Оплакване от админ (essential)

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
Scahrossar
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 31.12.2012, 14:29
Мишка: Genius
Ник в CS: Na goshko armotanite chorapki и etc.

Оплакване от админ (essential)

Мнение от Scahrossar »

http://www.psycho-cs.com/bans/ban_list.php?bid=21539
Та админ"че", докато има админ и ти нищо не казваш, нито правиш нещо, КАК ДА НЕ ПСУВАМ ? плюс това за 1 седмица ? Не те знам какъв си/каква си, но хакера не му правиш нищо (nCuXo), а банваш тези които "псуват"?
П.С. Не играя от вчера в сървъра ви и много хора ще го потвърдят никовете са ми (Sadmaker, aEa.Sadmaker, Na goshko aromatnite chorapki и etc.) НЕ съм го направил с конкретната цел да обидя някого, а да разсъня админа, който очевадно беше заспал :)

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Оплакване от админ (essential)

Мнение от essential »

Изображение
Изображение

Scahrossar
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 31.12.2012, 14:29
Мишка: Genius
Ник в CS: Na goshko armotanite chorapki и etc.

Re: Оплакване от админ (essential)

Мнение от Scahrossar »

Какво ми ги прикачваш тези "screenshot"-и, не съм отрекъл, че псувах просто исках да те "СЪБУДЯ", както казах в предния пост ти очевадно беше заспал

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Оплакване от админ (essential)

Мнение от essential »

За да се осъзнаеш, ще си починеш известно време.

Scahrossar
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 31.12.2012, 14:29
Мишка: Genius
Ник в CS: Na goshko armotanite chorapki и etc.

Re: Оплакване от админ (essential)

Мнение от Scahrossar »

От какво да се осъзная бе човек? nCuXo го банват влиза отново с wall ти седиш и си играеш след като ти пишем 100 човека ? но намери време да снимаш как "ПСУВАМ"
П.С. Банвате хакери за по 10 часа и 1 седмица, човек който "ПСУВА" подчертавам кавичките, също за 1 седмица?

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Оплакване от админ (essential)

Мнение от essential »

Моят съвет е - внимавай кой е вътре като псуваш и явно щом знаеш какво е наказанието и въпреки това псуваш - 1 час ти е малко.
Бяхме трима админи вътре, не мога да го банна при положение, че отивам да умра и го убивам всеки рунд. Евентуално изяде бана, но ще се научите да си траете.

Scahrossar
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 31.12.2012, 14:29
Мишка: Genius
Ник в CS: Na goshko armotanite chorapki и etc.

Re: Оплакване от админ (essential)

Мнение от Scahrossar »

Какъв 1 час бе пич ? Между week и hour правиш ли разлика ? За 1 седмица ме банна ?

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Оплакване от админ (essential)

Мнение от essential »

Ти дори не рабираш какво пиша. Приятен ден.

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Оплакване от админ (essential)

Мнение от essential »

Ако имат желание, старшите да намалят бана по тяхна преценка. Но друг път имай едно на ум.

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Оплакване от админ (essential)

Мнение от aXNJI »

Scahrossar радваш на макс :lol:
Отдавна не се бях смял така искрено :clap: . То ти се обяснява нещо, ти чел, недочел си ма'аш там кат' латерна :clap: .

Есеншъл искаше да ти каже че си си заслужил бан 1 СЕДМИЦА /не час/, просто защото псувните ти са нагли, просташки и макар да не са адресирани към никой, децата прихващат от хора като теб /да видиш ли и деца влизат/.
Така че си седни на гъза и си изчакай бана тихичко и кротичко, защото си виновен.
А за самопризнанията, аз ще предложа бана да НЕ СЕ увеличава с още 1 седмица, като смекчаващо вината обстоятелство. Мисля че е справедливо, все пак момчето си призна вината.
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: Оплакване от админ (essential)

Мнение от Still Ballin »

не трябва да се псува :naughty:
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

Scahrossar
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 31.12.2012, 14:29
Мишка: Genius
Ник в CS: Na goshko armotanite chorapki и etc.

Re: Оплакване от админ (essential)

Мнение от Scahrossar »

Твърде на бързо пуснах темата и затова така се получи, пък и какво ми говорите, че "Децата" прихващали от "мен" (CS) да не мислите, че има някой в сървара, който не знае тези "обиди" или как да го нарека "цинизми" ? Направих го с цел админа да ми обърне малко внимание, защото до този момент не отговаряше ;)
П.С. Хакери биват банвани за по 1 седмица, пък тези които обиждат също като тях ? Не се надявах бана да ми бъде напълно премахнат, а продължителността да бъде намалена :)

Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: Оплакване от админ (essential)

Мнение от Still Ballin »

брат сега следва всички да се повторим с коментарите си и да продължим разговора от нулата , ще изчакам другите админи да се изкажат пак , ти да им отговориш и аз да кажа пак че не трябва да се псува и така.... :naughty:
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Оплакване от админ (essential)

Мнение от aXNJI »

Абе пич ти прихващаш ли от дума изобщо. Бана за 1 седмица си е доста.... малко наказание според мен.
Ти на 12 ли си та ще привличаш вниманието на хората с псуване, кво мама не ти обръща внимание, взимаш сватбения сервис "е ся ви брах лайката вие ли няма да ми обръщате внимание".

Ти си си виновен!!! Има админ чат. Пишеш там като не ти пише на общия и аз да съм и аз ще те банна за толкова. Има си начини, а не както ти скимне, не може админа да следи някой за хак и същевременно да лафи с тоя и оня. Малко или много трябва да се спазва някакво състояние на инкогнито, а не да влезе в сървара и да каже здр с белите букви. Айде помисли малко преди да си лееш вербалните диарии наляво-надясно.
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Akuma
CS Admin
Мнения: 164
Регистриран: 20.11.2011, 20:28
Мишка: Боклучец баце
Ник в CS: [Shin] - Akuma

Re: Оплакване от админ (essential)

Мнение от Akuma »

Според мен, бана трябва да се одължи! :naughty:
Всичко може да се постигне, стига да имаш желание! :)

Заключена