Оплакване от бан

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
4exlata
Новак
Мнения: 6
Регистриран: 08.03.2013, 22:19
Пол: Жена
Ник в CS: 4exla

Оплакване от бан

Мнение от 4exlata »

Ник: 4exla
Сървър: D2 only
Демо: http://dox.bg/files/dw?a=b822771680
Линк към бана: http://www.psycho-cs.com/bans/ban_list.php?bid=21699
Здравейте , преди малко получих бан в дъст2-то .. смятам , че е несправедлив.
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Потребителски аватар
BekToP
CS Picasso
Мнения: 123
Регистриран: 29.02.2012, 06:07
Мишка: черна
Ник в CS: BekToP, Hans Olo, Nikolaiko Pernik,MuHyC
Местоположение: Стара Загора, Нюрнберг

Re: Оплакване от бан

Мнение от BekToP »

С много раздвоени чувства съм след това демо... В играта на няколко пъти останах с усещането, че знае... Сега като погледах(признавам си, не издържах да го изгледам цялото) по-скоро ми се струва, че е чист.. Имаше някои съмнителни моменти, но могат да бъдат обяснени с просто чувство за ориентация - гледаш къде стреля твоя и стреляш и ти там, гледаш на радара къде умира твой и тн.... От друга страна, като че ли не е чак толкова добър, че да прави такива статсове... на моменти и късмета го покри... но в същото това демо има един рунд, където аз натъркалях 6-ма, без да имам претенциите да съм голям играч, така че като ти тръгне играта и без хак стават космически изпълнения....

В крайна сметка - ако е уау, е прекалено ловък за моя скромен нюх на ловджийска хрътка.

(Пак казвам - не съм гледал цялото демо, пък и прескачах, търсих един момент, където попо ме обвини, че тропам като кон, ама не ми стигна търпението :mrgreen: )
Some folks are wise and some are otherwise...

Изображение

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Оплакване от бан

Мнение от Just.Z »

И на мен ми се струва , че си играе прилично .. ориентиран е и си стреля.. друг е въпроса , че на Малка има 5 терориста които са заложили той ги чува тропа качва се до дупка и убива 3ма преди те да се усетят кой от къде ги стреля...
Демото започва с доста яка псувня така , че не е напълно незаслужен бана :)
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
moses
CS Admin
Мнения: 227
Регистриран: 13.06.2011, 20:50
Мишка: Genius
Ник в CS: moses
Местоположение: BETWEEN HEAVEN AND HELL

Re: Оплакване от бан

Мнение от moses »

http://dox.bg/files/dw?a=5656651128 Ето и моето демо. Според мен много добре се прикрива или он/офф. Не случайно демото е толкова дълго за да могат добре да се анализират нещата. Според мен си е пълен с екстри. Имайте в предвид, че за толкова дълго демо 1 път където и да е било няма човек, който да го изненада. По интересните неща са след средата на демото. Каквото и да решите за мен човекът си е хакер. Това е просто моето мнение. Не знам дали е от значение но бяхме 2мата с питърчо, който също беше на моето мнение. Но бана си е мой. За прегледалите пов демото на челхата вижте и моето, което е с ESP пък може и да си промените мнението.
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
ЧЕРНО ДРОБЧЕ СЪЖАЛЯВАМ , АЗ ТАКА СЕ ЗАБАВЛЯВАМ... !!!

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Оплакване от бан

Мнение от CzaR »

Аз изгледах неговото демо. И съм на мнение, че има екстри, който прикрива. Както каза мосес, как така никой не го изненада ?! На фулл флаш седи и не мърда !? От демото на мосес се вижда още по ясно как се прави на луд он/офф. Даже бана трябва да се направи на перманентен.
Последна промяна от CzaR на 09.03.2013, 01:59, променено общо 1 път.

4exlata
Новак
Мнения: 6
Регистриран: 08.03.2013, 22:19
Пол: Жена
Ник в CS: 4exla

Re: Оплакване от бан

Мнение от 4exlata »

Неговото демо може да провокира всеки.. някви квадрати само ми пречат да гледам,коментират си пичовете он/оф .. къде го чу,откъде го знае.. не съм главен на ескома , но преди бях админ.То и няма вече де.

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Оплакване от бан

Мнение от Just.Z »

Аз само да допълня нещо.. Има една приказка.. Който търси, намира...
В смисъл като се заровиш да следиш за нещо си вече някак си настроен и преднамерен .. Аз принципно съм ЗА когато има съмнение за някой да се банва защото е по добре админа да сгреши и бана да му се махне от колкото да се остави да си играе някой с хака..
Обаче тук.. си мисля , че повече се надъхвахте , че е хак.. Той е 2-ка.. особенно с АВП.. винаги гледа там където трябва.. АМИ НОРМАЛНО то има 10 места от където могат да ти искочат.. все едно да излезеш с авп от ярда и да не гледаш към тяхната база до кашоните дали няма някой с АВП.. и когато се настроиш , че човека не е чист и моментите в които е нормално да гледа на някъде и си казваш ТЕЯ КАК ГИ ЗНАЕ.. а в моментите когато го убиват в гръб си казваш ТОЯ ГО ЗНАЕШЕ АМА СЕ ПРАВИ... Е да ама може и да не се прави.. Всеки който малко повече играе като направи статс 28/6 Колко пъти са го изненадали ??? 3 пъти да е умрял в престрелка и 3 пъти ще са го изненадали .. не може да очаквате да го изненадат 1000 пъти.. Гледах и двете демота и наистина има 1-2 съмнителни момента, но в рамките на 1 мап всеки има по 1-2 такива...
Когато пуснах демото с viewdemo не ми тръгна защото е 47 протокол.
] viewdemo 4exla
Playing demo from 4exla.dem.
WARNING! 4exla.dem has an outdated demo format.
>
BUILD 5787 SERVER (0 CRC)
Server # 52

WARNING! Server returned protocol version 47, not 48
Demo file completely loaded.
Demo file completely loaded.
Disconnected.


За това го гледах с Playdemo и не можех да връщам моментите... Гледах го до 25 рунд! Но да отново клоня към това , че е по скоро сносен играч изкарал късмет 1-2 пъти от колкото WALL който никъде не си пролича.. Хората използващи хакове са слаби.. И за цял един мап щяха да се издадът доста повече пъти ... Дори и да е такъв който се опитва да си прикрива хака щеше много повече пъти да бяга с нож и пистолет и да си вади оръжието точно когато трябва.. А той умря 2-3 пъти точно като си бяга с нож или сменя оръжия.. НЗ това е мое мнение..Просто още от началото като си кажеш тоя ми е съмнителен.. и после виждаш неща които принципно не биха ти направили впечатление... Ако всеки се настрои така от това демо трябва да има поне още 3-4 бана.. Както и на тоя ChitO дето убива 3-4 супер случайно после умира бягайки и гледайки си в краката.. Също баннете и BeKToP защото утрепa GeritoW3 през кашона докато беше афк .. :)
А когато уби BeKToP и още един пред малка и ВеКТоР-а написа.. че тоя е съмнителен.. ги беше чул и 2мата..
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Оплакване от бан

Мнение от essential »

Тук взе да става интересно, ще прегледам днес случая.

Потребителски аватар
moses
CS Admin
Мнения: 227
Регистриран: 13.06.2011, 20:50
Мишка: Genius
Ник в CS: moses
Местоположение: BETWEEN HEAVEN AND HELL

Re: Оплакване от бан

Мнение от moses »

Just.Z написа:Аз само да допълня нещо.. Има една приказка.. Който търси, намира...
В смисъл като се заровиш да следиш за нещо си вече някак си настроен и преднамерен .. Аз принципно съм ЗА когато има съмнение за някой да се банва защото е по добре админа да сгреши и бана да му се махне от колкото да се остави да си играе някой с хака..
Обаче тук.. си мисля , че повече се надъхвахте , че е хак.. Той е 2-ка.. особенно с АВП.. винаги гледа там където трябва.. АМИ НОРМАЛНО то има 10 места от където могат да ти искочат.. все едно да излезеш с авп от ярда и да не гледаш към тяхната база до кашоните дали няма някой с АВП.. и когато се настроиш , че човека не е чист и моментите в които е нормално да гледа на някъде и си казваш ТЕЯ КАК ГИ ЗНАЕ.. а в моментите когато го убиват в гръб си казваш ТОЯ ГО ЗНАЕШЕ АМА СЕ ПРАВИ... Е да ама може и да не се прави.. Всеки който малко повече играе като направи статс 28/6 Колко пъти са го изненадали ??? 3 пъти да е умрял в престрелка и 3 пъти ще са го изненадали .. не може да очаквате да го изненадат 1000 пъти.. Гледах и двете демота и наистина има 1-2 съмнителни момента, но в рамките на 1 мап всеки има по 1-2 такива...
Когато пуснах демото с viewdemo не ми тръгна защото е 47 протокол.
] viewdemo 4exla
Playing demo from 4exla.dem.
WARNING! 4exla.dem has an outdated demo format.
>
BUILD 5787 SERVER (0 CRC)
Server # 52

WARNING! Server returned protocol version 47, not 48
Demo file completely loaded.
Demo file completely loaded.
Disconnected.


За това го гледах с Playdemo и не можех да връщам моментите... Гледах го до 25 рунд! Но да отново клоня към това , че е по скоро сносен играч изкарал късмет 1-2 пъти от колкото WALL който никъде не си пролича.. Хората използващи хакове са слаби.. И за цял един мап щяха да се издадът доста повече пъти ... Дори и да е такъв който се опитва да си прикрива хака щеше много повече пъти да бяга с нож и пистолет и да си вади оръжието точно когато трябва.. А той умря 2-3 пъти точно като си бяга с нож или сменя оръжия.. НЗ това е мое мнение..Просто още от началото като си кажеш тоя ми е съмнителен.. и после виждаш неща които принципно не биха ти направили впечатление... Ако всеки се настрои така от това демо трябва да има поне още 3-4 бана.. Както и на тоя ChitO дето убива 3-4 супер случайно после умира бягайки и гледайки си в краката.. Също баннете и BeKToP защото утрепa GeritoW3 през кашона докато беше афк .. :)
А когато уби BeKToP и още един пред малка и ВеКТоР-а написа.. че тоя е съмнителен.. ги беше чул и 2мата..

Много говориш приятелю, а нищо не казваш. И на предната тема каза, че оня е чист, а по голям хакер не бях виждал. За случея с 3те врътки - дълго се смях. Кажи Да има хак, или Не чист е и се поспри малко защото почваш да ме дразниш. :)
ЧЕРНО ДРОБЧЕ СЪЖАЛЯВАМ , АЗ ТАКА СЕ ЗАБАВЛЯВАМ... !!!

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Оплакване от бан

Мнение от essential »

Изгледах цялото демо на пича и виждам хак.
Също така ip-то му има бан в друга верига на 21.01.13

П.С. Имайте предвид, че мосеса е изключително търпелив човек и не банва за щяло и нещяло. Веднага давам пример как knowbiee го убиваше рунд след рунд през стените и нямаше бан, защото има добра преценка. Също така не забравяйте, че негови бяха демотата, с който разнищихме странните индивиди, с които си имахме работа последните месеци.

4exlata
Новак
Мнения: 6
Регистриран: 08.03.2013, 22:19
Пол: Жена
Ник в CS: 4exla

Re: Оплакване от бан

Мнение от 4exlata »

Другият бан ми е за реклама.

В друга верига трудно .. не съм цъкал отдавна.

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Оплакване от бан

Мнение от Just.Z »

Така или иначе тези теми се проточват толкова , че дали има или няма хак дадения човек почти няма значение.
Бановете са за 7 дена, а темите се проточват по 3-4 и то половината наказание изтича.. Ще си говорим пак като след изтичането на бана човека продължи да си влиза и спрете да го банвате . Не съм знаел , че бана е твой ако си мислиш , че защитавам хората защото имам лично отношение спрямо теб.. С Такива изказвания "Спри защото ме дразниш" Нали знаеш , че ме провокираш да ти отговоря по начин който няма да ти хареса.. не се събуждам сутрин с идеята да ти се харесам, нито на теб нито на когото и да било.. Не знам само защо през цялото демо един път не погледна Pikanten който имаше бан за wall + fuckoff .. Еми и тука случая ще е същия :D След 1-2 бана ще му свикнете и ще спрете да го банвате...
Просто 30 минути да се надъхваш ТОЯ Е ХАК .. ЩЕ ГО БАННА... НЕ СЪМ СИГУРЕН АМА НА МОЯ ОТГОВОРНОСТ... и го гледаш и го гледаш и го гледаш и пак не виждаш хак, ама на края го банваш(разчиташ на имиджа си в форума и на това , че повечето ще те подкрепят защото си добър играч.. Не го оспорвам , но след цялата плеяда по време на игра ТУКА ги чу .. там май ги видя ае не съм сигурен.. щеше да е по добре твоето мнение да е... ) НЕ БЯХ СИГУРЕН АКО СЪМ СБЪРКАЛ МАХНЕТЕ МУ БАНА .. пък и май забравяш , че неговото демо има радар и някой път е достатъчно да си седиш на X да гледаш към МАЛКА да видиш на радара , че има твой човек който идва от тяхна база към малка и точно тогава да решиш да погледнеш ярда и точно тогава енемито да мине от там... на мен ми се случва често.. Пак казвам .. Има съмнителни моменти, но за толкова много време са адски малко и по теория на вероятностите са възможни..
Ако аз започна да влизам с друг ник и със друго steamID ще ме баннеш точно след 1 максимум 2 мапа.. Ако ти го направиш аз ще банна теб.. не сме безгрешни , 8)
Последна промяна от Just.Z на 09.03.2013, 18:00, променено общо 1 път.
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Оплакване от бан

Мнение от essential »

Just.Z написа: Ако аз започна да влизам с друг ник и със друго steamID ще ме баннеш точно след 1 максимум 2 мапа.. Ако ти го направиш аз ще банна теб.. не сме безгрешни 8)
Не може така. Не е правилно. Няма да се слагат банове, ако не си сигурен, че човекът е с хак! Какво е това? "Ама аз не знаех, че това е той.. не е хак значи". Щом се слага бан трябва да се защитава тази позиция. Разбирайте, че бан трябва да се слага само, ако си сигурен. И не.. мойсей не би те баннал, ако не знаеше, че си ти, повярвай ми.

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Оплакване от бан

Мнение от Just.Z »

essential написа: Не може така. Не е правилно. Няма да се слагат банове, ако не си сигурен, че човекът е с хак! Какво е това? "Ама аз не знаех, че това е той.. не е хак значи". Щом се слага бан трябва да се защитава тази позиция. Разбирайте, че бан трябва да се слага само, ако си сигурен. И не.. мойсей не би те баннал, ако не знаеше, че си ти, повярвай ми.
Еми точно той през цялото време не е сигурен, и казва ще го банна на моя отговорност(В СМИСЪЛ не съм сигурен и ако излезе , че не е ХАК АЗ ЩЕ ПОЕМА УДАРА образно казано )

За бана имах предвид , че и мене са ме банвали 10 пъти и ако сега започна да влизам с друг ник, moses(и не само той) може да се заблуди и да ме банне както и аз мога да се заблудя ако той е с друг ник и да банна него. Идеята е , че през цялото време се съмнява и можеше да каже... Не бях сигурен , но ме съмняваше много, имаше и друг админ и той се съмняваше... хората вътре се оплакваха.. и тн..
Така е с всеки по добър играч който започне да влиза в която и да е верига.. Колко пъти ли ще баннем DQDO MRAZ ако си смени ника... колко пъти са банвали HAIDUTIN който също не е хак ... както и да е , не съм настроен за спорове или кавги.. просто някой хора го приемат лично.. за тях... да ми погледнат подписа :)
Последна промяна от Just.Z на 09.03.2013, 18:13, променено общо 1 път.
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Оплакване от бан

Мнение от essential »

Веднага ти давам пример със себе си. Когато започнах да влизам тук, никой не ме знаеше. И един единствен бан не съм изял. Гледаха ме отляво и отдясно, не бях скромен от към статсове. Но админите бяха по-търпеливи тогава и няблюдаваха. Moses е един от тях.

Отговори