Лоша преценка...Несправедлив БАН!!!

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
dead_game2
Новак
Мнения: 10
Регистриран: 05.09.2012, 21:08

Лоша преценка...Несправедлив БАН!!!

Мнение от dead_game2 »

Здравейте,незнаино защо..някои ме банна за лол хак..!Явно някои от админите просто виждат някои по добър и направо банна.Сигурно повечето от тях не са чували думата "РАДАР" малко повече "ЗВУК"и най вече командата "/ме".Ето ип-то ми 77.76.174.252. Все пак демото ще покаже ето го и него: http://www22.zippyshare.com/v/41428716/file.html
Благодаря :) 8)

Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: Лоша преценка...Несправедлив БАН!!!

Мнение от Still Ballin »

прегледай шаблона с образец за несправедлив бан и си редактирай темата
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

zolfeca
Напредващ
Мнения: 46
Регистриран: 18.09.2012, 21:25
Мишка: x7
Местоположение: Бургас

Re: Лоша преценка...Несправедлив БАН!!!

Мнение от zolfeca »

Прегледах демото и мнението ми е, че бана е напълно заслужен. Нека тези които гледат демото да обърнат внимание на
13:25 , 19тата и 20тата минута. На 13:25 като отиваш за c4 не се оглеждаш нито за loc нито за платформа, а на теб ти е ясно, че е в тунела. В другите два случая, които съм посочил ги убиваш през смока :clap: . Говориш за радар и звук, но ти дори не се оглеждаш, а направо знаеш къде да ходиш :lol: .

dead_game2
Новак
Мнения: 10
Регистриран: 05.09.2012, 21:08

Re: Лоша преценка...Несправедлив БАН!!!

Мнение от dead_game2 »

Хах пич явно си мн назад с матеряла.. и явно нз за 3Д графика на смоке хаха или модел пък и както казах радара помага мн.. ;)

zolfeca
Напредващ
Мнения: 46
Регистриран: 18.09.2012, 21:25
Мишка: x7
Местоположение: Бургас

Re: Лоша преценка...Несправедлив БАН!!!

Мнение от zolfeca »

dead_game2 написа:Хах пич явно си мн назад с матеряла.. и явно нз за 3Д графика на смоке хаха или модел пък и както казах радара помага мн.. ;)

3D, 5D не ме вълнуват. Едва ли не се оказа, че си про, но няма кой да излъжеш. То си вижда, че никъде не се оглеждаш, а веднъж не те убиха в гръб :whistle: .

P.S. И нека не спамим повече, а хората имащи думата и правата да изказват мненията си.

dead_game2
Новак
Мнения: 10
Регистриран: 05.09.2012, 21:08

Re: Лоша преценка...Несправедлив БАН!!!

Мнение от dead_game2 »

Със сигърност сам по добре от теб.. :D явно си начинаещ в тия неща.. и като съм бил хак що неми сложи блинд.. или да ти обяснявам и това какво е :D

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Лоша преценка...Несправедлив БАН!!!

Мнение от 2GOOD »

Само да кажа, че се зачитат мненията на предимно на админи, това разбира се не ви пречи да коментирате ;)

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Лоша преценка...Несправедлив БАН!!!

Мнение от zlatoto »

Блинд? :lol: Има ли админи, които още го използват, особено за waller? :lol:
Язък за надменното ти държание, най-вероятно ще ти се удължи бана за хака и ще получиш бан във форума :?
Още като видях как "пазариш" до някъде ми стана ясно, но си викам все пак... Всеки със стила си :)
За мен лично се издаде точно на 4 места и ще ти ги кажа. Другите мога по някакъв начин да ги оправдая.
След като си купи awp и се въртеше край кашона на X, тръгна посока базата на CT и в ляво за влизането към тунела(катакомби) въобще не се огледа, а противника ти беше горе в тунела и гледаше към Б.
След това уби 2мата, които пазеха. И като беше на Б се засили към тунела, отново без да се огледаш в дясно край кашоните, където 99.9% чака някой, но ти реши, че сега е 0.01% и направо към тунела, където знаеше, че точно там е CT.
Когато беше с авп на ярда и на А имаше ЦТ, от къде разбра, че той е слязал доло, и стрелна точно преди да се покаже твоя :) После вече на ярда двата фрага през димките бяха достатъчни. Без да ги чуваш и от първия път... Не да дупчиш в някоя точка и от 2рия или 3тия път да уцелиш някой.

И да добавя, че след като ти направят забележка да си редактираш темата, трябва да го направиш :!:
Също така, защо след 2 дена пускаш тема за бана?

dead_game2
Новак
Мнения: 10
Регистриран: 05.09.2012, 21:08

Re: Лоша преценка...Несправедлив БАН!!!

Мнение от dead_game2 »

Ех деца... пални професионалисти :D Играятми цс от 2-3 месеца и станаха разбирачи.. жалко че изобщо незнаете за какво ставадума.. xaxa :D

Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: Лоша преценка...Несправедлив БАН!!!

Мнение от Still Ballin »

Аз съм за удължаването на бана му !!! :character-oldtimer:
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Лоша преценка...Несправедлив БАН!!!

Мнение от zlatoto »

Като изключим неграмотността ти.
Какво ще кажеш за това:
http://banlist.cslan.bg/ban_list.php?bid=2223

Потребителски аватар
North
Ex-CS Admin
Мнения: 162
Регистриран: 29.01.2012, 06:22
Местоположение: Някъде след public static void main()

Re: Лоша преценка...Несправедлив БАН!!!

Мнение от North »

zlatoto написа:Като изключим неграмотността ти.
Какво ще кажеш за това:
http://banlist.cslan.bg/ban_list.php?bid=2223
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
gArNe7
Редовен
Мнения: 70
Регистриран: 16.02.2012, 11:31
Мишка: 2
Ник в CS: gArNe7

Re: Лоша преценка...Несправедлив БАН!!!

Мнение от gArNe7 »

dead_game2 написа:Ех деца... пални професионалисти :D Играятми цс от 2-3 месеца и станаха разбирачи.. жалко че изобщо незнаете за какво ставадума.. xaxa :D



Със извинение за мене си много жалък !! защото не знаеш какво пишеш такаче.....Не се прави на голямо про* :naughty: :whistle:
Изображение
Изображение

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Лоша преценка...Несправедлив БАН!!!

Мнение от eldynari »

BTK_BaBka написа:Аз съм за удължаването на бана му !!! :character-oldtimer:
Аз предлагам да го направите перманентен направо заради наглото му държание и прочее :lol: :lol: все пак всички играем от 2-3 месеца цс :mrgreen:

Потребителски аватар
moses
CS Admin
Мнения: 227
Регистриран: 13.06.2011, 20:50
Мишка: Genius
Ник в CS: moses
Местоположение: BETWEEN HEAVEN AND HELL

Re: Лоша преценка...Несправедлив БАН!!!

Мнение от moses »

Освен, че е 16-битов и ги бие през смоук не видях нищо, което да ме накара да мисля, че е хакер. Всички, които уби се чуваха кристално и аз бих ги играл така. Имаше 1 или 2 фрага по странни, но за мен са плод на шанаджийство. Всички имаме такива убийства. Може би е трябвало да се проследи повечко за да има повече "интересни ситуации" за анализиране. Не бих му сложил бан на това демо. :techie-eatcursor:
ЧЕРНО ДРОБЧЕ СЪЖАЛЯВАМ , АЗ ТАКА СЕ ЗАБАВЛЯВАМ... !!!

Отговори