WALL Може

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
JIVKO
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 03.09.2013, 21:50

WALL Може

Мнение от JIVKO »

Ник: Kentaro
Сървър в който съм баннат: PsychoTraining's Dust2Only
Линк към бана: http://www.psycho-cs.com/bans/ban_list.php?bid=24715
Демо линк:


[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 2109268121 '
[AMXBans] Your IP : ' 158.58.240.2
demo:ninja качи,че моето е голямо и не ми се занимава,моля.

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: WALL Може

Мнение от essential »

demo:ninja качи,че моето е голямо и не ми се занимава,моля.
Изображение

Потребителски аватар
cS.vampiRe
CS Admin
Мнения: 103
Регистриран: 12.02.2011, 20:39
Мишка: x7
Ник в CS: ninja on Steroids

Re: WALL Може

Мнение от cS.vampiRe »

амме, ще си качиш твоето :) Не обичам на хитри да ми се правите. От няколко дни те наблюдавам, следиш така грубо, накрая те хванах :) Качвай си твоето демо.
Изображение
P N D
STEROIDS - The Right Choice :banana-ninja: :violence-blades:

JIVKO
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 03.09.2013, 21:50

Re: WALL Може

Мнение от JIVKO »

cS.vampiRe написа:амме, ще си качиш твоето :) Не обичам на хитри да ми се правите. От няколко дни те наблюдавам, следиш така грубо, накрая те хванах :) Качвай си твоето демо.
И така банна е напално заслужен :) и бях хванат наи накрая :),не се правя на хитрец,много от играчите не са чисти и си играят с админите и реших да си направя малак експ.,качих нови настроики на olpengl.32 фаила които дават възможност да се вижда зад ъглите или до 1м.не е wall но е горе доло същото,всеки път когато имаше админ в сървара,не само ги следях грубо,правех всичко възможно да ме баннат и така цял месец и точно като почна от смешно да ми става трагично се появи ти :clap: правилно решение и не ги чакаи по 2/3 дена пич,на момента банн :) ЩЕ СИ ЛЕЖА БАННА КОИТО Е ЗАСЛУЖЕН :)може да заклучите темата благодаря

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: WALL Може

Мнение от green »

JIVKO написа:
cS.vampiRe написа:амме, ще си качиш твоето :) Не обичам на хитри да ми се правите. От няколко дни те наблюдавам, следиш така грубо, накрая те хванах :) Качвай си твоето демо.
И така банна е напално заслужен :) и бях хванат наи накрая :),не се правя на хитрец,много от играчите не са чисти и си играят с админите и реших да си направя малак експ.,качих нови настроики на olpengl.32 фаила които дават възможност да се вижда зад ъглите или до 1м.не е wall но е горе доло същото,всеки път когато имаше админ в сървара,не само ги следях грубо,правех всичко възможно да ме баннат и така цял месец и точно като почна от смешно да ми става трагично се появи ти :clap: правилно решение и не ги чакаи по 2/3 дена пич,на момента банн :) ЩЕ СИ ЛЕЖА БАННА КОИТО Е ЗАСЛУЖЕН :)може да заклучите темата благодаря
:lol: :lol:
На умен ли се правиш, това не ти е първия бан за wall.. :lol: то е ясно че ако пак решиш да си правиш "експерименти" пак ще си имаш бан, но няма да е за 1 седмица :whistle:
Изображение

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: WALL Може

Мнение от zlatoto »

Не се дразни с него. Това му е първия бан и като цяло евала, че си признаваш. Малко хора го правят.
Твърдиш, че бана ти е за да виждаш на 1м дали има хора зад ъглите и т.н. Е, ти не можеш ли да се оглеждаш?
За какво ти е тази екстра? Дано свикнеш без нея, абсолютно ненужна ти е.
Темата се заключва и бана остава.

Заключена