Несправедлив бан

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
nrac
Новак
Мнения: 3
Регистриран: 31.01.2014, 17:17

Несправедлив бан

Мнение от nrac »

1. Име: juJa
2. PsychoTraining's d2only
3. Качих демото тук: http://dox.bg/files/dw?a=247bc09498
4. Ето линк към бана ми: http://www.psycho-cs.com/bans/ban_list.php?bid=24763
5. Не бях с хак, админ съм в iPlay...

Потребителски аватар
jijania
CS Admin, Jr.
Мнения: 127
Регистриран: 31.03.2013, 20:24
Мишка: Hama-62888 Urage
Ник в CS: jijania
Местоположение: Бургас

Re: Несправедлив бан

Мнение от jijania »

Мисля,че е чист бе бабке,само някъде към 17 мин имаше 2 3 момента,но друго не видях :?
I race to win. If I am on the bike or in a car it will always be the same.
Valentino Rossi

nrac
Новак
Мнения: 3
Регистриран: 31.01.2014, 17:17

Re: Несправедлив бан

Мнение от nrac »

Гледайте демото ако трябва с wallhack и звук и вижте, че си играя чисто. А и повярвайте ми няма да се занимавам да слагам нито хакове на компа, още повече през стийм. Най-лесно ми е да си ресна рутера и да вляза пак, файда никаква. Проверете за мен в iPlay и ми пишете ако искате. На 20 години съм станал, такива помощни средства не използвам. Още повече, изискванията за админ на нашата верига са високи.

Потребителски аватар
Viko
CS Admin, Jr.
Мнения: 91
Регистриран: 19.04.2013, 13:41
Ник в CS: Viko

Re: Несправедлив бан

Мнение от Viko »

Гледах демото и според мен е чист.На някои моменти наистина може да се обърка човек,но се чуват.

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Несправедлив бан

Мнение от eldynari »

nrac написа:Гледайте демото ако трябва с wallhack и звук и вижте, че си играя чисто. А и повярвайте ми няма да се занимавам да слагам нито хакове на компа, още повече през стийм. Най-лесно ми е да си ресна рутера и да вляза пак, файда никаква. Проверете за мен в iPlay и ми пишете ако искате. На 20 години съм станал, такива помощни средства не използвам. Още повече, изискванията за админ на нашата верига са високи.
Нека да обобщя нещо което всички знаем и не мисля че трябва да се повтаря на стийм може да се сложат хакове.Така и друго вашите изисквания за админ в IPLAY са по-ниски от тук :).Така относно демото чист е имаше някои съмнителни убийства които не ги чух но най-вероятно това е заради слушалките ми :D .Едно нещо е сигурно тоя скрол не го остави на мира.Имам един въпрос към теб на какъв период от време сменяш мишка заради счупен скрол :mrgreen: ?

nrac
Новак
Мнения: 3
Регистриран: 31.01.2014, 17:17

Re: Несправедлив бан

Мнение от nrac »

Знам, че има wallhack за стийм, но никога не съм имал хак на компютъра си. Казвал съм го преди, казвам го и сега, принципно най-лесния начин да провериш дали даден играч използва wallhack умело, е като гледаш самото демо с wallhack. Аз ги чувам перфектно още от средата на наша база, слушалките съм ги обърнал на обратно, колкото и странно да звучи :D Мишката ми е за 8 лева, краучвам си, защото ми е останал навик от kz-то, иначе с една мишка карам години :) Иначе съм си типичен масаклийски ламер, играя за фън.

Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: Несправедлив бан

Мнение от SauSer »

Чист е.
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Несправедлив бан

Мнение от zlatoto »

eldynari написа:
nrac написа: На 20 години съм станал, такива помощни средства не използвам. Още повече, изискванията за админ на нашата верига са високи.
Така и друго вашите изисквания за админ в IPLAY са по-ниски от тук :)
С едно смс-че се оправят нещата там :oops:
Махам бана. Приятна игра :wink:

Заключена