Оплакване от неправомерен бан: bat gosho picha

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
bat gosho picha
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 24.02.2013, 02:22
Ник в CS: Kendy Manafa

Оплакване от неправомерен бан: bat gosho picha

Мнение от bat gosho picha »

Име: Kendy Manafa
2. PsychoTraining's Dust2Only
3. Качих демото тук: http://dox.bg/files/dw?a=f9129b9305
4. Ето линк към бана ми: http://www.psycho-cs.com/bans/ban_list.php?bid=21321
5. Не бях с хак, могат да потвърдят!

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Оплакване от неправомерен бан: bat gosho picha

Мнение от Just.Z »

Сега.. Получи се доста тъпо , че чак ме хвана яд.. Гледах го 4-5 рунда и когато реших да го банна мапа се смени. От самото демо си личи че е 1-вия рунд..
Мисля , че или е он/офф или се опитва да се прикрива, но на моменти се издава... тоест .. убива 1-2 уалква върти се на ляво и на дясно обаче като останат 5 сек до края на рунда и зад някой кашон има някой той си ги посочва и си ги стреля. Последните му изпълнения бяха: Той е 1-ца бяга към стълби от техен Х ... на стълби има 1 и там където 2-ките се качват 1 върху друг за по бързи стълби има още един клекнал (нито шава нито диша :D) До края на рунда има 10 секунди . Той влиза към СТ надупчва тоя 1-вия и продължава към оня клекналия като му скача на главата с мерник забит на долу.. към главата му.. Нито огледа целия Локейшън нито нищо .. направо му скочи на главата и го уби.. докато натисна копчетата да го банна се чу само .. 3..2..1.. и мапа се смени.. веднага след старта на мапа натиснах TAB, видях че е вътре и исках да го банна преди 2-та рестарта за да му се запази демото , но не успях.. В случая това са само приказки .. нито той има демо да докаже , че е чист нито АЗ.. В сървъра не бях само аз админ Тяната и той каза , че е засякал някави необясними действия от него , но не е бил сигурен на 100%. Не изключвам и възможността човека да е изкарал някакъв късмет, случва се.. Обаче аз предлагам да качи други демота без значение от кой мап са... Там ще се разбере всичко.. ако съм сгрешил. кофти.. но не вярвам.
Дай 2 твои демота и ще се изясни всичко.. без значение D2 Nuke Train ... В случая главните, ако искат да ти махнат бана до доизясняване.. защото докато качиш демота докато ги прегледаме той бана ти ще изтече.. но тук вече не решавам аз ..

Сори за дългия пост.. ама аз така си пиша ;)

PS: Честит ми пост номер 100 ! :lol: :dance: :lol:
Последна промяна от Just.Z на 24.02.2013, 13:17, променено общо 2 пъти.
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Оплакване от неправомерен бан: bat gosho picha

Мнение от Bat Stoqn »

Изкара късмет със смяната на мапа :D ти май и затова пусна оплакването :lol: защото си прегледал демото и знеш че нищо не се вижда от предния цикъл :D Имаше доста моменти в който будеше съмнения за вал но реших да поизчакам още малко,махнете му бана до изясняване на ситуацията но да знаеш че вече няма да си играеш спокойно с хака,защото ще бъдеш много стриктно следен :hand:

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Оплакване от неправомерен бан: bat gosho picha

Мнение от minute »

Промених бан-а на изтекъл до изясняване на ситуацията!!!
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

bat gosho picha
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 24.02.2013, 02:22
Ник в CS: Kendy Manafa

Re: Оплакване от неправомерен бан: bat gosho picha

Мнение от bat gosho picha »

Пич толкова си заблуден че не е истина :Д въпросната случка докато отивах към А тоя скачаше и му се видя главата, исках да се кача на ръба и да го убия, само че не уцелих и му се качих на главата :Д... и за кво не каза че после след като го убих ме взе някъв морковчо дето беше 3 от 10 и беше право срещъ мен, а аз го гледах и презареждах, а остносно гениалните ти предположения че съм он-офф и аз мога да кажа че си ме баннал за дето съм преспал със сестра ти и ми имаш зъб...
Достатъчно съм играл преди за да разбера че няма смисъл от хакове каквито и да са те, влизам от време на време да поцъкам за кеф, и изведнъж някъв измислен админ ме баннва без причина. Направих си труда да разгледам и видях че доста хора се оплакват от професионализма и острия ти нюх към хакерите.А относно демото сам си си виновен от мен нищо не зависи да беше побъразал или изчакал, а ти нищо не направи. Не съм длъжен нищо да ти доказвам с демота като влизаш в сървара поискай мнение за "Kendy Manafa" и играта му.Чакам забраната ми за игра да бъде премахната и отново да мога да играя. :)

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Оплакване от неправомерен бан: bat gosho picha

Мнение от Just.Z »

Сега ще вършим ли работа или ще си говорим за сестри ?? Точно това ме е усъмнило , че стреляш се едно си на сватба, а беше с доста добър статс... за моята преценка няма смисъл да споделяш мнение , много си гол и бос още... имаш поне 10 демота в папката и няма смисъл да увърташ.. Ако съм бил прав рано или късно пак ще изгориш.. ако съм сгрешил което не е НЕВЕРОЯТНО защото беше в 2 сутринта и влязох за да тествам нещо , си влизаш и си играеш!!!... Аз казах , че може и да съм сгрешил, но ти имаш 1 тон доказателства и вместо да ги постнеш като пич ми се изживяваш като балерина.. ай емигрирай някъде... Да не ти набия един чомбер да ти разваля прическата :lol:
Последна промяна от Just.Z на 24.02.2013, 14:28, променено общо 1 път.
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

bat gosho picha
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 24.02.2013, 02:22
Ник в CS: Kendy Manafa

Re: Оплакване от неправомерен бан: bat gosho picha

Мнение от bat gosho picha »

tqnata78 написа:Изкара късмет със смяната на мапа :D ти май и затова пусна оплакването :lol: защото си прегледал демото и знеш че нищо не се вижда от предния цикъл :D Имаше доста моменти в който будеше съмнения за вал но реших да поизчакам още малко,махнете му бана до изясняване на ситуацията но да знаеш че вече няма да си играеш спокойно с хака,защото ще бъдеш много стриктно следен :hand:
Не съм изкарал късмет от мен нищо не зависи.Мен ме е яд много повече за демето отколкото тебе ;) будя съмнения защото си неопитна :) иначе за другите съм просто вързал :Д. Не ме плаши с бан ИП-то ми е динамично рестартирам модема сменям ника и съм на чисто, просто не намирам смисъл. Пуснах темата защото се изнервих как без почти да ме е гледал изведъж Just.Z ми каза много си прост и ме банна, дори в първия момент си помислих че съм го бутнал, флашнал или нещо подобно - в следващия момент гледам wall...

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Оплакване от неправомерен бан: bat gosho picha

Мнение от Just.Z »

Сега.. Аз за всички мои действия правя скрйншотове.. това , че си прочел кандидатурата ми и си видял какви думи съм използвал някога и си решил , че можеш да ме злепоставиш .. Много си сбъркал!
Веднага след рестарта на мапа..
Изображение

Изображение

Изображение

Мога да кача и демото , но в него си говорим с Tqnata и няма нищо свързано с бана ти !
Предлагам да изядеш и един бан за клевета защото си много отворен от към игра, сестри, хакове, и тн. :doh:
Последна промяна от Just.Z на 24.02.2013, 14:43, променено общо 1 път.
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

bat gosho picha
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 24.02.2013, 02:22
Ник в CS: Kendy Manafa

Re: Оплакване от неправомерен бан: bat gosho picha

Мнение от bat gosho picha »

Брато казах ти че чъкам за кеф влизам някъде да поцъкам на sniper_5 да загрея и влизам в d2only. Това че ме банна по такъв начин ми говори достатъчно и не се прави на такъв какъвто не си... виртуален куражлия. И ако ще ме банван друг път внимавай повече господин безпогрешна преценка, а не да си говорим само празни приказки.

bat gosho picha
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 24.02.2013, 02:22
Ник в CS: Kendy Manafa

Re: Оплакване от неправомерен бан: bat gosho picha

Мнение от bat gosho picha »

Не ме интересува кандидатурата ти не си ми интересен просто и други хора са се оплаквали от теб и твоите банове....

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Оплакване от неправомерен бан: bat gosho picha

Мнение от Just.Z »

Не виждам смисъл да ми се обясняваш като девственица...
Бана ти е махнат! Обяснил съм защо съм взел такова решение и темата върви към безмислен флоод...
Да оня може и да е подскочил може и да не съм видял... ама опровергай ме имаш 100 демота.
Не знам и къде видя други оплаквания от мен.. проблеми с очите ли имаш нз. Хвърляш някакви безпочвени обвинения без никакви доказателства и само показваш колко си плосък.
Дай демота и не ми се надъхвай като Волен Сидеров след протест!
Последна промяна от Just.Z на 24.02.2013, 14:49, променено общо 1 път.
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

bat gosho picha
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 24.02.2013, 02:22
Ник в CS: Kendy Manafa

Re: Оплакване от неправомерен бан: bat gosho picha

Мнение от bat gosho picha »

Бан за клевета:Д:Д:Д:прибави съшо и че съм те псувал на ум и съм те гледал на кръв :Д:Д:Д Не се оправдай и опитвай всячески да докажеш че си прав, защото този път не си. Примири се :) ако си мъж естесвено ;).

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Оплакване от неправомерен бан: bat gosho picha

Мнение от Just.Z »

Имам чувството, че комуникирам с Psycho Clean Player!
Спирам да пиша в темата :think: :snooty:
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

bat gosho picha
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 24.02.2013, 02:22
Ник в CS: Kendy Manafa

Re: Оплакване от неправомерен бан: bat gosho picha

Мнение от bat gosho picha »

Пич ти си супер голям жалкар, ако имах демо с удоволствие бих те опровергал но уви нямам и това е причината да се правиш на голям и да ми пускаш някви лафчета от форумите..
П.С в съравара съм ела да ме баннеш пак и тоя път да с изложиш като хората.

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Оплакване от неправомерен бан: bat gosho picha

Мнение от Bat Stoqn »

Чакам демотата ти от други мапове :think: няма смисъл да се нервим сега един на друг,давай доказателствата че не играеш с помощни средства :lol:

Отговори