Стига слапвайте!

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
Потребителски аватар
vivaz
Редовен
Мнения: 57
Регистриран: 08.12.2011, 22:09
Мишка: Genius 5 лева
Ник в CS: vivaz(has no skill)

Стига слапвайте!

Мнение от vivaz »

Хора,е'бати глупавата история с тия слапове! Админи,които нямат никаква визия над играта си позволяват да слапват,а не им ражда акъла какво се случва. Грубия ли,мрубия ли,не го знам к'ъв е,ама е от "групичката".

К'ви са тия глупости,е? Като искате задължително да се ходи за С4 знаете плугина е,хора! Айде стига вече с тия простотии,пазя ръкав откъм кашоните "до лампата" на инферно,БОМБАТА Е ЗАЛОЖЕНА и идва някакво админче и почва да ме слапва? Е това какво е? Абсолютно неориентиран,при положение ,че ясно се чуват двама да идват от към другия лок. Неандарталщина. И пак казвам,като ще слапвате (де-факто ще правите простотии),ми аре махнете си имунитета на колегите и слапвайте тях,че сигурно 200 пъти съм виждал админ да не пази/ходи за С4. Ама упорито си държите на простотиите и това е.
Слабичък съм,всичко е плод на добро стечение на обстоятелствата!
Изображение
Изображение

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Стига слапвайте!

Мнение от essential »

vivaz написа:Хора,е'бати глупавата история с тия слапове! Админи,които нямат никаква визия над играта си позволяват да слапват,а не им ражда акъла какво се случва. Грубия ли,мрубия ли,не го знам к'ъв е,ама е от "групичката".

К'ви са тия глупости,е? Като искате задължително да се ходи за С4 знаете плугина е,хора! Айде стига вече с тия простотии,пазя ръкав откъм кашоните "до лампата" на инферно,БОМБАТА Е ЗАЛОЖЕНА и идва някакво админче и почва да ме слапва? Е това какво е? Абсолютно неориентиран,при положение ,че ясно се чуват двама да идват от към другия лок. Неандарталщина. И пак казвам,като ще слапвате (де-факто ще правите простотии),ми аре махнете си имунитета на колегите и слапвайте тях,че сигурно 200 пъти съм виждал админ да не пази/ходи за С4. Ама упорито си държите на простотиите и това е.
Никога не съм виждал админ да пази пушка от ц4.

m113v
Напредващ
Мнения: 40
Регистриран: 14.07.2012, 11:50
Мишка: ...
Ник в CS: m113v...

Re: Стига слапвайте!

Мнение от m113v »

Да слапнеш за обида добре, да слапнеш за реклама... нали, ама да слапнеш някой само защото не е отишъл да обезврежда не ми звучи нормално.
Според мен всеки играе колкото може..., има хора които не знаят къде е ц4 и не знаят как да я открият и когато някой админ види това, веднага се почва с белите букви да се спами "Ц4!!"...

Потребителски аватар
Fair Play
CS Admin
Мнения: 497
Регистриран: 20.01.2010, 02:15
Мишка: A4TECH X-766FS
Ник в CS: Fair Play
Местоположение: Някъде до морето :)

Re: Стига слапвайте!

Мнение от Fair Play »

Аз го слапвах и причината е, че той стоеше там клекнал 30 секунди, в които 2ма от неговият отбор минаха от Т база през Х2, към Х и отидоха на малка, убиха полицайте и заложиха бомбата, таймера стигна до към 20та секунда, а той продължаваше да чакали. От полицайте бяха останали двама, които бяха в ЦТ база! Така, че не знам какво е чувал зад себе си. Да стоиш клекнал повече от 50-60 секунди... айде моля ти се! Дори афк-тата стоят по-малко в базата.
He is Machine! He is Legend! He is Fair Play!

Потребителски аватар
vivaz
Редовен
Мнения: 57
Регистриран: 08.12.2011, 22:09
Мишка: Genius 5 лева
Ник в CS: vivaz(has no skill)

Re: Стига слапвайте!

Мнение от vivaz »

m113v написа:Да слапнеш за обида добре, да слапнеш за реклама... нали, ама да слапнеш някой само защото не е отишъл да обезврежда не ми звучи нормално.
Според мен всеки играе колкото може..., има хора които не знаят къде е ц4 и не знаят как да я открият и когато някой админ види това, веднага се почва с белите букви да се спами "Ц4!!"...
Аз съм терорист,бе,хахахахаха. Слапват ме,защото...защото са админи.
Fair Play написа:Аз го слапвах и причината е, че той стоеше там клекнал 30 секунди, в които 2ма от неговият отбор минаха от Т база през Х2, към Х и отидоха на малка, убиха полицайте и заложиха бомбата, таймера стигна до към 20та секунда, а той продължаваше да чакали. От полицайте бяха останали двама, които бяха в ЦТ база! Така, че не знам какво е чувал зад себе си. Да стоиш клекнал повече от 50-60 секунди... айде моля ти се! Дори афк-тата стоят по-малко в базата.
Язък,че се пишеш някакъв играч. Нека предположим,че двамата съотборници,които са живи от моя тийм,имат IQ над 50 - те хващат лок-а откъм база,а аз държа откъде? Ами откъм ръкав.И не ми казвай къде и кога са ходили,защото ти ги виждаш,защото си спек,ама сеш'се,аз съм жив и нямам идея къде ходят контрите.***'ти довода,те отивали от не знам си къде,до не знам си къде :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ми аз как да ги видя,бе,готин,хахааххаххахахахахаххахах. Ти вярно си легенда,бе.

А ако сега ми кажеш,че като убият 1 от моите (които естествено са 2-ма и много добре ще видя и винаги ще виждам,логично,имам очи) няма да имам време да ида и да пазя - ти ще излезеш повече от легенда. :lol: :lol: :lol: :lol:

Oh,tragic daaaaaays.
Слабичък съм,всичко е плод на добро стечение на обстоятелствата!
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Fair Play
CS Admin
Мнения: 497
Регистриран: 20.01.2010, 02:15
Мишка: A4TECH X-766FS
Ник в CS: Fair Play
Местоположение: Някъде до морето :)

Re: Стига слапвайте!

Мнение от Fair Play »

vivaz написа:
m113v написа:Да слапнеш за обида добре, да слапнеш за реклама... нали, ама да слапнеш някой само защото не е отишъл да обезврежда не ми звучи нормално.
Според мен всеки играе колкото може..., има хора които не знаят къде е ц4 и не знаят как да я открият и когато някой админ види това, веднага се почва с белите букви да се спами "Ц4!!"...
Аз съм терорист,бе,хахахахаха. Слапват ме,защото...защото са админи.
Fair Play написа:Аз го слапвах и причината е, че той стоеше там клекнал 30 секунди, в които 2ма от неговият отбор минаха от Т база през Х2, към Х и отидоха на малка, убиха полицайте и заложиха бомбата, таймера стигна до към 20та секунда, а той продължаваше да чакали. От полицайте бяха останали двама, които бяха в ЦТ база! Така, че не знам какво е чувал зад себе си. Да стоиш клекнал повече от 50-60 секунди... айде моля ти се! Дори афк-тата стоят по-малко в базата.
Язък,че се пишеш някакъв играч. Нека предположим,че двамата съотборници,които са живи от моя тийм,имат IQ над 50 - те хващат лок-а откъм база,а аз държа откъде? Ами откъм ръкав.И не ми казвай къде и кога са ходили,защото ти ги виждаш,защото си спек,ама сеш'се,аз съм жив и нямам идея къде ходят контрите.***'ти довода,те отивали от не знам си къде,до не знам си къде :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ми аз как да ги видя,бе,готин,хахааххаххахахахахаххахах. Ти вярно си легенда,бе.

А ако сега ми кажеш,че като убият 1 от моите (които естествено са 2-ма и много добре ще видя и винаги ще виждам,логично,имам очи) няма да имам време да ида и да пазя - ти ще излезеш повече от легенда. :lol: :lol: :lol: :lol:

Oh,tragic daaaaaays.

Ох, ох, ох играчоооо първо щеше да прецениш ситуацията и тогава щеше да говориш. Ти стоиш повече от 75% от времето което е дадено за един рунд клекнал до един кашон (ДА УТОЧНИМ, ЧЕ КРЪВТА ТИ Е НАД 70 и би трябвало да не се страхуваш, че ще умреш) и после ми говориш как съм те слапвал, че после започна да ме обиждаш! Нямаш покритие над самочувствието си :!: Чувал някой да тропа зад него, решил да го издебне, а-у то нищо не се чува, а можели да дойдат от Х-а въпреки, че на малка съотборниците му умират... хайде първо обмисляй фактите и тогава пиши :!:
He is Machine! He is Legend! He is Fair Play!

Потребителски аватар
BekToP
CS Picasso
Мнения: 123
Регистриран: 29.02.2012, 06:07
Мишка: черна
Ник в CS: BekToP, Hans Olo, Nikolaiko Pernik,MuHyC
Местоположение: Стара Загора, Нюрнберг

Re: Стига слапвайте!

Мнение от BekToP »

Напълно безпредметна тема, щом са те слапвали - значи не е единичен случай, че да го анализираш до най-малката подробност, а модел на поведение.
Some folks are wise and some are otherwise...

Изображение

Потребителски аватар
vivaz
Редовен
Мнения: 57
Регистриран: 08.12.2011, 22:09
Мишка: Genius 5 лева
Ник в CS: vivaz(has no skill)

Re: Стига слапвайте!

Мнение от vivaz »

Fair Play написа:
vivaz написа:
m113v написа:

Ох, ох, ох играчоооо първо щеше да прецениш ситуацията и тогава щеше да говориш. Ти стоиш повече от 75% от времето което е дадено за един рунд клекнал до един кашон (ДА УТОЧНИМ, ЧЕ КРЪВТА ТИ Е НАД 70 и би трябвало да не се страхуваш, че ще умреш) и после ми говориш как съм те слапвал, че после започна да ме обиждаш! Нямаш покритие над самочувствието си :!: Чувал някой да тропа зад него, решил да го издебне, а-у то нищо не се чува, а можели да дойдат от Х-а въпреки, че на малка съотборниците му умират... хайде първо обмисляй фактите и тогава пиши :!:
1.Моя работа си е как ще играя и не си ти този,който ще преценява.
2.На какво си готов да се обзаложим,че когато бях до кашона никой от моите не умря,включително докато отидох на лока,чак когато бях там вече един умря и то гръмнат почти от базата на СТ,който отделно на това нямаше как да иде до бомбата,преди тя да гръмне,още по-малко да я обезвреди.Нали ако чуя стрелба веднага ще отида,закакво да стоя още там? Сладур.
3.Естествено,че ще те нарека нубар.Нито те знаех кой си,нито нищо,за това въобще не говорим,но че си беше нубско - абсолютно нубарско си беше.
4.Защо не слапна СТ-тата,които въобще не се помъчиха да идат към бомбата?
5.Сигурен съм,че ти преди да ме слапнеш си премислил всичко това отгоре,защото аз бях,постоянно мисля в играта,а не просто защото бях зад кашон. :hand: U da man,boi.
6.Защо отново се разправям с админи? Сега ще се нацъкват още 3-ма да се защитават.Това ми е "най-болното" от ученето на право - постоянно съм в спор.
Слабичък съм,всичко е плод на добро стечение на обстоятелствата!
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
vivaz
Редовен
Мнения: 57
Регистриран: 08.12.2011, 22:09
Мишка: Genius 5 лева
Ник в CS: vivaz(has no skill)

Re: Стига слапвайте!

Мнение от vivaz »

BekToP написа:Напълно безпредметна тема, щом са те слапвали - значи не е единичен случай, че да го анализираш до най-малката подробност, а модел на поведение.
Изображение
Слабичък съм,всичко е плод на добро стечение на обстоятелствата!
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Fair Play
CS Admin
Мнения: 497
Регистриран: 20.01.2010, 02:15
Мишка: A4TECH X-766FS
Ник в CS: Fair Play
Местоположение: Някъде до морето :)

Re: Стига слапвайте!

Мнение от Fair Play »

vivaz написа:
Fair Play написа:

Ох, ох, ох играчоооо първо щеше да прецениш ситуацията и тогава щеше да говориш. Ти стоиш повече от 75% от времето което е дадено за един рунд клекнал до един кашон (ДА УТОЧНИМ, ЧЕ КРЪВТА ТИ Е НАД 70 и би трябвало да не се страхуваш, че ще умреш) и после ми говориш как съм те слапвал, че после започна да ме обиждаш! Нямаш покритие над самочувствието си :!: Чувал някой да тропа зад него, решил да го издебне, а-у то нищо не се чува, а можели да дойдат от Х-а въпреки, че на малка съотборниците му умират... хайде първо обмисляй фактите и тогава пиши :!:
1.Моя работа си е как ще играя и не си ти този,който ще преценява.
2.На какво си готов да се обзаложим,че когато бях до кашона никой от моите не умря,включително докато отидох на лока,чак когато бях там вече един умря и то гръмнат почти от базата на СТ,който отделно на това нямаше как да иде до бомбата,преди тя да гръмне,още по-малко да я обезвреди.Нали ако чуя стрелба веднага ще отида,закакво да стоя още там? Сладур.
3.Естествено,че ще те нарека нубар.Нито те знаех кой си,нито нищо,за това въобще не говорим,но че си беше нубско - абсолютно нубарско си беше.
4.Защо не слапна СТ-тата,които въобще не се помъчиха да идат към бомбата?
5.Сигурен съм,че ти преди да ме слапнеш си премислил всичко това отгоре,защото аз бях,постоянно мисля в играта,а не просто защото бях зад кашон. :hand: U da man,boi.
6.Защо отново се разправям с админи? Сега ще се нацъкват още 3-ма да се защитават.Това ми е "най-болното" от ученето на право - постоянно съм в спор.

Моята работа е да слапвам, тези които стоят по цял рунд на едно място. Независимо колко е IQ-то им. Твойто със всеки един пост се убеждавам, че е под това на повечето бонуси в сървърите. Докато беше на кашона и те слапвах един твой съотборник умря и спрях да те слапвам и ти взе че тръгна. Още не беше стигнал до бомбата и вторият ти съотборник умря! Полицайте не чакаха, като тебе, а се опитваха да влезнат при бомбата. МОЛЯ ТЕ ОБЯСНИ МИ КАК ЧУВАШ СТРЕЛБАТА ДОКАТО СИ НА КАШОНА НА Х А СЕ СТРЕЛЯ В ЗОНАТА НА БОМБАТА ?! Аз с високотехнологични слушалки не мога да ги чуя, но ти си вярваш, че ще ги чуеш! А до преди няколко поста ми твърдеше, че си чувал хора да тропат около теб :doh: Отделно от това ЦТ имаха пре-достатъчно време да отидат да обиколят бомбата и да я обезвредят, ако не се беше мръднал. Ти тема за оплакване от админ или от бан си пуснал !? Защото можем да изкараме лог и да видим езика ти, с който ми скочи веднага след слапа! За всяка една дума нарушаваща правилата да ти слагаме по един месец бан, как ти се струва ?!? В такъв случай може да отиде към две годишен бан :think:
He is Machine! He is Legend! He is Fair Play!

Потребителски аватар
vivaz
Редовен
Мнения: 57
Регистриран: 08.12.2011, 22:09
Мишка: Genius 5 лева
Ник в CS: vivaz(has no skill)

Re: Стига слапвайте!

Мнение от vivaz »

Fair Play написа:
vivaz написа:
Fair Play написа:

Ох, ох, ох играчоооо първо щеше да прецениш ситуацията и тогава щеше да говориш. Ти стоиш повече от 75% от времето което е дадено за един рунд клекнал до един кашон (ДА УТОЧНИМ, ЧЕ КРЪВТА ТИ Е НАД 70 и би трябвало да не се страхуваш, че ще умреш) и после ми говориш как съм те слапвал, че после започна да ме обиждаш! Нямаш покритие над самочувствието си :!: Чувал някой да тропа зад него, решил да го издебне, а-у то нищо не се чува, а можели да дойдат от Х-а въпреки, че на малка съотборниците му умират... хайде първо обмисляй фактите и тогава пиши :!:
1.Моя работа си е как ще играя и не си ти този,който ще преценява.
2.На какво си готов да се обзаложим,че когато бях до кашона никой от моите не умря,включително докато отидох на лока,чак когато бях там вече един умря и то гръмнат почти от базата на СТ,който отделно на това нямаше как да иде до бомбата,преди тя да гръмне,още по-малко да я обезвреди.Нали ако чуя стрелба веднага ще отида,закакво да стоя още там? Сладур.
3.Естествено,че ще те нарека нубар.Нито те знаех кой си,нито нищо,за това въобще не говорим,но че си беше нубско - абсолютно нубарско си беше.
4.Защо не слапна СТ-тата,които въобще не се помъчиха да идат към бомбата?
5.Сигурен съм,че ти преди да ме слапнеш си премислил всичко това отгоре,защото аз бях,постоянно мисля в играта,а не просто защото бях зад кашон. :hand: U da man,boi.
6.Защо отново се разправям с админи? Сега ще се нацъкват още 3-ма да се защитават.Това ми е "най-болното" от ученето на право - постоянно съм в спор.

Моята работа е да слапвам, тези които стоят по цял рунд на едно място. Независимо колко е IQ-то им. Твойто със всеки един пост се убеждавам, че е под това на повечето бонуси в сървърите. Докато беше на кашона и те слапвах един твой съотборник умря и спрях да те слапвам и ти взе че тръгна. Още не беше стигнал до бомбата и вторият ти съотборник умря!
Абе,готин,боли ме хуя дали ще ме баннеш.Аз изядох бан и не съм обелил дума за него,това само показва колко повърхностен си.Сега ще напиша "боли ме хуя" пак,за да има основания още.Без да отговарям на другите ти малоумщинии,само 3 неща ще те питам.

Какви са тия глупости,че седя на едно място,естествено,че когато може да се трепе някой с вземане на максимално малко щети ще се прави,а не да си играем на Капитан Петко войвода,не е ли по-добре като чуя някой да го изчакам,да го взема без да ме хитне дори и да имам предимство при следващата стрелба,отколкото да се правя на войвода?


Ти ще получиш ли 1 месец бан,след като ти ме "обиди" ?


Готов ли си да си заложиш правата,че аз бях на лока,когато моя умря?

ПП:Понеже си умно момче,ще кажа,че ме интересува отговора само на третия въпрос.Не ме интересува друго,не искам локуми. Само отговор с да/не. Благодаря ти.
Слабичък съм,всичко е плод на добро стечение на обстоятелствата!
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Fair Play
CS Admin
Мнения: 497
Регистриран: 20.01.2010, 02:15
Мишка: A4TECH X-766FS
Ник в CS: Fair Play
Местоположение: Някъде до морето :)

Re: Стига слапвайте!

Мнение от Fair Play »

Абе ти стоиш на едно място, без да има хора около теб сума ти време и ти се причуват някакви неща (изключвам твойте, защото явно си достатъчно наясно с играта, за да си погледнеш радара).

ТИ не си ходил на лока въобще! Беше пред малка и пазеше след смъртта на вторият ти съотборник! Да съгласен съм, да ме накажат (отнемане на права), ако първият ти съотборник е умрял, а ти си бил на бомбата.
He is Machine! He is Legend! He is Fair Play!

Потребителски аватар
vivaz
Редовен
Мнения: 57
Регистриран: 08.12.2011, 22:09
Мишка: Genius 5 лева
Ник в CS: vivaz(has no skill)

Re: Стига слапвайте!

Мнение от vivaz »

Fair Play написа:Абе ти стоиш на едно място, без да има хора около теб сума ти време и ти се причуват някакви неща (изключвам твойте, защото явно си достатъчно наясно с играта, за да си погледнеш радара).

ТИ не си ходил на лока въобще! Беше пред малка и пазеше след смъртта на вторият ти съотборник! Да съгласен съм, да ме накажат (отнемане на права), ако първият ти съотборник е умрял, а ти си бил на бомбата.
Локуми + първият ми съотборник,не знам си какво . :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar:

Чао-чао.
Слабичък съм,всичко е плод на добро стечение на обстоятелствата!
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Fair Play
CS Admin
Мнения: 497
Регистриран: 20.01.2010, 02:15
Мишка: A4TECH X-766FS
Ник в CS: Fair Play
Местоположение: Някъде до морето :)

Re: Стига слапвайте!

Мнение от Fair Play »

vivaz написа:
Fair Play написа:Абе ти стоиш на едно място, без да има хора около теб сума ти време и ти се причуват някакви неща (изключвам твойте, защото явно си достатъчно наясно с играта, за да си погледнеш радара).

ТИ не си ходил на лока въобще! Беше пред малка и пазеше след смъртта на вторият ти съотборник! Да съгласен съм, да ме накажат (отнемане на права), ако първият ти съотборник е умрял, а ти си бил на бомбата.
Локуми + първият ми съотборник,не знам си какво . :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: :liar: ..............

Чао-чао.
Първо си обогати речника, кое, каде, как му се вика и тогава ми говори за дадени ситуации и разтягане на локуми.
He is Machine! He is Legend! He is Fair Play!

Потребителски аватар
lanselot
Ex-CS Admin
Мнения: 492
Регистриран: 08.09.2011, 18:47
Мишка: x7 705k
Ник в CS: DefuseR * LANSELOT[D]OBI

Re: Стига слапвайте!

Мнение от lanselot »

Vivaz пак ги садва :character-beavisbutthead: :character-beavisbutthead: :character-beavisbutthead: :character-beavisbutthead:
Можещите, могат да имат това, което си пожелаят!!!!!

Отговори