Оплакване от неправомерен бан: SmokeY

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
Потребителски аватар
Румен
Новак
Мнения: 10
Регистриран: 01.05.2013, 23:37

Оплакване от неправомерен бан: SmokeY

Мнение от Румен »

1. SmokeY
2. PsychoTraining's Dust2Only (de_dust2)
3. Демото липсва не мога да го намеря никъде в компютъра.
4. Линк към бана ми http://www.psycho-cs.com/bans/ban_list.php?bid=23039
5. Нямам си идея защо ме банаха. За втори път ми се случва без причина да ме банват. Ако демото е задължително моля за помощ относно това как да го намеря. Имам демо само от началото на играта някъде 10-тина минути преди да ме баннат останалата част не знам къде е. Опитах се да запиша eLF! с команда record (защото мисля че играе с хак и по-рано днес се оплаках от него и понеже доказателствата не бяха достатъчни реших да събера още) но той излезе и аз спрях демото с команда stop. Може би това е причината да няма демо от тогава до момента на бана. Качвам демотата който имам за всеки случай може да помогнат нещо нз. Надявам се на съдействие от ваша страна за този неправомерен бан. Благодаря предварително!
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Оплакване от неправомерен бан: SmokeY

Мнение от green »

Демото е в компютъра ти , в директопията (папката)на цс-а ти после отваряш папката cstrike демото се казва "[de_dust2][STEAM_0_0_132382857]PsychoTraining's_Dust2Only.dem"
Изображение

Потребителски аватар
Tissy
Ex-CS Admin
Мнения: 219
Регистриран: 13.12.2011, 12:02
Мишка: logitec m90
Ник в CS: Tissy/keepwalkinn
Аватарът на walkinn csgo.bg
Зареждане…

Re: Оплакване от неправомерен бан: SmokeY

Мнение от Tissy »

Аз те баннах, помисли си защо бих могъл да го направя.
Последна промяна от Tissy на 08.05.2013, 21:19, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
fefaka
Ex-CS Admin
Мнения: 430
Регистриран: 01.11.2011, 13:29
Местоположение: София

Re: Оплакване от неправомерен бан: SmokeY

Мнение от fefaka »

Кога пък си записвал демо на elf като той влезе за 5мин в д2 на мапа преди да бъдеш баннат и после отиде в класика :doh:

Потребителски аватар
Румен
Новак
Мнения: 10
Регистриран: 01.05.2013, 23:37

Re: Оплакване от неправомерен бан: SmokeY

Мнение от Румен »

Няма такъв файл в cstrike. Аз тъся демотата в search на my computer като пиша .dem и всички демота излизат подреждам ги по дата и после си намирам демото от деня което ми трябва. Но от днеска имам само тези двете и още едно от друга карта на gun game. Друго в компютъра ми от днес няма. Ако това ще помогне мога да кача демотата от последните 1-2 дни когато съм играл за да видите, че играта ми е чиста. Ако това е необходимо само кажете.

Потребителски аватар
Румен
Новак
Мнения: 10
Регистриран: 01.05.2013, 23:37

Re: Оплакване от неправомерен бан: SmokeY

Мнение от Румен »

Идея си нямам защо си ме баннал. Обясни защо ако не те затруднява.

Потребителски аватар
Румен
Новак
Мнения: 10
Регистриран: 01.05.2013, 23:37

Re: Оплакване от неправомерен бан: SmokeY

Мнение от Румен »

fefaka написа:Кога пък си записвал демо на elf като той влезе за 5мин в д2 на мапа преди да бъдеш баннат и после отиде в класика :doh:
Е точно от тия 5 мин. записах няколко sec. и той излезе. Аз го дебна него за да докажа правотата си ;)

Потребителски аватар
fefaka
Ex-CS Admin
Мнения: 430
Регистриран: 01.11.2011, 13:29
Местоположение: София

Re: Оплакване от неправомерен бан: SmokeY

Мнение от fefaka »

Румен написа:Идея си нямам защо си ме баннал. Обясни защо ако не те затруднява.
Стреляш ги винаги преди да ти излязат, нямаше нито един кил в който не ги убиваше така и не се оправдавай със звук..беше си явен.Даже още на 2-ия рунд щеше да отнесеш бана ама решихме да те изчакаме да имаш по дълго демо.Това обяснение достатъчно ли е?

Потребителски аватар
fefaka
Ex-CS Admin
Мнения: 430
Регистриран: 01.11.2011, 13:29
Местоположение: София

Re: Оплакване от неправомерен бан: SmokeY

Мнение от fefaka »

Румен написа:
fefaka написа:Кога пък си записвал демо на elf като той влезе за 5мин в д2 на мапа преди да бъдеш баннат и после отиде в класика :doh:
Е точно от тия 5 мин. записах няколко sec. и той излезе. Аз го дебна него за да докажа правотата си ;)
Да ти кажа и в тоя случай не си много прав .. :)

Потребителски аватар
Tissy
Ex-CS Admin
Мнения: 219
Регистриран: 13.12.2011, 12:02
Мишка: logitec m90
Ник в CS: Tissy/keepwalkinn
Аватарът на walkinn csgo.bg
Зареждане…

Re: Оплакване от неправомерен бан: SmokeY

Мнение от Tissy »

Какво да ти обеснявам :D гледам те, преценявам те и те банвам. Няма да ти казвам грешките които си направил, че ми писна да следя комплексари които знаят как да се прикриват.
Следващия път си пази демото като имаш претенции, 1 път си репортнал за ЕЛФ, като има админ вярвай следи го, досега на елф не съм видял един фраг който би ме усъмнил.
Все пак си имам едно на ум за него.

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Оплакване от неправомерен бан: SmokeY

Мнение от CzaR »

Още едно липсващо демо ! :violin: Как така всеки път безследно изчезват ? :think: Второто демо което си качил предполагам, че трябва да е твоето !?

Потребителски аватар
Румен
Новак
Мнения: 10
Регистриран: 01.05.2013, 23:37

Re: Оплакване от неправомерен бан: SmokeY

Мнение от Румен »

fefaka написа:
Румен написа:Идея си нямам защо си ме баннал. Обясни защо ако не те затруднява.
Стреляш ги винаги преди да ти излязат, нямаше нито един кил в който не ги убиваше така и не се оправдавай със звук..беше си явен.Даже още на 2-ия рунд щеше да отнесеш бана ама решихме да те изчакаме да имаш по дълго демо.Това обяснение достатъчно ли е?

Това въобще не отговаря на истината. Не знам как е изглеждало от страни, но не съм бил с какъвто и да е било хак. Не знам как ги преценявате тези неща както вие така и админа от миналия ми бан (за който бан обаче имах демо и всичко стана ясно бързо бързо) но почвате да разваляте хубавите ми впечатления от този сървър. Дали това ви интересува или не, не знам, но за да има по-голямо развитие сайта може би ще бъде по-добре да се отнасяте по-коректно с потребителите. Принципа е НЕВИНЕН до доказване на противното, ако това доказателство е твоето лично мнение за моята игра (което е базирано най-вероятно на това, че някъде съм ти набил глава и ти си се ядосал) аз лично ще се съобразя с него поради простата причина, че нямам друг избор :) НО няма да е справедливо!!!

Потребителски аватар
fefaka
Ex-CS Admin
Мнения: 430
Регистриран: 01.11.2011, 13:29
Местоположение: София

Re: Оплакване от неправомерен бан: SmokeY

Мнение от fefaka »

Принципа тука е баннат докато не качи чисто демо :wink: ..ама аз как не се сетих да го запазя при положение че знаех че ще пуснеш оплакване ...

Потребителски аватар
Румен
Новак
Мнения: 10
Регистриран: 01.05.2013, 23:37

Re: Оплакване от неправомерен бан: SmokeY

Мнение от Румен »

Tissy написа:Какво да ти обеснявам :D гледам те, преценявам те и те банвам. Няма да ти казвам грешките които си направил, че ми писна да следя комплексари които знаят как да се прикриват.
Следващия път си пази демото като имаш претенции, 1 път си репортнал за ЕЛФ, като има админ вярвай следи го, досега на елф не съм видял един фраг който би ме усъмнил.
Все пак си имам едно на ум за него.
Изказването ти е достатъчно няма какво да обясняваш. Пределно ясно е, 1-во че с този стил на държание спрямо потребителите няма много далече да се стигне и силно се надявам не всички админи да се държат така и 2-рото ясно е, че с теб повече няма за какво да си пиша. Благодаря все пак отделеното време! а и обеснявам няма има обяснявам ;) просто да си знаеш че гледам си още студент а тия неща в университета ги гледат.

Потребителски аватар
Tissy
Ex-CS Admin
Мнения: 219
Регистриран: 13.12.2011, 12:02
Мишка: logitec m90
Ник в CS: Tissy/keepwalkinn
Аватарът на walkinn csgo.bg
Зареждане…

Re: Оплакване от неправомерен бан: SmokeY

Мнение от Tissy »

Румен написа:
Tissy написа:Какво да ти обеснявам :D гледам те, преценявам те и те банвам. Няма да ти казвам грешките които си направил, че ми писна да следя комплексари които знаят как да се прикриват.
Следващия път си пази демото като имаш претенции, 1 път си репортнал за ЕЛФ, като има админ вярвай следи го, досега на елф не съм видял един фраг който би ме усъмнил.
Все пак си имам едно на ум за него.
Изказването ти е достатъчно няма какво да обясняваш. Пределно ясно е, 1-во че с този стил на държание спрямо потребителите няма много далече да се стигне и силно се надявам не всички админи да се държат така и 2-рото ясно е, че с теб повече няма за какво да си пиша. Благодаря все пак отделеното време! а и обеснявам няма има обяснявам ;) просто да си знаеш че гледам си още студент а тия неща в университета ги гледат.
Човек,
1во - не ми прави забележки към правописа :)
2ро - ти си потребител, дал съм ти обЯснение каква е практиката преди бан.
3то - отново казвам няма да ти посочвам, как прецених, че ползваш програма.
4то - не разбрах, грубо ли се държах с теб ? Какво ми е отношението към теб, нечовешко; накърнявам ти достойнството по някакъв начин; унизявам те?
5то - Искам след седмица, пак да влезеш да проверим пророческите ти умения :)

Извинявам се ако съм те обидил по някакъв начин 8) Или може би просто си ми ядосан, че ти забраних достъпа до сървъра?

Life sucks ! Be cool with it ;]

Заключена