досега да бяха се събрали 20 ДА-та.. но не съм такъв, просто няма смисъл... наистина и аз искам да пълним сървъра, но всички все едно и също играят... ако почнат да разнообразяват малко.. ще се пълнят горе доло сървърите... аз играя където ми падне... стига да има хора било то в деатмач.. бф... гънгейм.. айм.. авп и т.н.

П.С. всичко си има минуси и плюсове, плюсовете са, че няма да чакаме другите да се убият, нищо че не се пълни сървъра.. играем пак приятели.. те двамата решили да се гледат един час.. затова...
Изображение

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Предложение за кнайф сървъра

Мнение от eldynari »

Причината да не се пълни сървъра е че много играчи които играят с една или друга версия на психо цс-а го нямат този сървър въпросното ай пи също така не всички които играят в психо сървърите са регистрирани потребители за да знаят че има още един сървър.Тези идеи които предлагате няма да напълнят сървъра като цяло за да стане това трябва да се обновят всички версии които Херо е направил но това си е играчка и поради тази причина аз предлагам Фалл да сложи ай пи-то на сървъра под това за Bomb defuse и Dust22 на началната страница :)

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Предложение за кнайф сървъра

Мнение от green »

eldynari написа:Причината да не се пълни сървъра е че много играчи които играят с една или друга версия на психо цс-а го нямат този сървър въпросното ай пи също така не всички които играят в психо сървърите са регистрирани потребители за да знаят че има още един сървър.Тези идеи които предлагате няма да напълнят сървъра като цяло за да стане това трябва да се обновят всички версии които Херо е направил но това си е играчка и поради тази причина аз предлагам Фалл да сложи ай пи-то на сървъра под това за Bomb defuse и Dust22 на началната страница :)
Няма смисъл да се обновяват всички версии на цс-а... ти самия каза, че е играчка.... то е от ясно, по-ясно, че едва 1/5 от потребителите са регистрирани... половината не лизат изобщо... дори може 1/10 от потребителите.. преди всичко беше пълно, а сега.. гадни атаки.. но това е просто тежък период, през който минаваме всички... скоро ще се върне мнозинството..... и тогава ще пускам тройно повече предложениея... все пак съм спамер... :lol:
Майтапя се за спаменето... то тряБва само да се смени геймменюто на една версия.. и то се разбра коя.. (v3) и когато се сложи на главната страница на сайта.... когато се качи в различните сайтова (пак..) ще стане както преди.. Иначе си прав, че една от причините е цс-а, но и херо е зает.. но още е рано за ъпдейтване на цс-а първо да се утвърди списъка на сървърите.. после.....
Поздрави
Изображение

Потребителски аватар
Damqn
Пристрастен
Мнения: 156
Регистриран: 08.09.2011, 16:56
Мишка: Made in China
Ник в CS: shooter®
Местоположение: обл. Варна
Контакти:

Re: Предложение за кнайф сървъра

Мнение от Damqn »

:text-+1:
Аз съм за ,защото съм играл в такива сървари и доста добре се развиват.
Животът е твърде важен за да го взимаме насериозно.Изображение

Отговори