Второто демо...

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
unixZ
Новак
Мнения: 2
Регистриран: 18.02.2013, 13:37
Ник в CS: unixZ; :retry; slabecx.

Второто демо...

Мнение от unixZ »

2ро демо.. няма да пиша цяла тема наново ...
http://dox.bg/files/dw?a=8938597747 - демо
ник - :retry

само за инфо... накарах мои приятел да се напише с моя ник веднага след бана който ми сложихте.. и той получи бан по същата причина 1 минута след смяна на ник-а ;)

Потребителски аватар
fefaka
Ex-CS Admin
Мнения: 430
Регистриран: 01.11.2011, 13:29
Местоположение: София

Re: Второто демо...

Мнение от fefaka »

Няма wall :whistle:

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Второто демо...

Мнение от Just.Z »

CLear..
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Второто демо...

Мнение от minute »

Тя работата е по - интересна. Не разбрах само Мариянко какво точно е сбъркал в тази тема http://www.psycho-cs.com/forum/viewtopic.php?f=9&t=2208. Смисъл да не би сега админа дето те е банирал, да е помислил, че си с динамично ИП и да те е банал веднага, без да види, че бана ти е махнат. Ще помоля админите сложили бановете да се изкажат а в същото време още някой да прегледа демото, аз нямам възможност в момента. Ще следя темата и ще оправим нещата :-).

P.S. Имайки в предвид, че доколкото разбирам в момента сте банати двама човека с един ник, нека и двамата да си качите демо. По ме интересува това демо от 18.02.2013 - 14:16:49 от PsychoTraining's Dust2Only - de_dust2
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
fefaka
Ex-CS Admin
Мнения: 430
Регистриран: 01.11.2011, 13:29
Местоположение: София

Re: Второто демо...

Мнение от fefaka »

minute написа:Тя работата е по - интересна. Не разбрах само Мариянко какво точно е сбъркал в тази тема http://www.psycho-cs.com/forum/viewtopic.php?f=9&t=2208. Смисъл да не би сега админа дето те е банирал, да е помислил, че си с динамично ИП и да те е банал веднага, без да види, че бана ти е махнат. Ще помоля админите сложили бановете да се изкажат а в същото време още някой да прегледа демото, аз нямам възможност в момента. Ще следа темата и ще оправим нещата :-).
Нещо такова е станало ама тъпото е че в момента има 2-ма баннати играчи.Истиснкия retry е казал на негов приятел да се напише с такъв ник и да влезе след 2-я му бан и eldynari е помислил че е динамично ип и него е баннал

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Второто демо...

Мнение от eldynari »

Момчето е чисто сега изгледах демото и да помислих че е с динамично ай пи и веднага го баннах пак :cry: Сорри

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Второто демо...

Мнение от minute »

На истинския му махнах бан-а. На приятелчето му да си качи демо, та др. път да не се шегува с екипа, нека загуби 10 минути писане на тема по шаблон :-) :-).
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
fefaka
Ex-CS Admin
Мнения: 430
Регистриран: 01.11.2011, 13:29
Местоположение: София

Re: Второто демо...

Мнение от fefaka »

minute написа:На истинския му махнах бан-а. На приятелчето му да си качи демо, та др. път да не се шегува с екипа, нека загуби 10 минути писане на тема по шаблон :-) :-).
Е принципно няма смисъл щото тва демо няма да е дълго и 10 сек щото е баннат веднага след като е влязъл...даже може и да не е успяло да се запише демо

Потребителски аватар
MARIQNKO
Ex-CS Admin
Мнения: 171
Регистриран: 18.04.2012, 11:44
Мишка: X7 Gaming
Ник в CS: MAR1QNKO

Re: Второто демо...

Мнение от MARIQNKO »

Аз го баннах само първия път и фалл махна бана от тогава не съм го виждал!
Изображение


Тренирай!
Никой няма да се влюби в характера ти от пръв поглед.

Отговори