Промяна на StartMoney в сърврите

Колкото и да е лудо.. споделете го с нас!

Колко искате да бъдат началните пари в играта

Анкетата завърши на 01.04.2017, 19:16

Както досега - $800
3
33%
Искам да имам повече - $850
6
67%
 
Общо гласове: 9

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Промяна на StartMoney в сърврите

Мнение от 2GOOD »

Здравейте,

Има предложение от Anhi за промяна на началните пари в играта. По подразбиране и в класическия вариант на играта сумата е 800 долара. Той предлага тя да бъде вдигната на 850 за да може терористите да имат средства за USP и граната.

Какво е вашето мнение. Моля гласувайте.

Гласуването приключва след 7 дни!!!

Потребителски аватар
XeRo
Big Boss Pro Player
Мнения: 401
Регистриран: 06.09.2007, 00:43
Мишка: Logitech G203 Prodigy
Ник в CS: XeRo
Местоположение: Бургас
Контакти:
Зареждане…

Re: Промяна на StartMoney в сърврите

Мнение от XeRo »

2GOOD написа:Здравейте,

Има предложение от Anhi за промяна на началните пари в играта. По подразбиране и в класическия вариант на играта сумата е 800 долара. Той предлага тя да бъде вдигната на 850 за да може терористите да имат средства за USP и граната.

Какво е вашето мнение. Моля гласувайте.

Гласуването приключва след 7 дни!!!
Става въпрос за Deagle също така, за да можеш да си купиш фул патрони.

Потребителски аватар
ReFleX
Напредващ
Мнения: 42
Регистриран: 19.08.2015, 21:02
Мишка: X7 f7 a4tech
Ник в CS: xxxReFleXxxx, ReFleX

Re: Промяна на StartMoney в сърврите

Мнение от ReFleX »

Идеята ми звучи добре,влизал съм в сървъри,при които началната сума е далеч по-висока,и съм стигнал до извода,че който си е по-добър ще си купи каквото иска още на втората,третата врътка,не виждам защо,да няма по-голям избор,още с първото влизане.
Не се колебайте за подобни,дори и за по-дръзки решения,малко вериги биха се похвалили с трима главни админи т.е. трима "червени".
Вярвам,че има и други свежи идеи,които няма да нарушат класическият изглед на веригата!!!

Потребителски аватар
bogii
CS Admin
Мнения: 371
Регистриран: 17.10.2011, 16:41
Мишка: G903
Ник в CS: BoGiI
Местоположение: PLEVEN
Аватарът на Pokemon
Зареждане…

Re: Промяна на StartMoney в сърврите

Мнение от bogii »

идеята да сме модерни и малко да експериментираме и да оцелим точната рецепта ще има грешки и добри попадения като цяло калсик сървари вече са малко или много са отживелица лапетата искат шареники глезотиики за мен както и за вас това спред мен е без значение аз влзиам да си направя кефа да си почина и да изпиа неколко бири и да затворя деня :wink:

Потребителски аватар
AnHiMiLaToR
Kinda Boss
Мнения: 447
Регистриран: 05.06.2008, 21:43
Мишка: Logitech G1
Аватарът на The Prodigy
Зареждане…

Re: Промяна на StartMoney в сърврите

Мнение от AnHiMiLaToR »

bogii написа:идеята да сме модерни и малко да експериментираме и да оцелим точната рецепта ще има грешки и добри попадения като цяло калсик сървари вече са малко или много са отживелица лапетата искат шареники глезотиики за мен както и за вас това спред мен е без значение аз влзиам да си направя кефа да си почина и да изпиа неколко бири и да затворя деня :wink:
Както бях казал и в чата, в момента се опитваме да угодим на масовата публика, масовата аудитория, защото примерно на мен, XeRo, 2GOOD ще ни е приятно да играем в класически сървър без шарении и без звуци, но на лапетиите, които съставят голяма част от нашия таргет, им е по-приятно друго. Опитваме се на база проучване на конкуренцията да разберем какво се играе и да го направим. Конкретно за 850 долара стартови, на мен ми се вижда добре, защото си по-свободен и все пак не сме на турнир.

Edit: тримата червени е всъщност много добре - не се взимат еднолично решенията и се подлагат на обсъждане в парламент минимум от 3-ма :D а и както сега, го пускаме на референдум - когато не можем да достигнем до единодушно решение.

П.С. Единственото червено ми е в ника, във връзка с днешните парламентарни избори го казвам :D

Отговори