Предложение за кнайф сървъра

Изображение
connect knife.psycho-cs.com:27017

Да се върне ли респаун мода?

Анкетата завърши на 07.04.2014, 22:00

Да
11
73%
Не
4
27%
 
Общо гласове: 15

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Предложение за кнайф сървъра

Мнение от green »

Искам да предложа респаун мода да се върне.
За шоп менzто просто го предложих ей така, имаше си тема за нещо като вип система и аз реших да направим нещо тако.. но щом не сте съгласни няма да го има, сега само съгласни или не за Respawn мод?
Последна промяна от green на 12.06.2013, 15:16, променено общо 4 пъти.
Изображение

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Предложение за кнайф сървъра

Мнение от eldynari »

ТВЪРДО ПРОТИВ :!: :!:

Потребителски аватар
Voultx
CS Admin, Jr.
Мнения: 95
Регистриран: 22.03.2013, 20:36
Ник в CS: Voultx

Re: Предложение за кнайф сървъра

Мнение от Voultx »

Идеята ти не ми допада :hand: .

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Предложение за кнайф сървъра

Мнение от zlatoto »

И аз съм против. Ще стане мазало...

Потребителски аватар
jijania
CS Admin, Jr.
Мнения: 127
Регистриран: 31.03.2013, 20:24
Мишка: Hama-62888 Urage
Ник в CS: jijania
Местоположение: Бургас

Re: Предложение за кнайф сървъра

Мнение от jijania »

пич съгласен съм само за тва с респауна и може би сшоп меню само за живот може би още 20 или 50 живот но не и 1000
I race to win. If I am on the bike or in a car it will always be the same.
Valentino Rossi

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Предложение за кнайф сървъра

Мнение от green »

За /shop менюто добре.. но поне да се върне респаун мода.. да не се чакаме, когато сме повечко хора и сме се събрали да распунем малко.., за шопа го отхвърлете ако искате ок, но поне това :)
Изображение

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Предложение за кнайф сървъра

Мнение от eldynari »

Относно Respawn ми е все едно но всичко останало е просто една голяма простотия какво ви пречи сървъра да е нормален да няма никакви бонуси като ти се цъка такъв кнайф сървър има ги 100-тици в БГ отивай и се радвай колко е малоумно направено.От една страна respawn е тъпо тъй като когато има човек във противниковата база и ти си умрял много лесно може да си трупа килове примерно и ако даден играч не може да играе добре с канйф той разбира се ще се ядоса че постоянно умира и няма време да реагира.Нека си остане така както е и ако Фалл сметне за нужно да прави някакви промени да ги направи все пак сървъра си е негов.

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Предложение за кнайф сървъра

Мнение от CzaR »

И аз също съм против.

Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: Предложение за кнайф сървъра

Мнение от SauSer »

Аз съм ЗА respawn. Против всякакви други бонуси.
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

Потребителски аватар
Makaveli '
Ex-CS Admin
Мнения: 90
Регистриран: 01.05.2013, 12:52
Мишка: Мишка за Прота !
Ник в CS: Makaveli ' / BE A PRO ?
Местоположение: Бургас,България.

Re: Предложение за кнайф сървъра

Мнение от Makaveli ' »

За Respawn,за другото не съм настроен положително.
Страхливците умират 1000 пъти, а истинският войник само веднъж! - 2Pac!

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Предложение за кнайф сървъра

Мнение от green »

eldynari написа:Относно Respawn ми е все едно но всичко останало е просто една голяма простотия какво ви пречи сървъра да е нормален да няма никакви бонуси като ти се цъка такъв кнайф сървър има ги 100-тици в БГ отивай и се радвай колко е малоумно направено.От една страна respawn е тъпо тъй като когато има човек във противниковата база и ти си умрял много лесно може да си трупа килове примерно и ако даден играч не може да играе добре с канйф той разбира се ще се ядоса че постоянно умира и няма време да реагира.Нека си остане така както е и ако Фалл сметне за нужно да прави някакви промени да ги направи все пак сървъра си е негов.
Нищо лично, но внимавай малко повече какво пишеш, с тези думи направо ми казваш да ида да си търся друга верига... поне аз така го разбирам... .
Аз няма да обърна внимание на твоя коментар... и ще си остана тук... .
Малко да ти разясня.
Ако исках щях да си намеря...., но аз не искам..... щом пускам предложения тук, значи имам на ум да си остана тук.. искам сървърите да се напълнят както преди гадните атаки..., тези предложения не ги пускам така, да си играя да пускам теми.., а да направим по-голям комфорт в сървърите..., ако предложенията не са добри няма да бъдат одобрени...., няма нужда да ми казваш да ходя да си търся друга верига.. човек си има ум и сам може да расъждава....
Аз оставам тук и не смятам да играя в други съвъри.

П.С. айде мислете малко преди да пуснете мнение, може да обидите човека, да го накарате да зареже веригата (всмисъл да направите така, че да не му е комфортно в сърварите вече, заради вашето изказвание). Не че сега съм се обидил или нещо такова, но внимавайте малко, говоря в множествено число, защото всикчи да разберат и да почнат да мислят какво пишат... .
Все пак потребителите правят сървърите.....
Изображение

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Предложение за кнайф сървъра

Мнение от eldynari »

green написа:
eldynari написа:Относно Respawn ми е все едно но всичко останало е просто една голяма простотия какво ви пречи сървъра да е нормален да няма никакви бонуси като ти се цъка такъв кнайф сървър има ги 100-тици в БГ отивай и се радвай колко е малоумно направено.От една страна respawn е тъпо тъй като когато има човек във противниковата база и ти си умрял много лесно може да си трупа килове примерно и ако даден играч не може да играе добре с канйф той разбира се ще се ядоса че постоянно умира и няма време да реагира.Нека си остане така както е и ако Фалл сметне за нужно да прави някакви промени да ги направи все пак сървъра си е негов.
Нищо лично, но внимавай малко повече какво пишеш, с тези думи направо ми казваш да ида да си търся друга верига... поне аз така го разбирам... .
Аз няма да обърна внимание на твоя коментар... и ще си остана тук... .
Малко да ти разясня.
Ако исках щях да си намеря...., но аз не искам..... щом пускам предложения тук, значи имам на ум да си остана тук.. искам сървърите да се напълнят както преди гадните атаки..., тези предложения не ги пускам така, да си играя да пускам теми.., а да направим по-голям комфорт в сървърите..., ако предложенията не са добри няма да бъдат одобрени...., няма нужда да ми казваш да ходя да си търся друга верига.. човек си има ум и сам може да расъждава....
Аз оставам тук и не смятам да играя в други съвъри.

П.С. айде мислете малко преди да пуснете мнение, може да обидите човека, да го накарате да зареже веригата (всмисъл да направите така, че да не му е комфортно в сърварите вече, заради вашето изказвание). Не че сега съм се обидил или нещо такова, но внимавайте малко, говоря в множествено число, защото всикчи да разберат и да почнат да мислят какво пишат... .
Все пак потребителите правят сървърите.....
Да започнат да мислят какво пишат мисля че това се отнася най-вече за теб предлагаш поредната малоумна идея за даден сървър която не се приема за пореден път ти въобще замисли ли се като прави темата как може да предложиш цитирам:
1.Живот-10000
2.Бързина-12000
3.Гравитация-12000
4.Бързина+гравитация 23500
5. И каквото измислите
Ти наред ли си въобще какъв е смисълът да се прави кнайф сървър със специално направени карти и да се добавят такива простотии.Дали потребителите правят сървъра ? Също така започваш да заприличваш на стайл и той си вреше носа навсякъде и спаменеше всяка тема.Пробва се като админ и фейлна въпреки това явно ти си поредният индивид със самочувствие до небето макар и да не е покрито :doh:

Потребителски аватар
Vamps
CS Admin
Мнения: 112
Регистриран: 16.07.2010, 22:16
Пол: Жена
Мишка: Razer Naga hex 2
Ник в CS: Vampirella, L!l!th
Местоположение: The Madhouse
Контакти:
Аватарът на Vampsa
Зареждане…

Re: Предложение за кнайф сървъра

Мнение от Vamps »

Като цяло много рядко изразявам мнение и пиша по темите свързани със сървърите и каквото и да е... но това за мен вече е пълен абсурд и реших да се изкажа.
Относно респаун съм съгласна с 2те ръце и 2та крака даже, но всякакви бонуси и така нататък от сорта на 10к хп и 12к спийд????? Тука малко се пресили с предложението си ... Някой с 10к хп да го ръчкаш с ч***ята 5 минути примерно и накрая той да ти тегли ножа или някой друг дати го вземе, когато е останал на плюнка кръв, няма ли да те изнерви... примерно....И не само това. Ти с тея 10к хелт цял ден да те бият с ножката пак няма да умреш. Може да се сложи + 20 кръв като бонус и малко спийд, а не да се пресилва до такава степен всичко. С предложението, което си дал обезсмисляш целия knife server и като цяло функцията на ножа. Най-добре според мен ще е да се добави един респаун и нищо друго, а не някакви абсурдни бонуси...

Твърдо ПРОТИВ.
Изображение
Ще ви покажа всеки орган къде се намира, как функционира и защо боли!

Потребителски аватар
*MiLoS*
Нямащ си друга работа
Мнения: 201
Регистриран: 16.06.2011, 17:23
Мишка: acme
Ник в CS: нацепен крак
Местоположение: Казанлък
Контакти:

Re: Предложение за кнайф сървъра

Мнение от *MiLoS* »

Някой се бъгват по стените а другите играчи трябва да го чакат да слезе и да почнат да играят следващия рунд (само когато няма админи) , но според мен ще е по-добре да се върне "respawn-а" .
Изображение
Изображение[url=steam://friends/add/76561198061927288]Изображение[/url]

Потребителски аватар
Viko
CS Admin, Jr.
Мнения: 91
Регистриран: 19.04.2013, 13:41
Ник в CS: Viko

Re: Предложение за кнайф сървъра

Мнение от Viko »

Аз съм против :naughty:

Отговори